Lidl Prešov

diwotworna
22. sep 2022

Ahojte dievčence pracujete alebo ste pracovali v lidl?Aké sú tam podmienky dá sa to tam zvládnuť?

klarissa25
22. sep 2022

Podmienky sú to ako v každom lidli...makať makať a makať....áno dá sa to, ale nedá to každý...

diwotworna
autor
22. sep 2022

@klarissa25 chcem tam nastúpiť tak preto sa pýtam

janulik270
26. sep 2022

@diwotworna Lidl sklad či obchod?

diwotworna
autor
26. sep 2022

@janulik270 obchod alebo sklad potrebujem ísť do inej práce ako v tej kde som 🤯

janulik270
26. sep 2022

@diwotworna sestra a švagor pracujú v sklade.Otrocina robia nadčasy kde až po 3mesiacoch dá vedenie či preplatia alebo vycerpes hodiny,drina ťažké veci dvíhať,kolektív ako kde.
Predajňa som tam robila na začiatku keď ho otvorili robíš všetko na sklade,predavačku,pokladničku,doklad tovar a po pravde sa narobis.Co má na tejto práce odrádzalo bolo to že vykladas tovar dajme tomu mrazené a v Tom tá volajú do kasy lebo je veľa ľudí.Ty musíš hneď paletu odniesť do mrazáku a tak ísť do kasy ľudia pri pokladni sú nervózny kde je pokladník pritom nevie že jedna osoba dokladá tovar s uteká ako blbá do kasy.Popripade niekto po blizsku zamestnanec odnesie do mrazáku paletu lebo nevieš ako dlho si v kaše.Zamma Lidl otrokárstvo.
A koľko ľudí už v sklade alebo po predajniach odislo ani nepíšem.Tato práca nieje pre každého.

diwotworna
autor
1. okt 2022

@janulik270 a platovo tam je ako? Lebo v takom prípade sa mi ani neoplatí meniť prácu

janulik270
1. okt 2022

@diwotworna platovo neviem ja som tam robila úplne na začiatku keď otvárali Lidl
Plat všetko záleží či predajňa,alebo sklad
Či na skrátený úväzok či na celý,Alebo v sklade na mrazenom tam je príplatok .Tazko písať plat najlepšie povedia v Lidl.Neviem kde akú prácu robíte ale určite by som do Lidl nešla tam je čistá psychiatria či predajňa alebo sklad a veľa ľudí v oboch prípadoch podrobia trochu a dajú výpoveď.Nevravim sú v sklade čo robia dlho ale to je práca v kancelárii ale manuálna práca je všade ťažká a nadtlak tam je

diwotworna
autor
1. okt 2022

@janulik270 ďakujem pekne

regsy
28. nov 2022

@diwotworna Kamoška má cca po roku so všetkými možnými príplatkami 640 v čistom.