• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@leninka75 áááá...tichá voda brehy myje????? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: ....ja stále tvrdím, že aj to musí niekto robiť..... :grinning: :grinning: :grinning: Simonko to už zvláda na jedničku :wink: :wink: :wink: ..len to cestovanie.....som šoferovala cestu tam, mojich prvých 100 km....ale posledných 10 som už musela ísť k nemu, lebo des..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ešte dezinfikujem....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .....................pikošky?........dostala bluzku od nej........nosila ju ked mala 20 rokov..... :zipper_mouth: :zipper_mouth:
myslíš žeby sa dalo?.....ked ja to potrebujem vedieť na isto aby som jej tam buchla pästou.... :angry: :angry: :angry: ............................................fajné povolanie..............................ved to robia aj staršie dámy...niekomu sa to páči :grinning: :grinning: ...........ale ináč pekný fuj :zipper_mouth:
13. máj 2013 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 a čo Maťko napiekol????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ......to je divné že mu nezistili...........možno ked je teraz starší tak sa to prejaví......či nie?.............................
o tej plombe som aj ja čítala....bud 3, 6 alebo 24mes.......................................................veru hlavné také ktoré robia na výpadovkách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ako ti šlo šoferovanie?......... :dizzy_face: :dizzy_face:
13. máj 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
@jacka som nevedela, že ste boli na víkend u svokry...Takže krásna blúzka, hovoríš??? :grinning:
@leninka veru zub začal v sobotu bolieť a včera som musela ísť na pohotovosť vyvŕtať. A platila som 19€. Skoro som odpadla, keď mi to sestrička zabila...
@denisenko, veru, Viki je už na ceste na výlet. Pred ôsmou odchádzali. tak mi bolo smutno, ale neplakala som. Držala som sa...
13. máj 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..veru presne si ju zhodnotila, že tichá voda :grinning: :grinning: :grinning: ....a ako sa ti šoférovalo?....Peťo nedirigoval??? :grinning: :grinning: ....a ozaj na simka lizátko neplatilo?? :wink:
13. máj 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..blúúúzočku???....a tak to vieš, moda sa opakuje....ja tiež sem tam vytiahnem nbiečo z mamininej skrine..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...šoferovanie.....došli sme..... :grinning: :grinning: :grinning: ...len ten moj chlap....desné....nevleč sa, ved pridaj, tu možeš aj 90..... :grinning: :grinning: :grinning: ...ale dobre....ved je to len cez dediny...v Prievidzi dva kruháky a v Topoľčanoch jeden...inak rovná cesta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...žiadne križovatky ...nič.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...viď príspevok vyššie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..zasa si ma predbehla :grinning: :grinning: :grinning: ...ale počuj zistila som ti tú reklamáciu....tak podľa obchodného zákonníka je to 24 mesiacov, ale......samoška aj tu musí byť háčik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......každý lekár má iné pravidlá :angry: ....niekto uzná reklamáciu a urobí grátis, niekto si vypýta prašule za materiál a vraj u detí je to najhoršie, lebo tam si lekár môže násjť 1000 dôvodov prečo reklamáciu neuznať :frowning2: ...asi som ťa nepotešila...ale v každom prípade choď a uvidíš.....
13. máj 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ........to je tak keď chceš niekomu niečo zistiť :angry: :angry: .......
13. máj 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..len pre istotu, to ťa stále trápi ten istý zub?? :fearful: ......tak si sa teda dobre držala!! :slight_smile: ..dala si Vikimu mobil??....
13. máj 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..sakriš, ty budeš teda sexica!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......podľa tých nočných košuliek tipujem, že vkus tvojej svokry bol aj za mlada nič moc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..aspoň to je matroš čo dobre saje??:.....vieš na podlahu na okná a tak..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..inak tie infošky sú priamo od zubníka :wink: :wink: :wink:
13. máj 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..a zlomil ťa na rýchlejšiu jazdu??? :slight_smile: ...čo si šoférovala??.....veľké či malé?? :wink:
13. máj 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 .....veľké....nezlomil...posadil ma za volant a že ...a teraz choď..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ty si poklad.................velmi pekne dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: idem hned volať...... :slight_smile:

@denisenko že stále rovno a idééééš..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................ako rýchlo?.... :slight_smile: ...............idem odfotiť bluzku........ak sa ti bude páčiť pošlem ......ešte aj prachy ti pribalím :grinning: :grinning: :grinning:
@utka juj ty sa nachodíš k zubárom.....jáj.... :pensive: :pensive: :frowning2: :frowning2:
13. máj 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 veru, ten istý zub už od jarných prázdnin...Vikimu som mobil nedala, lebo učiteľka zakázala. Máme volať jej. Aj keď som mu ho včera nabila a povedala som, že mu ho dám, ale Viki protestoval, že pani učiteľka zakázala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...100 km za 120 minút...ale mali sme zastávku u sestry.... :wink: :wink: :wink: ..no dáááj....som nechcela hned zrána vrtať, že odfoť....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka veru...som sa tešila štvrtok, piatok, že super, a v sobotu večer to začalo. Som zvedavá, či mi ho do pôrodu dá do poriadku.
13. máj 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak to si dobre fičala...ja ináč neznášam šoférovať, keď je Peťo v aute...ja najradšej sama, alebo s Vikim.
13. máj 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
13. máj 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko to je tak akurát..... :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: .............................to nebude pre teba.......velkosť L :grinning: :grinning:
@utka dufajme že už bude dobre......ideš ak k svojmu?
13. máj 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka krásne blúzočky :grinning: . Dnes môj robí od 11-tej, tak tam zavolám, že čo a ako...
13. máj 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...akááá škoda...ja už som si vybrala...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...L-ko nebude asi ani pre Teba, že?
13. máj 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka tiež som mu povedala, že nabudúce beriem so sebou kobercovú pásku....a zalepím ústa všetkým 3 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale Denisko si pochvaľoval.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. máj 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Den maminiek :wink: :wink: :wink: dodatočne všetko najlepšie všetkým mamičkám......
13. máj 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....som zvedavá čo ti povie :sweat_smile:
13. máj 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj ja...Mám tam termín 23.5., ale to bolo za predpokladu, že mi tá vložka v zube vydrží. Tak uvidíme...
13. máj 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tá posledná je najlepšia :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .....................................dá sa to zmenšiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........vyzerám v tom ako utopenec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
13. máj 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok