Dajú sa červené výrastky odstrániť aj u plastického chirurga, alebo je to možné iba na chirurgii?

Zodpovedané
17. okt 2023

Dobrý deň,

na hlave mám červené výrastky - znamienka.

Je možné ich odstrániť aj u plastického chirurga, alebo sa to dá iba na chirurgii?

Ďakujem

Dobrý deň,

práve naopak, je možné ich odstrániť na plastickej chirurgii a aj na klasickej chirurgickej ambulancii.

Znamienka, hemangiómy a aj iné výrastky vo vlasatej časti sa šijú metódou stehov, pri ktorých špecialista plastický chirurg nevyužije jemnejšie techniky tak, ako na tvári alebo iných kritických lokalitách.

Môžete ísť na klasickú chirurgiu a neplatiť navyše za špecialistu - plastického chirurga🙂