• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. októbra 2017 
@denisenko o bude vekom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ......................súkromík......nech si ťa užije celú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@zyko čosi ......len to tu graduje :angry: :angry: ..............idem ich vyhodiť.........von :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj leni.....

deti vonku........obed ešte nedovarený......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........dnes je nejaký den blbec :angry:
24. máj 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!..tak hotovo a dnes hladovať nebudeme :grinning: :grinning: :grinning:

@utka...to ma zaujíma!!!.... ako hľadáš osobitne letenky a osobitne ubytko?.....to by ste mohli aj fajne ušetriť!! :dizzy_face:

@zyko..ktorý radler ti najviac chutí?? :slight_smile: ,,,ja vstávam do práce o 5:00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........

@denisenko...a nisko neprotestuje keď vy ste všetci doma a on musí do škôlky??.....ozaj a nedáš mu urobiť pre istotu krvičku, aby si vedela či nemal mononukleózu?....

@jacka..jaj moja včera keď som vám večer stručne napísala, to bol môj prvý nádych včerajšieho dňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......ráno sme boli u našej Dr......Lolka začala teplotovať....a skončili obe baby s ATB :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........Lilka je na tom lepšie, v podstate už týždne kašlala, do toho to očko a trošku splíkov a Lolka, očko, hnusné sople, teploty a strašný kašeľ...budúca streda kontrola......a aby nebolo málo neskutočne ma bolí hrdlo..na hnačku mi zabral endiex......a Lilka má už zasa svoje dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak nervy v kýbli..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a ešte aj vietor stále fúka.......ale to všetko sa spraví a zasa bude dobre :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. máj 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..zasa si ma odhalila skôr ako som ťukla enter!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. máj 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 uč sa :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 no pekne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....skoro sa vyliečte....ale tebe je už lepšie nie?
ja som ich tiež musela vyhodiť von......neznestitelný sú....alebo ja :sweat_smile: :sweat_smile:
24. máj 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka veru treba tú hromadu testosterónu vypustiť von :grinning:

@leninka75 radlerík skôr grep :slight_smile: ...tak výhoda je,že sa vyliečia obidve babuľky naraz...horšie je,keď najprv jedno dieťa choré a potom druhé...no vonku je to o ničom..pod mrakom a fúka...skočím na nákup a s filipkom na krúžok
24. máj 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dala som si fernetík....kto sa pridá...............

čo som to chcela............. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...............jáj.......leni čo variš..teda varila :slight_smile:
24. máj 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka jáj ja by som si dala...ja popíjam až večer...cez deň som furt za volantom :wink:
24. máj 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko kedže ja Maťulo doma.....tak ja nejdem nikam...... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
24. máj 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....som samé ucho, či vlastne oko majstre!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........davaj prvú lekciu :slight_smile: .......jasné, že mi je lepšie však som si buchla paralen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:........inak ma bolí celý človek..hnusná viróza :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....varila som gulášovú polievku, bryndzáky a sebe kuracie prsíčka a brokolicou :dizzy_face: :dizzy_face: ....chceš? :wink: ..a ty máš čo navarené????......do kedy necháš maťka doma?...

@zyko....skúšala si už aj slivkové pivko?.....vieš čo tuším sa tým potvorám už polešilo, lietajú ako šialené...a krpatá robí na Lilku, že "ble, ble, ble"...to akože "chyť ma"... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..fernetík by som si dala, ale až keď mi bude lepšie :dizzy_face: .........

...včera Lilka skúšala školské tašky....ja som taká koza, som normálne revala keď som ju tak videla :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. máj 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zyko ...no vidíš, ja ani do práce nemusím....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vstávam..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže budúci rok do práce???
24. máj 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka k fernetíku sa nepridám....ale ja zas popíjam čierne pivo..... :grinning: :grinning: :grinning: ...tak na zdravie..... :wink:
@zyko som zabudla...Nisko býva do obeda v školke, ked chodí na plaváren......musí byť v šatni o 14.45 a kedže je to niečo vyše 20 km, a oni poobede spia, tak by to stíhal len tak, tak.....takže býva len doobeda.... :dizzy_face:
@leninka75 tebe ešte stále nie je dobre???, :confused: ..ani mne...ale ja z tej únavy vidím aj dvojmo niekedy.... :frowning2:

Denisko protestuje prori školke každé ráno...a zaujímavé je, že zas sa mu robí ekzém....už je jasné, že spúšťačom je stres zo školky...len nikto nevie prečo...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
24. máj 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
......tu fučííííííííííííííííííííí............................. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ste ma v tom nechali samú...........budem sama holička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a to vstávanie.............6 rokov ...neviem čo je to poriadne sa vyspať..........a tak som si zvykala.........že už mi to inak ani nepríde :slight_smile:

@denisenko to vážne?...zo školky?......a prečo sa stresuje.......zlatino :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......

@leninka75 ........už je taká veliká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........a ja som tiež taká.....uvidím ako sa budem tváriť ja :pensive: :pensive:

varila som hráškou rozmixovanú........................táááááááááááááááááku pochvalu som dostala........že som narástal až do neba......nevideli ste ma :grinning: :grinning: :grinning: ................................ druhé rezance......povodne s makom..ale ma napdalo že mám ešte orecha tak jedli to......zajtra bude mak :slight_smile:
24. máj 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 Maťula do konca týždna ešte je na atb................ale jeden den som mu nedal len krepý Spiropent............a zas sa tak rozkašlal :angry: :angry: :angry: :angry: ...........ak mu to neprejde tak v pondelok frčím ja k dr.....ale nech si ma neželá :angry: :angry: :angry: :angry:
24. máj 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem ho dať do hajan............ten bude zas protestovať ked je s MAťkom tak vobec by spať nemusel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....nerád chodí do školky....len nikto nevie prečo..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ..... jáááááj, a ja že kto nám zatienil slniečko....to si bola ty????? :dizzy_face: :grinning: ....ja mám šalátovú kyslú, guláš s knedlou a pečenú klobásu so zemiakmi..... :slight_smile:
24. máj 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko veru ja som to bola..............................................................a kde je doma tak nemá nič?............. :frowning2: ani ked s ním urobíš pokec tak ti nepovie?................kedy idete na to uvítanie :slight_smile:
24. máj 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....po dvoch týždnoch doma mu ekzem zmizol...dva dni v školke a už je tam zas..... :pensive: ...partizán...on nepovie nikdy na nikoho nič.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ..ale zas vravel babke, že mu bolo v školke trochu zle....klasika.....niečo mu tam vadí na psychiku, len tak ešte vedieť čo...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: .......uvítanie má byť o 15-tej na radnici.... :slight_smile: a Simčo spí, tak hádam sa tam dovtedy aj dostaneme.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to mal aj v IT?.....či len tu?............trošku zle...že ho bolelo bruško?.....a boli ste u toho psychologa?........................škoda že nič nepovie :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....................tam bude hádam dobručký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. máj 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obedík spapaný- rascovo-vajíčková polievka a pečené kuriatko+ryža+pyré...šalátik zo záhradky..mňam...a z chladničkyna mňa žmurká melónik...drahý mi preň ráno skočil na tržnicu,keďže včera UTKA chute narobila :grinning:

@leninka75 slivkové??nie,nepoznám :grinning: ...no máš ty tie baby divošky tiež...tieto dnešné decká bláznivé,nie ako my,že? my sme boli také dobré deti...skromné,poslušné...aspoň mamina mi to tak tvrdí :wink:

@jacka a prečo si mu skúsila vysadiť ten spiropent? že už menej kašlal?
24. máj 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jéj tu sa vyčasilo...fifo zalomil....šupla som sa do bikín a slním sa...pečie ako divé,ale aj pofukuje...do 15,00 mám kľud :slight_smile:
24. máj 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka mal to aj tam, ale len ked nastúpil do školky...potom už bol klud..... :fearful: ..tu sa mu vraj nepáči pani učitelka, lebo im stále niečo prikazuje, a hlavne spať..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale tak on nechápe, že ich musia pripraviť na školu, že v škole budú musieť robiť len to, čo im kážu.... :pensive: :pensive: :pensive: k tej psycho....asi ho predsa len objednám.....alebo radšej seba..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko jasné...my sme boli najlepšie deti na svete...nie ako táto dnešná mládež..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ale spinkať už predškoláci nemusia,či u vás tak nie je?
24. máj 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyko u nás spia aj veľkáči..... :confused: ..ale on mi aj doma spinkáva cez obed, takže to nie je tragédia, lenže medzi tolkými deckami sa asi spať nedá...a vždy sa nájde niekto kto vyrušuje, že???, :grinning:
24. máj 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko môže byť,že neuznáva autority...včera som bola s kamoškou,má 13ročného a chodia ku psycho,lebo neuznával niektoré učiteľky...ale psycho si s ním moc rady nevie...malý je vymúdrený a priznajme si,že tie učiteľky sú tiež nie všetky kompletné....darmo diagnóza učiteľ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Výsledky krvi sú OK. Takže na mandľu môžeme ísť. Len sa ešte máme prísť pre istotu ukázať koncom budúceho týždňa. A moje dutiny sa chvalabohu umúdrili aj bez ATB.
Predstavte si, že včera mal manžel kontrolu zo Sociálnej poisťovne a on už je od včera v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
@leninka chceme to tak vyskúšať, že si na nete pohľadáme nejaké lacné letenky a nejaký hotel. Určite to bude lacnejšie ako cez cestovku. Čo som len tak zbežne pozerala, tak pre nás troch letenky okolo 200€ +poplatky a hotel okolo 600€. Ešte k tomu nejaké poistenie...No uvidíme.
24. máj 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok