• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
sakra ja už 3 dni rozmýšľam na tutu sukňou, že prečo mi je to známe a prečo mi to nepripadá ako novinka...a už som na to prišla ..Liluši už skoro 2 roky visí na vešiaku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
30. jan 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, vy že raňajky, desiata...a my sme vtedy len vstávali :wink:...
30. jan 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..čo vy dva cencúliky, už ste sa rozmrazili?...
30. jan 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ...pekne ste si schrupli :dizzy_face:
30. jan 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 išli sme neskoro spať, lebo sme pozerali Nema. Aj tí blázni dajú rozprávku tak neskoro, a ešte k tomu v nedeľu. Spali sme do 9:10.
30. jan 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ked má dostať kiahne tak ich dostane....poznám jednu babu čo takto chcela pre dieta kiahne....a aj tak ich nedostala..........
30. jan 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 rozmrazný....nepapaný......a ....vyrevaný.......nechcel spať...zliezal z postele a zapínal tv......tak som ho asi 5min držala silno v náručí......až bol celý mokrý....a taký aj zaspinkal.......
30. jan 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko a nechceš rodiť do BB....mám známosť rovno na porodnici.....odrodí ťa na to tata :slight_smile:.............kedy ideš na dalšiu kontrolu?
30. jan 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka do BB? tak to už je trošku daleko....... :dizzy_face: ale dakujem za ponuku..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na kontrolu som až 22.2....takže dovtedy sa pojdem porozhliadať po okolí..... :grinning: ....tak už spinkáte?
30. jan 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tebe šiel kon?? :angry:
hocikedy.......ale ...bola by si v dobrých rukách........tak nabudúce ....o.k?
30. jan 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko už spinká...konečne....ešte vzlyká...ale to ho prejde....
30. jan 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nabudúúúúúúce????? dobre, potom ked sa presťahujeme.... :grinning: to sa aj Nisko ráno pýtal, že potom budeme mať dalšie bábätko??????on by chcel.... :slight_smile: ved nech počká, on si to rýchlo rozmyslí, ked mu niekto bude pišťať za ušami..... :grinning: ...kon mi išiel, ale desne.,......ale aspon tie upozornenia už sú v poriadku..... :wink: ale aj tak je taký nejaký zamrznutý, ako to počasie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak spinká, alebo vzlyká???? nenudí sa doma bez Maťka? :confused:
30. jan 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko spinká.....ale v spánku vzlyká........teda...už ho to prešlo..... :slight_smile: ...nudí....nemá s kým robiť zlotu :wink:

veru...Nisko ešte chudatko neviem čo ho čaká...a hladká ti bruško?.....aj počúva čo sa tam deje?
30. jan 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka hej, hladká, rozpráva sa sním,chodí počúvať čo robí a hlavne stále sa vypytuje, či spinká alebo buntoší? mamí, čo robí buntoš????? :grinning: :grinning: :grinning: ...ale rad si pozrie aj 3D fotky iných bábätiek, ked pozerám ja....zaujíma sa :wink:
30. jan 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ja viem, že keď to má prísť, príde. Ale je možné, že už ich mal tou formou, tých 5 púčikov...
30. jan 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko zlatý je.....pokladík .......ale inak sa ti to riaden kráti....tešíš sa? :slight_smile:

@utka hej je to celkom možné že ste ju prekonali......a celkom dobre.......nedaju sa urobiť nejaké testy či to boli alebo nie?
30. jan 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka kráti...mohlo by aj rýchlejšie.....ja sa už neviem dočkať..... :dizzy_face: ...testy sa dajú urobiť, vlastne z krvi na protilátky na kiahne......ale to asi bežne nerobia.....pri tehu sa to robí, ale u detí......možno ked požiada... :fearful:
30. jan 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka presne, ako píše deni. Možno by sa dalo, ale chúďa Viki...už mu toľkokrát brali krvičku za poslednú dobu. Aj 17.2. ideme na odber na Imunoalergológiu. Potom zase v marci kvôli mandli...
30. jan 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no nezávidím :frowning2: ...sa nabeháte po dr....
30. jan 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vážne chceš to mať za sebou čo najskor...len si maličké ešte v brušku vychnutaj
30. jan 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a kedy príde polovička za vami?
30. jan 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka polovička....vraj budúci týžden...ale ako pozeral predpoved počasia, tak že do tej zimy sa mu moc nechce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka to máte fakt pestré.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule sme doma :slight_smile: ....tak ako som predpokladala,Simi má laryngitídu :frowning2: .....vravela,že možno Sabka ani nechytí od nej,lebo má dobrú imunitu.....uvidíme
30. jan 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ved vonku je super.....čo chce...slniečko svieti....trochu snehu je aby sa nepovedalo......tam je aké počiase?
30. jan 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ako prišla dr. k tomu že Sabka má dobrú imunitu?
30. jan 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 beriete aj atb?
30. jan 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak to netuším,ako na to prišla :confused: ale povedala to :grinning: ....dostali sme veru aj atb Megamox duo...a samoška probiotiká k tomu.....a dávať sirupy a dithiaden 2x denne......
30. jan 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................tak sa idete dopovať liekmi.... :sweat_smile:
30. jan 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok