Koľko platíte ZRPŠ vo vašej škôlke?

5. sep 2023

ahoj zeny prosim kolko platit zrps vo vasej skolke v Po (statna skola) ? Cakama ma rodicovske zajtra tak nech sa na to pripravym :D Skolke by som nemala platit ked ide mala na povinnu skolsku dochadzku? Tiez ma zaujima cena hygienickych potrieb a pracovne zosity? Obedy by mala mat zadarmo platit by som mala desiatu a olovrat? Kolko to vyslo vas? Dakujem za info

louise
5. sep 2023

My sme v ružinovskej škôlke platili 100€, ale ako predškolák už neplatil. Pracovné zošity dostávali, neplatili sme ich. Nosili sme iba papierové vreckovky. Čo sa stravy týka, platili sme iba réžiu, tuším 13 to bolo vtedy.

kornelies
5. sep 2023

Pred 10 rokmi som platila 40E 🙂 , takze urcite 80E a viac.

x_mery_x
5. sep 2023

U nas plati 30€ zrps, sme na dedine, ostatne este neviem

zuzanaete
5. sep 2023

ZRPS je dobrovolne. Predskolak nemusi platit mesacny poplatok za skolku.

slavomira236
5. sep 2023

Zrps sa plati aj u predakolakov u nas to bolo 15eura ako predskolacka

slavomira236
5. sep 2023

@zuzanaete kazdy to platil v skolke oni tie peniazky pytaju to iste v skolke..ak povie ze nezaplati nedostane balicek od mikulasa na den deti darcek pre predskolaka na konci roka u nas detom knihu kupuju predskolakom na rozlucku

qwert87
5. sep 2023

Sme dedinská škôlka a platí každé dieťa 45€ zrpš. Je jedno ci tam majú rodicia jedno, dve alebo tri deti. Všetky platia. Predskolak neplatí 15€ mesačne a obedy, len réžiu.

misinka0611
5. sep 2023

ZRPŠ 50€ za rok. Mesačný poplatok ako predškolák neplatí. Réžia za obedy je 5€ / mesiac a ako predskolak ma dotáciu na obedy takže vlastne platí cca 90 centov strava na deň.

nekonecna_katastrofa
5. sep 2023

V dedinskej škôlke minulý rok 2x25e. Tento rok isto viac, lebo sa minuli peniaze do posledného centu. Deti mali často nejaké podujatia, divadielka, výlety, syn má veľa pekných zážitkov.

lili177
26. sep 2023

Košice 8e zrps mesačne,čiže 80na rok.pride mi to veľa...plus obed 22e za september,čiže 30e na mesiac hoci ako predskolak to mal mať zadarmo...tak potom koľko stoja menšie deti keď moje akože zadarmo stojí 30e?60e?je to sila aj má človek viac deti

misinka0611
26. sep 2023

@lili177 Ja mám predškoláka a platil za september 17,10€. Ináč bez dotácie by to bolo 40€. Platí mesačne aj réžiu 5€, takže dokopy 23 € + - . Záleží od počtu dní.

A ZRPŠ - 50€ na rok.

Nieje pravda, že predskolaci neplatia absolútne nič za jedlo. Platia réžiu a dotácia je v určitej sume a zvyšok sa dopláca. Veď každá MŠ/ZŠ má iné platby za stravu.

dominikamacakova
26. sep 2023

40€ na rok. Súrodenci 50€ dokopy

simonaniky
26. sep 2023

15eur/mesiac

marcella1979
26. sep 2023

v ziline platime mesacne 25 eur skolne, .zrps kazdy mesiac 8eur plus 3 ecka prefocovanie. to treba zaplatit v septembri plus hygienicke potreby ( balik toaletaku, vreckoviek, tekute mydlo, vlhcene utierky) a kancelarsky papier. vo vedlajsej triede este aj caj alebo sirup. stravna jednotka je 2.30- mesacne cca 45 eur. plus kruzky...synovec v puchove plati 30eur skolne, 7eur zrps, maju tiez doniest hyg.potreby.plus okolo 45eur strava

nana8989
26. sep 2023

U nás na dedine ZRPS 40€, mesačný poplatok 25€