Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. feb 2012

@denisenko vy idete spať?:..teda teba pochopím....ale Nisko ti zaspí?.....to čo máte všetky za deti???
narastie ti dlhý nos 🙂 😉

denisenko
3. feb 2012

@jacka veru, spíííííme...teda dúfam, lebo sa už len vála po gauči a nevie čo so sebou.....celý týžden si poriadne nepospí, tak cez volno dobieha..... 😵 ...dlhý nos.....? ved som není Pinokio....... 😀 😀 😀 skor budem skoro stará..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
3. feb 2012

@denisenko som nechcela byť drzá 😀 😀 😀
aspon si trošku oddýchne.... 🙂 .......a pozeral Tomáša?

denisenko
3. feb 2012

@jacka hej, jedno DVD nám polovica nejde...tak som včera sťahovala s inou príponou....na jednom má 11 častí, tie sme dopozerali...teraz má druhé, tam som stiahla 12 častí.....a pomaly sťahujem na tretie.....dalších 12 častí.... 😀 hádam 3 budú stačiť.... 😀 😀 😀

jacka
3. feb 2012

@denisenko sa celý zatomášuje.... 🙂 ... 😉 😉 ..........hlavne že má čo pozerať.....ty sa teda riadne nasťahuješ?.... 🙂 a kuk aj iné rozprávky okrem Tomáša?

denisenko
3. feb 2012

@jacka hej, aj iné.... 😉 ale vraví, že 3 asi stačiť nebudú...ešte by si prosil požiarnika Sama a Mickeyho klubík a......všetko možné....a mama rob si poznámky...čo ide, čo už máme, čo ešte nie, a podobne...už som sa obložila papierik mi..... 😀

denisenko
3. feb 2012

juj, kukám...dnes mi preskočilo...že 33 🙂 🙂 🙂

jacka
3. feb 2012

@denisenko a Sid dieťa vedy.....mne s tým Maťko uši píli......ale Sama kuk obaja.......aj Mickey..............len pekne sťahuj....čoby si pre neho neurobila

jacka
3. feb 2012

idem ho skusiť uložiť..už sa teším 😝

denisenko
3. feb 2012

@jacka Sid dieťa vedy??? to nepoznám..... 😕 veru, nasťahujem a bude aj pre druhé..... 😀 😉 ...moj už oblieka pyžamo.....tak uvidíme, čo sa bude diať...... 😠 ..ma tu vytočil....počúral sa...že on nestihol prísť na wc.....tak som ho rovno poslala do pyžama a do postele..... 😖 😖 😖

aninka29
3. feb 2012

všetko čo som mala som pobehala 🙂 ...som šla aj mrk k doktorke,ale hned som sa aj otočila...preplnená čakáreň 😝 😝 😝
idem chystať obed pre zlobrov.....Sabka ma vymkla 😠 😠 😠 tak mala prednášku 😠 😀

denisenko
3. feb 2012

@aninka29 vymkla?????

utka
3. feb 2012

Ahojte.
Konečne som vás dočítala, ste sa teda rozpísali. My ešte máme brokoličkovú polievočku a robím francúzske zemiaky...Ste ma navnadili. Už ani neviem, ktorá ste ich tento týždeň varila 😉.
Po včerajšom cvičení som celkom v pohode. Len ma bolí hlava ☹.
@leninka vitaj!
@denisenko 33, sa ti to teda kráti.
@jacka držím päste, dúfam, že sa podarí Peťka uspať čo najskôr.
@aninka aký sirup dávaš Sabke? Simonka už dúfam neteplotuje...

aninka29
3. feb 2012

@denisenko vymkla....som šla vonku vyhodiť vrece so so smetím...ja chodievam zozadu,cez balkonové dvere..a ked som sa vrátila,tak bolo zamknuté.....Sabka tam stojí a kuká na mňa...jej vravím nech ide pre Simonku,nech mi otvorí.....tak vraví "nejdem" 😠 ...tak som utekala dole k našim,ešte dobre,že tam mám odložené náhradné klúče pre istotu......a odomkla som si spredu 😝 a bola prednáška s revom 😠
@utka zatial jej dávam calciový sirup,ale na víkend jej dám solmucol......mňa bolela hlava v noci 😝 ...a francuzáky som robila ja 😉 🙂

aninka29
3. feb 2012

@utka a Viki ako?ešte kašle?.........Simi už neteplotuje chválabohu 🙂 len ten kašel desný 😒

utka
3. feb 2012

@aninka29 ešte kašle, ale zdá sa mi, že už je to lepšie...Ale zase ho bolí kolienko ☹...
Tak Sabinka je teda riadny zbojník... 😅

aninka29
3. feb 2012

@utka to teda je zbojník😠 😠 😀 ...chjoooj...no čo to môže byť s tým kolienkom 😒 😒 ....ale tak,ked mu nič nezistili,tak jedine z toho rastu...čii 😖

leninka75
3. feb 2012

@utka ..dík 😉 ......super, že po takej prestávke nebolia svaly 🙂 ..už chceš zasa začať pravidelne?...hneď by som sa pridala 😵 ..zasa kolienko? ☹...budeš ešte dávať ten sirup, tuším nurofen?...

@aninka29 ..mňa by teda riadne poty zaliali 😝 ..ale si šikovná, že myslíš na všetko 🙂 .......

leninka75
3. feb 2012

babule moja svokra je ani neviem ako ju pomenovať...dobehla, smrť v očiach a že aha isto mi poslali nejaký sexi časopis 😀 ...držala v rukách striebornú obálku...a ťapa neprečítala si v rohu hrubými písmenami, že magnet 😅 😅 😅 ...na čo hneď tá moja svokra nemyslí, že sexi časopis 😅 ...som zvedavá koľko ich majú pod posteľou 😀 😀 😀 😀

aninka29
3. feb 2012

@leninka75 vieš čo...mňa ani nezalievali poty.....lebo bola doma Simka....ak by som náhodou nemala klúče u našich,tak by som trieskala do dverí,že Simi by prišla z detskej,a otvorila by mi 🙂 mne bolo strašne smiešno zo Sabky...stála nalepená na balkonových dverách,olizovala okno,a pučila si o to okno tváričku...no viete ako vyzerala 😀 😀 😀 a ešte ked mi zapotila že nejde.........ale tak držala som sa....nahodila som kamennú tvár 😠 😀 😀

letty86
3. feb 2012

ahojte 😉
vy ale píšete ako žandárky 😀 😀 😀
ja som mala včera upratovací den, manza bol doma, tak som makala, lebo pri matkovi sa nedá...tak ma včera vytočil, joj, všetko vyhadzuje a včera mi stiahol orchideu 😠 že nech sa nenudím 😝 😠
@aninka29 sabínka je podarená 😅
@leninka75vitaaaj...tak aj vy máte zápis za sebou 😵 mali ste to riadne zaujímavé 😉

aninka29
3. feb 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
3. feb 2012

@letty86 ahooooj 🙂 ..asi sa Maťkovi zdá,že máš málo roboty,tak čo by ti ju nepridal 😀 😀

letty86
3. feb 2012

@leninka75 😀 😀 si jej mohla tvrdiť, že to iste svokor objednal 😀 😀 😀 😀 by mala druhú smrť v očiach 😀 😀 😀

letty86
3. feb 2012

@aninka29 asi si presne to myslí, inak to nevidím 😅 😝

jacka
3. feb 2012

@leninka75 super svokra 😀 😀 😀 ......že vobec prišla.....s takou vecou

utka
3. feb 2012

@aninka29 neviem, ale vraj z rastu nie, lebo to vraj bolieva prekolenie...
Skôr si myslím, či neprechladol na tom korčulovaní, či tam z toho nemá nejaký zápal ☹...
@leninka75 zase som mu dala dnes Nurofen. No chcela by som začať pravidelne cvičiť, len neviem do kedy ma to bude držať 😉... A máš podarenú svokru, by som asi 😠 ...

jacka
3. feb 2012

@aninka29 Peťulo ked ma zamkne tak aj otvorí....našťastie s tým problém nemám 🙂

leninka75
3. feb 2012

@letty86 .....to aj u nás je tak 😝 ...stále behám za lolkou a upratujem čo rozhádzala..lebo ona si najradšej veci hádže pod nohy a potom na tom padá 😠 ......dnes niekam zašila kus makovníka a zatiaľ sa mi ho nepodarilo nájsť 😀 .......nájdem ho až keď bude na ňom penicilín 😀 ...ako choroba, už sú OK?

jacka
3. feb 2012

@letty86 a ty si sa nám kde tárala....dávno si nebola 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre