Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
5. apr 2013

@denisenko tak to máte super ten kurz...My asi posledný absolvujeme, je to hrozne drahé...

denisenko
5. apr 2013

@utka no..ja uvidím...Denisko sa síce chystal už sám plávať, v lete mu to šlo...ale dneska nejako nenabral odvahu.....ale asponže lovil puky, takže dobre je........ 😉 plával s pomocou tej plávacej dosky....ale verím tomu, že na konci kurzu už bude všetko tak, ako má byť.... 😉

denisenko
5. apr 2013

@utka vy kolko platíte???

utka
5. apr 2013

@denisenko Viki pláva sám len pod vodou...My sme tento kurz platili 212,50 za 24 hodín...

denisenko
5. apr 2013

@utka uf...tolko penazí..tak my máme polovičku...aj ked dám dva kurzy dokopy...hodinami sa to vyrovná a to plávajú 50 minút....

utka
5. apr 2013

@denisenko tak vieš, Blava...a každý si myslí, ako sa tu dobre máme...

denisenko
5. apr 2013

@utka a nemáááte???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si robím srandu....drahé je to...poriadne... 😝 😝 😝 😝

utka
5. apr 2013

@denisenko ale jasné, že máme... 😝

jacka
5. apr 2013

@denisenko to je kto????

jacka
5. apr 2013

žeby som aj ja zmizla?... 🙂 😉 😵

denisenko
5. apr 2013

@jacka kto???

jacka
5. apr 2013

@denisenko tá fotka..... 😕 😕 😕 😕 ..................................

jacka
5. apr 2013

@denisenko len mi nepovedz že si to ty...... 😕 😕

denisenko
5. apr 2013

@jacka ...a kto by to mal asi tak byť???.... 😀 😀 😀 😀 čo sa ti nezdá???

jacka
5. apr 2013

@denisenko no neverím.........aká kočka tam leží...............ty sa nezdáš 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. apr 2013

@jacka ..."bejvávalo"..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. apr 2013

zajtra bude torta...som, zvedaváááááááá

jacka
5. apr 2013

@denisenko ale určite..........ved ty ešte stále si kočka...... 😵 .....aj na Fb som šla šmírovať........ 😵 😵 😵 😵 ani tam sa nezdáš..... 🙂 🙂

jacka
5. apr 2013

@denisenko ty si piekla?.....akú?.......kedy to máš narodky.....,....potichučku mi pošepkaj... 😉

jacka
5. apr 2013

akosi stojí tento večer.....nejak sa nejdu pohnuť hodiny.... 😝 😔 . 😔.................

mucinkaa29
5. apr 2013

kukkkkkkkkk ja vas vidim🙂

denisenko
5. apr 2013

@jacka moji už sú v posteli.....hurááá... 😀 😀 😀 ...nie, nepiekla som...dala som si urobiť v cukrárni....pôvodne som chcela robiť ja, ale mám obe ruky ľavé na zdobenie, tak som to vzdala...chcela som aby bola pekná....tak som im nadiktovala moju predstavu a som zvedavá na výsledok.... 😵 😵 😵 ale cesto by malo byť kakaové,bez orechov, lebo Denisko neľúbi a plnka jahodová..... 😀 😀 😀 😀 a bielym marcipánom potiahnúť celú tortu, a na vrch som chcela chlapčeka s autíčkom....tak takéto predstavy sú...uvidíme, aká bude skutočnosť..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. apr 2013

@mucinkaa29 že sa aj ozveš.... 😀 😀 😀 😀 😀

mucinkaa29
5. apr 2013

@denisenko maaaaam čas??heheheheh maaaaaaam 🙂Simonko je u babky a Sebinko už hajenka a to tichooooooo 😀 😀 😀 😀 ako sa tu mate?

jacka
5. apr 2013

@denisenko wow.......už teraz mi tečú slinky.........skor ju odfoť ako ju zjete...... 😀 😀 😀 😀 nech aspon na dialku cítim vonu 🙂 😉 ................................zajtra idete oslavovať?

denisenko
5. apr 2013

@mucinkaa29 ...a my máme si myslíš???..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj u nás je už tichúčko...... 😀 😀 😀 😀

mucinkaa29
5. apr 2013

@denisenko heheheheh ale určite hej🙂) 😉 😉

jacka
5. apr 2013

@denisenko inak aj moji už pol hodku spinkajú...Peťko sa pýtal už o pol 7....ale to bolo skoro.....tak som ho zabavila.......ako lahol tak zaspal.........Maťko detto 😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
5. apr 2013

@jacka asi až v nedeľu... 🙂 neboj..odfotím.... 😉 ...vy ešte nespíte, ked ti ide čas pomaly??

denisenko
5. apr 2013

@jacka no...sorry za opýtanie...už som sa dočítala.... 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre