• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

8. decembra 2016 
@denisenko dietu mam,ale nedodrzujem az tak prisne,ale snazim sa.Od kedy sen chodim,nic som nepribrala...
13. jún 2013 o 08:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko to fakt sa lúčiš?..... :confused: :confused: :confused: to hádam nie.....
13. jún 2013 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 moja pekná ty na čo čakáš???? :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2013 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ..na také, že " a mne níííííč!!!" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2013 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@utka ..to vážne??....a dr. ti čo na to , že nepriberáš?? :confused:
13. jún 2013 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 aj som si to myslela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2013 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
može byť? :slight_smile: :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. jún 2013 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....však ja už bez toho nemôžem začať frčať na koníku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2013 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................ťažká závislosť :grinning: :grinning: :grinning:
čo si večra tak neskoro prišla?
13. jún 2013 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ........poobede nestíhačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...s Lilinou úlohy, mali nejako moc :angry: ......potom sme išli kamoške vrátiť košík z bazy, cestou sma sa stavili na detskom ihrisku, potom hneď rovno sme brali korčule a išli sme na školské ihrisko trénovať a zrazu bol večer........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2013 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ..ale ty si zasa včera doobeda bola máličko na koni..mala si robotu??
13. jún 2013 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
......aký som ja mala práve telefonát??!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .......volali mi z nejakej firmy z Trnavy, že mi ponúkajú prácu projektového alebo vývojového inžiniera v plastárskej oblasti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............prečo také ponuky chodia v nepravý čas?? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......toto som vždy chcela skúsiť...kebyže nemám drobcov alebo sú už väčšie tak bežím hneď :wink:
13. jún 2013 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak perný den..... :dizzy_face: :dizzy_face: ............aj dnes taky tak :slight_smile: .........................doobedu.....varila som ................potom rýchlo k dr.....pre Maťka domov........................................to ako si ťa našli????
13. jún 2013 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ...veru aj dnes sa budeme asi túlať kade tade :slight_smile: :slight_smile: ..pekné počasie treba využiť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......čo dobré máš navarené??.....u Dr. si bola na čo??... :wink: :wink: :wink: ......čistý výsluch, ale neváááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............mám životopis na profesii, tak ma našli :slight_smile: ..a to vieš nás plastárov je už dnes málo :wink: :wink: ..tak sme vzácni :dizzy_face: :dizzy_face: ........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2013 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
......všetci mi zdúchli :frowning2: ..no pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............
13. jún 2013 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
13. jún 2013 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 veru treba... :sunglasses: :sunglasses: pokial je.....ale sa mi zdá že ho bude až až.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................ja netuším čo my......uvidím aký bodkovaný bude MAťko ak bude.......inak...smer záhrada.... :dizzy_face:
bola som na chvílu vonku s Peťkom......teraz ideme zas preč......MAťko nás síce nečaká ale musí :grinning:
13. jún 2013 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
13. jún 2013 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka asi sú maťkovia imunny voci kiahniam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hádam to tvoj chytí....mne ostáva potesujúce zistenie, o ktorom nie som na 100% presvedčená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...že má teda dobrú imunitu :confused:
13. jún 2013 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 a neberies robotku :wink: ked je to tvoj sen :wink: ja by som teeeeda tuho rozmýslala, ako to poriešit, keby to bolo niečo vysnívane....ale nie vzdy sa dá, to je pravda :pensive:
13. jún 2013 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ideme k mamke, tak pekný dník.... :dizzy_face:
13. jún 2013 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ahoj,asi to tu nepartri ale, chtela jsem vam jen nabidnout kontakt na velice dobrou kartarku,dela vyklady i po emailu. Dala mi na ni kontakt kamaradka,jelikoz jsem malo duverujici osoba a musim rict ze jsem cucela. Vedela vse o me minulosti a jeji vestby se plni. Jeji email vestbamartina@seznam.cz
13. jún 2013 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ...bola som na záhrade...sodoma gomora..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2013 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
Deniskove kreácie na balkone.....a Simčov útek z miesta činu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2013 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@denisenko tak asi takto to aj u nás vyzeralo.........teda zemiaky ešte stále...........ale ostatné som včera porobila....zatial čo sa skoro deti pozabíjali...... :grinning: :grinning: :grinning: ......................ale stále tam mám blato......a teraz ked to slnko vysuší jááááj.....vrtačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. jún 2013 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko sa nezdá :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2013 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@letty86 len nie je MAťko ako MAťko :grinning: :grinning: :wink: :wink: ale vyzerá to nádejne....... :slight_smile:
13. jún 2013 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 dr. na to nič, lebo v poradni ma akosi stále zabudnú vážiť. Ja sa vážim každý druhý štvrtok, keď idem na diabetológiu, lebo tam sa ma vždy sestrička pýta na váhu. A stáe mám rovnakú. Ale ona to nerieši...Však ma je dosť, tak si princezná berie zo mňa asi...
13. jún 2013 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
Hlavné je, že výsledky mám OK.
13. jún 2013 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
13. jún 2013 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok