• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. októbra 2017 
...a čo toto?....ako?.....jááj.....že: zaplatiť za smeti...a čo to neadresovali mojej polovičke, ale mne??????? :confused: :confused: :confused: :confused: ...už som si istá, že nás špehujú...ja chodím vynášať smeti.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ............čo robí Simonko?
5. apr 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo?????????.............................mne to treba preložiť :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
5. apr 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hádaj....????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ked mi ide net to znamená, že pán hlavný elektrikár spí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka preložiť....asi takto....prišiel doporučený list, výmer za smeti....hlavne že všetko je vždy adresované mojej drahej polovičke...ale toto prišlo na mna..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: síce je tam uvedený aj on...ale aj tak...prekvapko.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko dáko dlho spinká :dizzy_face: :dizzy_face:
5. apr 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je dobré :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....však mamo zaplať.........................a ak možem vedieť....kolko vám prišlo?....nám pršilo za 4osoby......92e... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................
5. apr 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...-nooooo...až mi je to čudné.... :grinning: :grinning: :grinning: ...hlavne že som stihla aj niečo porobiť..... :wink:
5. apr 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ved to...že mamo plať..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: nám prišlo tiež na 4 osoby...68,84.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko len aby ti šiel aj poobede spať :slight_smile: ...............................aj toto počasie je také :pensive: :pensive: :pensive:
5. apr 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko pekne........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............tak mamo šup peniažky úradníkom :angry: :angry: ................ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...no...včera po obede nezaspal.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: ...dneska...uvidíme.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mna najviac štve to, že na mestský úrad sa s kočíkom nedostanem....a potom, že aké jednoduché zaplatiť..... :angry: :angry: :angry: :angry:
5. apr 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nedá sa ti cez net zaplatiť?...my sme tak na splátky..........................fakt ti včera nespal?...a večer bol aký?
5. apr 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...asi to pojde aj cez net.... :slight_smile: nejaké variabilné symboly sú tam, tak hádam jo.... :wink: ...večer...ako sto čertov...ale zaspal a spal dobre....som sa čudovala .... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ....ááá...už som po obede....kávička vypitá....a on si spí.... :angry: :angry: :angry: som chcela ísť pre Niska....tak zas bude musieť dojsť sám.... :rolling_eyes:
5. apr 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ty máš rýchli obed.... :wink: .........................Denisko má ja telefon?..................kedy si chcela ísť........neboj on to zvládne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. apr 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...zvládne...lenže po ceste mi vymetá všetky kaluže a kopy snehu...takže prichádza domov viac mokrý ako suchý....tak preto radšej pre neho....ale už nestíham....mladý pán práve vstal..... :wink:
5. apr 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko
@jacka nijako mi to nevysvetlil...neriešili sme to. A ani neviem, prečo k nemu chodím. Už roky tam chodím. On pochádza z BB a má dobré ceny aj dobrú robotu, len to, že 2x bol opitý...
5. apr 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tatinko si odskočila na kávičku...tak dnes vraj po obede má voľno....som zvedavá..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. apr 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
viete čo.....včera som predýchala ako bol Peťko oblečený......bolo :sunglasses: :sunglasses: ...........ale dnes.....v teplákoch bez pančušiek a vonku len s vetrovkou........bez mikiny..............tak toto si v pondelok nenechaju za klobukom................. :angry: :angry: :angry: :angry:
5. apr 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aký došiel Denisko domov?.............................tatinko ostal doma? :slight_smile:
5. apr 2013 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..Denisko...polomokrý... :angry: :angry: :angry: ...tatinko ...je už domka..... :wink: :wink: :wink:
5. apr 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak to im nedaruj!!! Však už dávno nebol choručký :frowning2:...
5. apr 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko sa tešíš že ste všetci domka... :dizzy_face: :dizzy_face: ............................typický chlapec............ :grinning: :grinning:

@utka taká som bola napálená že ani neviem ako som domov prišla..... :angry: :angry: :angry:
5. apr 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..tie vaše učky by si zaslúžili...tak kanály koppať a nie starať sa o deti.... :angry: a potom budú zas za tebou chodiť, že majú sople...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
5. apr 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko že aj ja vravím..... :angry: :angry: :angry: ...............ved nech len prídu že má sople..... :angry: :angry:
Deniska si už oprala? :slight_smile: :slight_smile:
5. apr 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...neoprala....nech si celý vlezie do bazéna..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...to ho len zavesím na sušiak... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nič sa mi nechce........ale musím s nimi aspon von na chvílu.............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................
5. apr 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko kde máte bazén...? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jjjáááááájjj...zabudla som, že som to nenapísala...idú s tatom na plavecký...dneska...som ich vyhodila, nech mi tu uši nepília..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko jááááááááááj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............................som myslela že ho máte na dvore ako my sme mali :wink: ............tak Simonka do hajan a máš klud :grinning: :grinning:
5. apr 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok