Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
13. jún 2013

@denisenko dietu mam,ale nedodrzujem az tak prisne,ale snazim sa.Od kedy sen chodim,nic som nepribrala...

jacka
13. jún 2013

@denisenko to fakt sa lúčiš?..... 😕 😕 😕 to hádam nie.....

jacka
13. jún 2013

@leninka75 moja pekná ty na čo čakáš???? 😀 😀 😀

leninka75
13. jún 2013

@jacka ..na také, že " a mne níííííč!!!" 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. jún 2013

@utka ..to vážne??....a dr. ti čo na to , že nepriberáš?? 😕

jacka
13. jún 2013

@leninka75 aj som si to myslela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. jún 2013

@leninka75 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
može byť? 🙂 😉 😎 😎 😎

leninka75
13. jún 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....však ja už bez toho nemôžem začať frčať na koníku 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. jún 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................ťažká závislosť 😀 😀 😀
čo si večra tak neskoro prišla?

leninka75
13. jún 2013

@jacka ........poobede nestíhačka 😝 😝 ...s Lilinou úlohy, mali nejako moc 😠 ......potom sme išli kamoške vrátiť košík z bazy, cestou sma sa stavili na detskom ihrisku, potom hneď rovno sme brali korčule a išli sme na školské ihrisko trénovať a zrazu bol večer........ 😝 😝 😝

leninka75
13. jún 2013

@jacka ..ale ty si zasa včera doobeda bola máličko na koni..mala si robotu??

leninka75
13. jún 2013

......aký som ja mala práve telefonát??!!! 😅 😅 😅 .......volali mi z nejakej firmy z Trnavy, že mi ponúkajú prácu projektového alebo vývojového inžiniera v plastárskej oblasti 😵 😵 😵 😵 😵 .............prečo také ponuky chodia v nepravý čas?? ☹ ☹ ☹ ☹ ......toto som vždy chcela skúsiť...kebyže nemám drobcov alebo sú už väčšie tak bežím hneď 😉

jacka
13. jún 2013

@leninka75 tak perný den..... 😵 😵 ............aj dnes taky tak 🙂 .........................doobedu.....varila som ................potom rýchlo k dr.....pre Maťka domov........................................to ako si ťa našli????

leninka75
13. jún 2013

@jacka ...veru aj dnes sa budeme asi túlať kade tade 🙂 🙂 ..pekné počasie treba využiť 😵 😵 😵 ......čo dobré máš navarené??.....u Dr. si bola na čo??... 😉 😉 😉 ......čistý výsluch, ale neváááááááá 😀 😀 😀 😀 ..............mám životopis na profesii, tak ma našli 🙂 ..a to vieš nás plastárov je už dnes málo 😉 😉 ..tak sme vzácni 😵 😵 ........ 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. jún 2013

......všetci mi zdúchli ☹ ..no pekne 😝 😝 .............

letty86
13. jún 2013

ahojte 😉

jacka
13. jún 2013

@leninka75 veru treba... 😎 😎 pokial je.....ale sa mi zdá že ho bude až až.... 😝 😝 ..................ja netuším čo my......uvidím aký bodkovaný bude MAťko ak bude.......inak...smer záhrada.... 😵
bola som na chvílu vonku s Peťkom......teraz ideme zas preč......MAťko nás síce nečaká ale musí 😀

jacka
13. jún 2013

@letty86 ahoj 🙂

letty86
13. jún 2013

@jacka asi sú maťkovia imunny voci kiahniam 😝 ale hádam to tvoj chytí....mne ostáva potesujúce zistenie, o ktorom nie som na 100% presvedčená 😀 😀 😀 😀 ...že má teda dobrú imunitu 😕

letty86
13. jún 2013

@leninka75 a neberies robotku 😉 ked je to tvoj sen 😉 ja by som teeeeda tuho rozmýslala, ako to poriešit, keby to bolo niečo vysnívane....ale nie vzdy sa dá, to je pravda 😔

letty86
13. jún 2013

ideme k mamke, tak pekný dník.... 😵

sumenkaaaa
13. jún 2013

Ahoj,asi to tu nepartri ale, chtela jsem vam jen nabidnout kontakt na velice dobrou kartarku,dela vyklady i po emailu. Dala mi na ni kontakt kamaradka,jelikoz jsem malo duverujici osoba a musim rict ze jsem cucela. Vedela vse o me minulosti a jeji vestby se plni. Jeji email vestbamartina@seznam.cz

denisenko
13. jún 2013

@jacka ...bola som na záhrade...sodoma gomora..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
13. jún 2013

Deniskove kreácie na balkone.....a Simčov útek z miesta činu..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. jún 2013

@denisenko tak asi takto to aj u nás vyzeralo.........teda zemiaky ešte stále...........ale ostatné som včera porobila....zatial čo sa skoro deti pozabíjali...... 😀 😀 😀 ......................ale stále tam mám blato......a teraz ked to slnko vysuší jááááj.....vrtačku 😝 😀

jacka
13. jún 2013

@denisenko sa nezdá 😵 😵

jacka
13. jún 2013

@letty86 len nie je MAťko ako MAťko 😀 😀 😉 😉 ale vyzerá to nádejne....... 🙂

utka
13. jún 2013

@leninka75 dr. na to nič, lebo v poradni ma akosi stále zabudnú vážiť. Ja sa vážim každý druhý štvrtok, keď idem na diabetológiu, lebo tam sa ma vždy sestrička pýta na váhu. A stáe mám rovnakú. Ale ona to nerieši...Však ma je dosť, tak si princezná berie zo mňa asi...

utka
13. jún 2013

Hlavné je, že výsledky mám OK.

utka
13. jún 2013
Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre