Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
5. apr 2013

...a čo toto?....ako?.....jááj.....že: zaplatiť za smeti...a čo to neadresovali mojej polovičke, ale mne??????? 😕 😕 😕 😕 ...už som si istá, že nás špehujú...ja chodím vynášať smeti.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
5. apr 2013

@denisenko ............čo robí Simonko?

jacka
5. apr 2013

@denisenko čo?????????.............................mne to treba preložiť 😅 😅 😉

denisenko
5. apr 2013

@jacka hádaj....????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ked mi ide net to znamená, že pán hlavný elektrikár spí..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. apr 2013

@jacka preložiť....asi takto....prišiel doporučený list, výmer za smeti....hlavne že všetko je vždy adresované mojej drahej polovičke...ale toto prišlo na mna..... 😅 😅 😅 😅 síce je tam uvedený aj on...ale aj tak...prekvapko.... 😀 😀 😀 😀

jacka
5. apr 2013

@denisenko dáko dlho spinká 😵 😵

jacka
5. apr 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je dobré 😀 😀 😀 😀 ....však mamo zaplať.........................a ak možem vedieť....kolko vám prišlo?....nám pršilo za 4osoby......92e... 😝 ................

denisenko
5. apr 2013

@jacka ...-nooooo...až mi je to čudné.... 😀 😀 😀 ...hlavne že som stihla aj niečo porobiť..... 😉

denisenko
5. apr 2013

@jacka ...ved to...že mamo plať..... 😔 😔 😔 😔 nám prišlo tiež na 4 osoby...68,84.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
5. apr 2013

@denisenko len aby ti šiel aj poobede spať 🙂 ...............................aj toto počasie je také 😔 😔 😔

jacka
5. apr 2013

@denisenko pekne........ 😝 ...............tak mamo šup peniažky úradníkom 😠 😠 ................ 😝

denisenko
5. apr 2013

@jacka ...no...včera po obede nezaspal.... 😝 😝 😝 😝 😔 ...dneska...uvidíme.... 😝 😝 😝 a mna najviac štve to, že na mestský úrad sa s kočíkom nedostanem....a potom, že aké jednoduché zaplatiť..... 😠 😠 😠 😠

jacka
5. apr 2013

@denisenko nedá sa ti cez net zaplatiť?...my sme tak na splátky..........................fakt ti včera nespal?...a večer bol aký?

denisenko
5. apr 2013

@jacka ...asi to pojde aj cez net.... 🙂 nejaké variabilné symboly sú tam, tak hádam jo.... 😉 ...večer...ako sto čertov...ale zaspal a spal dobre....som sa čudovala .... 🤐 🤐 🤐 ....ááá...už som po obede....kávička vypitá....a on si spí.... 😠 😠 😠 som chcela ísť pre Niska....tak zas bude musieť dojsť sám.... 🙄

jacka
5. apr 2013

@denisenko ty máš rýchli obed.... 😉 .........................Denisko má ja telefon?..................kedy si chcela ísť........neboj on to zvládne 😵 😵 😵 😵

denisenko
5. apr 2013

@jacka ...zvládne...lenže po ceste mi vymetá všetky kaluže a kopy snehu...takže prichádza domov viac mokrý ako suchý....tak preto radšej pre neho....ale už nestíham....mladý pán práve vstal..... 😉

utka
5. apr 2013

@denisenko
@jacka nijako mi to nevysvetlil...neriešili sme to. A ani neviem, prečo k nemu chodím. Už roky tam chodím. On pochádza z BB a má dobré ceny aj dobrú robotu, len to, že 2x bol opitý...

denisenko
5. apr 2013

...tatinko si odskočila na kávičku...tak dnes vraj po obede má voľno....som zvedavá..... 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
5. apr 2013

viete čo.....včera som predýchala ako bol Peťko oblečený......bolo 😎 😎 ...........ale dnes.....v teplákoch bez pančušiek a vonku len s vetrovkou........bez mikiny..............tak toto si v pondelok nenechaju za klobukom................. 😠 😠 😠 😠

jacka
5. apr 2013

@denisenko aký došiel Denisko domov?.............................tatinko ostal doma? 🙂

denisenko
5. apr 2013

@jacka ..Denisko...polomokrý... 😠 😠 😠 ...tatinko ...je už domka..... 😉 😉 😉

utka
5. apr 2013

@jacka tak to im nedaruj!!! Však už dávno nebol choručký ☹...

jacka
5. apr 2013

@denisenko sa tešíš že ste všetci domka... 😵 😵 ............................typický chlapec............ 😀 😀

@utka taká som bola napálená že ani neviem ako som domov prišla..... 😠 😠 😠

denisenko
5. apr 2013

@jacka ..tie vaše učky by si zaslúžili...tak kanály koppať a nie starať sa o deti.... 😠 a potom budú zas za tebou chodiť, že majú sople...... 😝 😝 😝 😝 😔

jacka
5. apr 2013

@denisenko že aj ja vravím..... 😠 😠 😠 ...............ved nech len prídu že má sople..... 😠 😠
Deniska si už oprala? 🙂 🙂

denisenko
5. apr 2013

@jacka ...neoprala....nech si celý vlezie do bazéna..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...to ho len zavesím na sušiak... 😀 😀 😀 😀

jacka
5. apr 2013

nič sa mi nechce........ale musím s nimi aspon von na chvílu.............. 😝 .....................

jacka
5. apr 2013

@denisenko kde máte bazén...? 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. apr 2013

@jacka jjjáááááájjj...zabudla som, že som to nenapísala...idú s tatom na plavecký...dneska...som ich vyhodila, nech mi tu uši nepília..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
5. apr 2013

@denisenko jááááááááááj 😀 😀 😀 😀 .............................som myslela že ho máte na dvore ako my sme mali 😉 ............tak Simonka do hajan a máš klud 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre