• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. mája 2017 
baby, obžerstvo je hriech, že??? :confused: ...a ked sa pojdem vyspovedať, tak z toho nepriberiem?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ved to je dobre....či nie?...................

no neviem či tam je alkohol?.........aj tak som si vzala overenú klasiku :wink: ..........................tak máte zlý den..... :frowning2: mna to čaká dva mesiace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
11. jún 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to nič ...ked sa vyspovedáš....dostaneš rozhrešenie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko čo si jedla....?...ja som zabudla upiecť chleba..som zvedavá čo idem jesť....asi sa neobžeriem :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
11. jún 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ty pečieš chlebík aj pre seba???.....ale, robila som tie cigánske placky, a ačo sa mi nezmestilo na plech tak som normálne vysmažila....a všetko zjedla..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....len dve..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale hrubééééé :dizzy_face: a ešte mám plný plech.....ale pravdu poviem, lepšie to vyzerá ako chutí...raz darmo, pečienka je pečienka..... :pensive:
11. jún 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vypla som digestor tak zas spieva...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
11. jún 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aha..takže to nejdem ani skušať......lebo to vyhodím..... :frowning2: :frowning2: ...................robíme aj pre seba..nekupujeme chleba.-.....ani rožky aby som im nemusela hovoriť že toto nemožu.........rožok som nejedla ani nepamätám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zobudil sa? :frowning2:
11. jún 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fajn sa mi Peťko pogrckal.........ten kašel ho riadne nadrapuje :frowning2: :frowning2: ........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volade som tu aj utku videla...... :wink:
11. jún 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 teraz som pochopila...1x Vikimu vyberali v lokálke, nie v celkovej...
11. jún 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ako v práci?.......... :slight_smile:
11. jún 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak to máš pestré...... :confounded: ...veru zobudil...už je okupkaný a cucká....a Denisko si močí otlaky... :grinning: :grinning:
11. jún 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka a povedali vám že už nenarastú?
11. jún 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko o zábavu postarané :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........................vy ste rýchli,,,,,,nás kupanie ešte len čaká..... :wink: ................. :dizzy_face:
11. jún 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka veru rýchli....ešte poupratovať, Simčo je už v posteli, spieva áriu z opery: Berte ma odtialto..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...placinkový král dojedá palacinku a mna čaká druhá kopka žehlenia.....nechce sa mi...ešte musím dať do povodneho stavu kúpelku...Deniskov nálet zanecháva následky..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
...drobci v posteliach...konečne ticho a klud.... :wink:
11. jún 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tie nálety poznám.......počkaj ked ich budeš mať dvojmo..... :grinning: :grinning: ............. :wink: ..............ved si pomojkaj Simonka....nenechaj mi ho plačkať.... :slight_smile: :slight_smile:

aj moji už spinkaju.........teda Peťko ešte kašle.....ale to zo spánku......asi dalšia blbá noc.......som mala ísť skor k dr....ale keby som zas nešla pre recept tak tam nie som.....stále si myslím že sa s toho dostane aj bez liekov :pensive:
11. jún 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobrú nocku....krásne sníčky..... :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja som taká istá...ved to prejde, prejde...a neprejde... :pensive: Simonko si vždy pred spaním precvičuje pľúca...aby sa mu v noci lepšie dýchalo.... :wink: :grinning: ..čosi som sa chcela spýtať a...zabudla som....hlava deravá.... :angry: :angry: :angry: robila si Peťkovi aj cibulový sirup???..a Maťko je z toho už vonku??? :confused: :confused: ..práve rozmýšlam nad tým že za dva mesiace a ešte trochu idú detičky do školy...ako to ubehlo.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. jún 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko vidíš......to ma nenapadlo.........to by som mohla....skor som uvažovala nad masťou na hrudník......ale toto sa mi viac páči :sunglasses: ................................celkom Maťko nie je fit...ale aspon nekašle.....len soplíkuje........sa teším kedy to chytí ešte aj mna..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............viac ked bude muž umierať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

veru letí to.....letí......nás až o rok....a kam ide do školy?...tu na Sk ?:
11. jún 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
upratané, požehlené...idem do postele....a budem dúfať, že aj dnes nás nechá niekto vyspať aspon do jednej :slight_smile:

dobrú noc.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dobrú :dizzy_face:
11. jún 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.......

strašnááá noc :pensive: :pensive:

dnes to von vyzerá celkom fajn..................
12. jún 2012 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: konečne po sto rokoch kuk aj sem.....nečítam,nemám šancu...ale dúfam,že ste všetci zdraví :dizzy_face:
neozvala som sa dllllho,predlho..není čas....ani na fb nie som,iba vtedy,ked mi štrajkuje skype a ja riešim manžu :slight_smile:
rozhodli sme sa prerábať celý barák...a kedže nemám doma manžu,tak som na všetko sama....viete ako je to na prd :frowning2: tak akurát na nervy som z toho furt....ale konečne dojde domkov,v Holandsku už finišuje...dúfam,že aspoň na celý mesiac....aj ked už dostali ponuku do Rakúska.....ale aspoň sa utešujem tým,že bude častejšie doma
kočky,sú v pohode...Simonka je akurát chorá :frowning2: horné dýchacie cesty......bambulka moja.....Sabka sa drží,klop klop klop.............
zo Sabky bude škôlkarka...moc sa teším :slight_smile: ....a so Simonkou sme boli na tých jazykových skúškach v škole..a som na ňu najpyšnejšia,zvládla to perfektne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pred dvomi týždňami sme si urobili výlet do Tatier na chalupu,strávili sme tam celý týždeň.....ani odísť sa nám nechcelo :slight_smile: ...
a v podstate nemám nové nič :slight_smile: stále to isté dookola....
tak sa držkajte mamky....určite sa ukážem :slight_smile:
12. jún 2012 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
AHojte
@aninka29 ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konečne si kuk :wink: ale máš toho veľa...s tým prerábaním, nezávidím, že si na to sama, ale ty si taká šikovná a akčná žienka, más môj obdiv :wink: :dizzy_face:
tak super, že to so školkou vyšlo :wink: a simke skoré uzdravenie
@jacka vikinka sa teší na tanečnú, potom sa aj polhodinku hrajú v centre, tak sa riadne vyšantí..Matko bol s tatíkom...ja ju odnesiem a o 1,5 hodinky pre nu prídem
@denisenko na tú masáž som sa tešila aj ja, ale ako som vám písala, som z toho zničená :unamused: :unamused: poobede a k večeru ma to dost bolí :frowning2: ja mám problém hlavne s hrudnou chrbticou :unamused: niekedy ma až medzi lopatkami stípe :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nás pršalo včera, dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: chystám sa do mesta, tak hádam ma neschytí dáždisko
12. jún 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Peťko zle spinkal? :pensive: ešte tak kasle? Ináč aj viki začala :frowning2:
12. jún 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
@jacka v práci pohoda...a čo sa týka mandle, nepovedali nič či dorastie, či nie...
12. jún 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko
@jacka
@leninka75
@utka som zabudla :pensive: dakujem krááááásne za milé priania pre Vikinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: v nedelu sme oslavovovali, tak snád coskoro nahodím pár foto :wink:
12. jún 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahoj leni :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 a čo dostala Vikinka?......

leni ani ty si sa nepochválila čo podostávali detičky....a ty...... :dizzy_face: :wink:
12. jún 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok