• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
@denisenko ešte mu daj šancu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :wink:

@denisenko aj vy máte rýchly obed...mnam :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 uč sa uč...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
24. apr 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 veru, ber si príklad..... :grinning: :grinning: :grinning: treba navariť kopy a potom už len dávať do jedného hrnca čo poostáva...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...len si to dobre zaštipcuj, inak budeš mať to prádlo až v považskej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ozaj, čo ten tvoj muž?už vieš, čo chcel? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka a tak nech si ešte užije posledne dva mesiace,,,,, :slight_smile: inak, nás sa včera pýtali, či bude chodiť do škollky cez letné prázdniny...a hned aj s komentárom....ked ste na materskej...tak asi nie, že?....dala by som ho, ale budeme preč, tak nehrozí...inak si dali poplatok na mesiac 50E plus strava....dosť..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jáááj....mladý pán ma označil.....načo do seba tolko pchá, ked to ide potom von?
24. apr 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ved hádam jej to donesieš.....nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............

@denisenko toto zbožnujem......aj tu to tak funguje....ked sú prázdniny tak hned....maminka je na doma.... :angry: :angry: :angry: ...ale ja ho tam výdy dám...len cez leto si ho pekne nechám domka.... :wink: :slight_smile:
24. apr 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko pokrstil ťa :dizzy_face: :dizzy_face:
24. apr 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nedonesiem....my sme opačným smerom..ale ak bude fukať smerom na rajec, tak chytíííím...... :grinning:
24. apr 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to už fakt nevedia ako zdrať z kože???? :angry: :angry: :angry: :angry:
24. apr 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak zas v lete je to lepšie doma....teplúčko, možu sa člapkať a byť celý den vonku....už aby tento bláznivý mesiac skončil..... :angry:
24. apr 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to asi preto, aby si to človek rozmyslel, a nedal tie deti tam, lebo ked si predstavím, že dať na mesiac na školku vyše 70e ...asi trochu moc..... :pensive: a ked bude málo deti nahlásených, tak majú dovod, prečo neotvoriť triedu...a majú volno celé leto... :angry:
24. apr 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko veru-........tento mesiac sa fakt nevydaril :angry: ...................ale na to člapkanie bazéne sa teším :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. apr 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tiež ma to napadlo.......aký sú hnusný...že?.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......... :frowning2: ...............chudáci rodičia.......si predstav žeby nemali kde nechať dieťa...tak vysolia 7Oe........alebo sa možu zblázniť :unamused:
24. apr 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ved to...majú to isto dobre premyslené..... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nedajbože máš v školke dve deti..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak to sú iné bolesti hlavy...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................

čo robí Simonko? :dizzy_face: :dizzy_face:
24. apr 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..hádaj.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...visí na cicke..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...chutí???????????,,,,,,chlap vie čo je dobré :slight_smile: :slight_smile:
24. apr 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..neviem..ešte to na mňa nerozbalil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..však sme včera spolu skoro ani neboli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....prišiel po piatej, jedol, potom sme s Lilkou išli na zumbu, keď som, sa vrátila ukladala som baby, on zdrhol von a potom sme spolu zaspali pri telke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..nejaká som jak vygumovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..sedím a rozmýšľam čo napísať :rolling_eyes:
24. apr 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak možno chcel len zdrhnúúúúť...... :grinning:
24. apr 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj, ja mám dneska vrešťadlo doma...... :pensive:
24. apr 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Takže mám aj ja zápal priedušiek :frowning2:. Dostala som ATB. Budem doma "oddychovať"...
24. apr 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no paráááda..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: poteší.....a dokedy si doma?
24. apr 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka super :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@denisenko maličký už poslúcha? :slight_smile: :slight_smile:

to je fakt dnes divný den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka chlap a poslúchať? ...kde???????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

fuj, ten vetrisko....dnes kočík isto nevytiahnem....budem musieť nechať drobčeka svokre a skočím do školky sama.... :confounded: tých 5 minút to vydržia.... :dizzy_face:
24. apr 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko jááááj prepáč....zabudal som...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si robia od malička čo chcu :grinning: :grinning: :grinning:

vetrisko je riadny....sme neboli ani my von......nejdem ho viac doraziť...uvidím ako s Maťkom dúfam že muž pre neho skočí.....robí blízko školky........ešte mi cinknem :wink:
kedy pojdeš pre neho.....Denisko nežiarli?..... :slight_smile: ..
24. apr 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru, poteší. O týždeň mám ísť na kontrolu. Pôjdem asi v pondelok, lebo v utorok je sviatok. A aby som už v stredu šla do roboty...
Tu je 20stupňov, ale tiež fúka hrozný vetrisko :frowning2:...
24. apr 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ani my nejdeme von...ale školkári boli, videla som ich z balkona, lebo šli nad záhradami..... :slight_smile: ..Denisko...tvári sa že nežiarli, ale ....vyžaduje si pozornosť práve bvtedy, ked jednoducho nemožem.....takže je to jasné..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..včera padol další návrh so školou,....zrejme bude chodiť do oboch.....a mama sa može zblázniť.... :confounded:
@utka sviatok???? ani neviem.......tak to aby som si asi nič na utorok neplánovala, predpokladám.... :confounded:
24. apr 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:angry: :angry: :angry: to ste zažili???....nechať školkarov zbierať rukami odpadky???:.špaky....a tak???:..taká som ..... :angry: :angry: :angry: ...bez rukavíc......fúúúúúúúúj :angry: :angry:
24. apr 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to sa dá ...chodiť do oboch škol.....nebude mať v tom chaos??? :confused:
24. apr 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok