• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

8. decembra 2016 
@jacka ved stačí, musí aj pracovať :grinning: ...bosorečka si aj ty :grinning: aj ty @denisenko :sweat_smile:
7. jún 2013 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
7. jún 2013 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko takže on nevie čo ho čaká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....počkaj dukátky pojdu bokom :grinning: :grinning: :grinning: ...............to si ich rýchlo urobila :grinning: :grinning: :grinning: také pečenie sa mi páči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......ale nepraktizujem...tot nemožem :grinning: :grinning: :grinning:
to máme asi všetky 6ty zmysel.... :slight_smile:
7. jún 2013 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@letty86 verím že aj ty ho máš.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jún 2013 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
pojdeme sa nachytať pomaličky.......Peťko sa už od rána nejde dočkať.... :grinning: :grinning: a ked budu spolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2013 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ja ti ani neviem :confused: :sweat_smile: ...ale ked sa mi sníva s mojím "oblubeným" strýkom, viem, že sa niečo udeje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: take sny ja nemusim teda
7. jún 2013 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ...si predstav...odolala...dal si dukáty...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....ale to isto mne napriek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda...zato ja som si zas priložila polienok pod kotol...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ty im všetko pečieš, alebo kupuješ aj nejaké hotové veci?.....viem, že mamina kupuje Samkovi nejaké žemličky, už hotové..on ich zbožnuje..a ešte nejaké muffinky.... :wink:
@letty86 ale máš.... :wink: :wink: :wink:
7. jún 2013 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@letty86 zato ja viem :slight_smile: :slight_smile:

@denisenko to vážne.....ale určite slintal..... :grinning: :grinning: :grinning: .........to by som si aj ja priložila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: s takou mnamkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........len škoda že si tak daleko ....dala by som si :dizzy_face: :dizzy_face: .......................................kde kupuje žemličky?....ja im pečiem .....rožky a žemle....to sa idu zabiť...........a jasné že chlebík..........no a asi sa zdokonalujem .....netvrdne nič...klop klop :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa musím pochváliť.....................len tie palacinky mi lezu na nervy......ale inak sú výborné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...................no a kupujem tie sladké žemličky od scharu.........deťom chutia.....
7. jún 2013 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ....slintal ako bernardín..... :grinning: :grinning: :grinning: ...žemličky...to sú také kaiserky...po 4 balené.....v jednom nejakom racio obchode, alebo ako sa to volá.... :slight_smile: ...ale aj tak sú drahé..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2013 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mal aspon brináčik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............................lebo ja som v tescu či kde kupila a hnus na druhú :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................................neviem prečo je to také drahé :frowning2:
Simonko ako?....dlho spinkal? :dizzy_face:
7. jún 2013 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ....nemal..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...stol som utrela...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vtescu????...som ich kedysi chcela kúpiť sestre, ale vravela že nie..... :confounded: :confounded: :confounded: ...Simonko spal do 11,30 :wink: :wink: :wink:
7. jún 2013 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko čo aj vy máte už igelitový obrus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................pekne pospinkal........teraz ho ešte dáš?....a ako mu?............................veru hnus v tescu....ani žemlovka s toho nebola jedlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2013 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ..nemáme...pre istotu žiadny...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..už ho nedám spať, vydrží do večera....dúfam....ale je dosť nervozny, lebo chce ísť vonku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2013 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka Peťko je už v poriadku?.....a Maťko stále nič???
7. jún 2013 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@denisenko..som rada, že ste doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jacka .ako sa mal Maťko?? :wink: :slight_smile:
7. jún 2013 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 ja som ťa videla....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jún 2013 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko a nešli ste von?.........či kvoli angíne nejdete?...........................................Peťko je o.k....nejak sa mu soplíky púšťaju..................Maťko stále nič.... :angry: :angry: :angry: :angry: .......dostanem šlaka.... :angry: :angry: :angry:
7. jún 2013 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 ..........ani domov nechcel že prečo som prišla tak skoro :angry: a ja som sa tááák tešila.....a tááák ma zrušil :grinning: :grinning: .............................spokojný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: čo dodať ...... :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jún 2013 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
fajný je Maťko....nervný ako sto čertov....... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .........................ako po fláme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............už aby bol večer a mám klud :dizzy_face:
7. jún 2013 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Pekný víkend!
7. jún 2013 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj u Vás takto ???? lebo u nás áno aspoň Matulo si to nedá vysvetliť,že maminka chce byť chvíločku sama :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
7. jún 2013 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani tam nemáme súkromie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2013 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
prajme pekný víkedník :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

dobru nocku :dizzy_face:
7. jún 2013 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
8. jún 2013 o 05:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@jacka ty čo tak skoro?
Včera sa narodilo už tretie julovciatko...
8. jún 2013 o 07:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooooooooj :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
8. jún 2013 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink:
@jacka inkubačná doba sú 3 týždne, že???..tak ešte máte čas..... :wink: ..nie, kvoli Atb nechodíme vonku......nejdem pokúšať...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@katka1819 tá fotka je výstižná.....presne tak je to u nás....bud hned niečo súrne potrebujú, alebo musí ísť Denisko akútne cikať alebo aakť, len čo sa tam dostanem ja.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka už sa vám to pekne rozbieha...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@leninka75 ..pokukáš, polajkuješ a ništ???? :confused: :confused: :confused:
@letty ako víkendujete???
8. jún 2013 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
ja som sa od rána ešte nezastavila....teraz som celkom rada, že chvílku sedím pri PC...ale boli sme aj na kontrole s maličkým, v nemocnici.....tak vraj všetko ok, nech prídeme zas v utorok.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: tiež nás mohli nechať na pokoji....ale hlavne že je v poriadku.... :wink:
8. jún 2013 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ahojte!!!!!.....

kopec roboty so zajtrajsou oslavou......gulas na dvore a vsade okolo hrmoce..... :angry:
8. jún 2013 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 táááááááááák gulášek :grinning: :grinning: :grinning:
8. jún 2013 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok