Dva palce na ruke. Nemá niekto podobný problém?

angie14281
23. nov 2009

Ahojte, chcela by som sa spytat ci ma niekto problem jak my.
Naš maly je zdravy ako buk od narodenia az na kozmeticku vadu(ako to doktory nazvali)
ma dva palceky na pravej ručičke,maju mu to v januari odstranit na plastickej chirurgii. Chcela by som sa spytat ci niekto nema podobny problem? dakujem 🙂

lotris
24. nov 2009

Ahoj! My nemame tento problem, ale mojmu bratrancovi sa narodila dcerka s rovnakymi vyrastkami. Akoby mala po sest prstikov. Ale nie su v tom kosticky tak je to lahsie odstranitelne. Mala ist na plasticku operaciu pod narkozou v Martine, ma teraz dva mesiace ale neviem co bude lebo mala teraz niekolko operacii na srdiecko. Bolo by to teraz riskantne. Lekari sa skutocne vyjadruju o tom ako len o kozmetickej vade a tak to treba brat. Viem ze ti to nieje jedno ale bud stastna ak je inak zdravy ako buk. 😉 Nasi to stastie nemali a je len zazrak ze to dietatko zije po tom vsetkom. Drz sa dopadne to dobre! 🙂

angie14281
autor
25. nov 2009

To sme stastny,niejak to uz ani nevnimam akurat ze som bola zvedava jak to prebieha na operacii a tak. Nas ma jeden prstek navysse ale aj s kostickou a dokonca snim aj hybe,nechceli skor operovat ze zbytocne ho nebudu uspavat ked to nieje zdraviu nebezpecne, ale v january ideme uz na sto percent. 😕

lotris
26. nov 2009

Tak drzime vam palce potom sa podel o skusenosti . Vela stasticka 🙂

angie14281
autor
26. nov 2009

dakujeme moc moc 🙂