• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. decembra 2017 
@leninka75 no vidíš.....ked budeš potrebovať penicilín...tak len zoškrabeš... :slight_smile: :grinning: :grinning:
3. feb 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
juj schovalo sa nám slniečko......to zas bude zima :frowning2:
3. feb 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 aj Lolka si robí tajné zásoby? :grinning: :grinning:
@jacka Sabka vie dať klučku dole bez problémov....ale späť nahor jej to nejde.....ale po tej prednáške čo mala,tak ju dúfam už také ani nenapadne :wink: :slight_smile:
@utka a nechystáš sa s Vikim pre istotu niekam s tým kolienkom....už raz ste na ortopedii boli,že
3. feb 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vikinka uz celkom o.k, matulko ešte kasle, aj soplíkuje
@jacka iba včera som nebola, som ti musela chýbať, ked sa ti zdá, že je to dlho :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som upratovala a nerváčila sa....a niekde by som aj isla, ale v tej zime :confounded: riadne nám fúka :angry:
3. feb 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 myslíš?......len aby si nebola prekvapená :slight_smile: :slight_smile:

@letty86 fakt som mala pocit že si tu dlhšie nebola.....videla som ťa? :wink:
3. feb 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no len nech skúsi :wink: :grinning:
3. feb 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejaká som spretá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: idem si zaliať kafčo...snád trošku dobijem baterky
3. feb 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tak na to som zvedavá....ako dlho jej to vydrží...už to raz spravila?...
baby ti čo robia?
3. feb 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ja už asi celý týžden...a nič nepomáha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 boli na RTG a USG. Všetko bolo OK. Ale ak ho bude bolieť, budeme zase otravovať nášho známeho uja doktora na Kramároch...
3. feb 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ........veru zásoby...........malý syslík je to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............

@letty86..dávaš niečo maťkovi?.
3. feb 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čím to je, že sa mi nič nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka práve som doriešila Simonku :angry: ju chytila ..ja to volam "prvá doba pôrodná" :grinning: ..takže očakávam aj druhú za chvílu :angry: :angry: :angry: a teraz momentálne vedie monológ :grinning: ja sa tu šulam z tých jej rečí :grinning: a Sabka jej ukazuje že ťuk ťuk
bože,keby ste Simku počuli...pletie tretie cez deviate......od riešenia papúč,došla k šampanskému :grinning: :grinning: :grinning: čo sa jej v tej hlavičke makovičke pletie :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 boli sme u mudry aj s matkom...dávam mu kalciový sirup, stoptussin, fenistil, do nosteka hypomer a vikinka ešte berie biseptol, trifed....ani mne sa taaaak nič nechce, ale ani nič také nemusím :grinning:
3. feb 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty nemáš chybu, ako to opisuješ :grinning: :grinning: :grinning: musí byť podarená, aj vieme, po kom, že :sweat_smile: :wink:
3. feb 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 vitaj v klube....
idem skusiť naštrtovať tátoša...dúfam že chytí....
3. feb 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 máš doma veselo :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 .....super aspoň máš doma veselo..ja sa v poslednej dobe len rozčuľujem :angry: ......

@letty86 trifed mala aj Lilka..zdal sa mi celkom dobrý......maťkovi ten hypomer uvoľní nosík?...
3. feb 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, zas som tu..na skok....práve hladám, že o kolkej som dala Niska spať....podla posledného príspevku, ked už bol v pyžame o 11.45....hmmmm asi by som ho mala ísť budiť....... :confounded:
3. feb 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..sme sa nejako dohodli s reakciou na aninku :grinning: :grinning: :grinning: .......pekne sa mu prihovor, potľapkaj a on naskočí :grinning: :grinning: ...ideš pre maťka, že jo?
3. feb 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja som dneska vyťahovala z Deniskovej skrine na hračky z každej poličky štvrťku jablka...... :grinning: a ja že ako rýchlo to pojedol...škrečok jeden.... :grinning:
3. feb 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko dobré ránko.... :dizzy_face:
3. feb 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 idem idem.....chytil na prvý krát.......len s prevodovkou bol problémos...ale už je to vyriešené :wink:
3. feb 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no...ešte nie...ja som trošku upratala....a drobec ešte spíííííííííííííííííííííííííííííííííí :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
ideme sa nachystať......zachvilu sme späť...
už tu trom ludom roztrhlo potrubie na vodu....tak dúfam že nás to obíde :pensive:
3. feb 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 matko teraz nemá upchatý noštek, soplíky mu stekajú pekne, ale kázala mi to dávať....na uvolnenie mi kázala dávať nasivin
@denisenko čože :confused:ked bude aj simonko tak pekne spinať, tebe je sveta žiť, mamina :wink:
3. feb 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..nám zasa dnes do jednoty nedoviezli chlieb len rožky.......išla som do obchodu na kurča...kurča som zabudla, ale dotrepala som všetko možné iné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a 2x sa mi ísť nechcelo.....
3. feb 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ..nasivin spray či kvapky?
3. feb 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka držím päste, dúfam, že vám nieeee...
3. feb 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok