Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
9. dec 2016

@jacka sikulko

jacka
9. dec 2016

@denisenko ktovie pokom🙂

jacka
12. dec 2016

ahojte......

denisenko
13. dec 2016

Ahojte....konecne neprši....ale ta zimaaaaaa....ja chcem leto,kto sa prida?
Včera som bola na školskej predvianočnej burze...akože deti mali viac vyrobkov,ako na vianočnych trhoch v Žiline...a boli naozaj krasne....

jacka
13. dec 2016

ahojte

@denisenko no ja sa nepridam.....nema rada horucavy......ale takto som spokojna.....slniecko...zima...viac mi netreba......................,..to maju super napad v skole.....parada....co tam mali vlastne vyrobky?...

jacka
13. dec 2016

@utka Lucke vsetko najlepsie🌹

leninka75
13. dec 2016

ahojte...ale ste sa rozpísali.....

@utka...lucke prajem všetúčko najlepšie.....

denisenko
13. dec 2016

@jacka ano,vlastne vyrobky...alebo aj rodicia pomohli...ale napadov mali od vymyslu sveta....
@utka aj my prajeme Lucke vsetko najlepsie

utka
13. dec 2016

Ahpjte. Lucinka ďakuje pekne...
Je už piaty týždeň doma. Najprv sopel, potom kašel. Druhý týždeň som s ňou ja na OČR, má ATB, lebo má pľúcne mycoplazmy...

jacka
14. dec 2016

ahojte.....
@denisenko aj ste si nieco kupili?
@utka juj tak LUcinke skore uzdravenie

utka
14. dec 2016

@jacka ďakujeme...

leninka75
15. dec 2016

ahojte....

@utka....no pekne!!!.....rýchlo sa uzdravte.....ako to Lucke zistili?

jacka
15. dec 2016

ahojte....

leninka75
15. dec 2016

@jacka ..............dnes len tak light??....

jacka
15. dec 2016

@leninka75 no lepila som linecke....dnes mi vsetko pada z ruk.......fnuk....a skoro som naburala....zrazu auto zastalo...ved naco smerovky..na paradu.....ja za nim....som prisla domov vyklepana.........petko rano place.....neviem uz co s nim...neje rano desiatu nosi ked pridd domov sa nejde dojest....................ty sa ako mas?

leninka75
16. dec 2016

ahojte...

@jacka..ani nejdem dávať palec hore :(........toto vytáča aj môjho muža, keď ľudia jazdia bez smeroviek..ani sa mu nedivím, však to je strašne nebezpečné.....mne sa to už párkrát stalo ako chodcovi....chcem prejsť cez bočnú ulicu, kuknem na hlavnú ...nikto nebliká, žeby bočil..tak ja veselo cez cestu a zrazu pri mne flekuje auto a ešte si šofér ťuká na čelo!!!!.....juj s tým Peťkom to máš ťažké.....po prázdninách sa mu nebude chcieť...a stále je problém tá ich učka?....
.....ja sa mám rýchlo a zbesilo 🙂...u nás v robote je najhorší začiatok a koniec semestra....už nech je 22.12. to už mám dovču 🙂...dnes máme v škole aj v škôlke besiedku a super, že v rovnakom čase + retro vianoce..to je taký vianočný trh v škole a aby toho nebolo málo tak muž, že ideme na rande....čiže večer kino a potom, že do kaviarne...pokiaľ nezaspím v kine, tak dám aj tú kaviareň 🙂.....

jacka
16. dec 2016

ahojte....

@leninka75 .........no parada ty to mas riadne nabite.....🙂..................juj ale take rande sa neodmieta😍❤.........my sme sami od narodenia deti nikde neboli a ani nebudeme........................................ja porad co s Petkom......som mu nasla v tasek pouzite papierove vreckovky........sa ho pytam co to...a on že si utieral v skole slzy..........aj ucka aj spoluziak.....ten zo skolky mu hocikedy povie že už nie su kamosi.....a na to aky je petko rozbity mu to staci.........................už mas napecene?.....vcera sme este zdobili linecke.....teraz som si cesto na pracliky urobila......a este suhajdy a koniec.......

denisenko
16. dec 2016

Ahojte...
@jacka Jani a nejaku psychologicku nemate? Mozno by poradila....verim,ze to mate tažke...robis vsetko bezlepkove?
@leninka75 juuuj...ze rande...to sa neodmieta...my mame v nedelu...ideme do divadla...

jacka
16. dec 2016

@denisenko ak uz nic nepomoze tak budem musiet zas ist za nou.........najprv s matko teraz s petkom...ach .....................sa v skole vraj povracal....ale nemal co kedze rano neje ani desiatu...tak ho hadam len napinalo......aj ta ucka..mali mat telesnu...ale nemali volnu telocvicnu a ona im da diktat...........co davaju v divadle?........vsetko bezlepkove....najhorsie sa mi rovia linecke...to sa mi v rukach mrvi...ale detom chutia tak som robila skor z dvoch kil.....

letty86
17. dec 2016

dievcence, ahojteeeeeeeeee, bozinku, sto rokov som tu nebola😢ako sa mate? my tak rychlo prerychlo, skola, robota, skola robota, nič nestiham, co by som chcela

denisenko
17. dec 2016

Ahojte... Na Stefana ms moja maminka 60rokov...velka oslava...co poviete,možu byt tieto?

leninka75
19. dec 2016

ahojte............ach jo ......tak fúkané rožky zasa budú rumové guľky :(.....ale už som sa definitívne zapovedala, že viac ich skúšať nebudem....keď sa nedá tak sa nedá....

@jacka...no Jani to sa tažko radí ....ale učka je riadne šiši...diktát namiesto telocviku...pecka :(.......my máme niečo podobné v škôlke...Laurinka má spolužiaka riadne hyperaktívneho, dokonca ho musia tlmiť liekmi....a keď moc vyvádza odskáče si to celá trieda...nesmú sa hrať len sedieť pri stoloch a kresliť.......ako robíš šuhajdy, s BB pudingom?....

@denisenko ...čo hrali v divadle?......tie šaty úplne v pohode!!....zasa povedzme si to tak, že čo na tebe nevyzerá dobre 🙂........a ozaj čo tak sa z ryšavky stala blondínka? 🙂

@letty86 ...pekné od teba, že si mrkla 🙂...to vieš ťažký život zamestnanej matky....ja už sa tak teším na vianoce....kôli dovolenke 🙂.....ty máš ako voľno?

denisenko
19. dec 2016

Ahojte..
@leninka75 v divadle...Nizkotučny život...Šebova,Polnišova,Maurery,Horjan a este jedna kocka...veru blondina....vela šedivych vlasov...v tej ryšavej to vidno...
Fukane rozky som robila minuly rok prvy krat...a vsetky boli super...neviem,mam recept od svokry...a formičky len mukou vysypat,tak sa mi zda

jacka
19. dec 2016

ahojte

@denisenko wow aka si kocka❤❤--------..............už mas vsetko napecene na sviatky?..........................pacilo sa vam predstavenie....
@leninka75 ach to nie je prvky krat som mi s ukcy rozum zastal.......som poslala matka za petkom....ta mu povedala že tom chce....on že prisiel za petkom...ta hned že su nie skolka.........a potom prisla za petkom a vravi mu c chce ist do skolky nazad...............................kedže BB puding nemožu....tak robim len zo salkom....za tymi sa idu zabit.........ale ja to nejem.....prilis sladke.....ty si bola na tom rande?

denisenko
19. dec 2016

@jacka napečene? ....len medovniky,linecke a vanilkove rožky....este sa nieco musim dokopat...ale...poslednu dobu som v takej depke a bez nalady,ze sa mi ani piect nechce...neteši ma to...ani neupratujem,stromcek stoji holy v izbe...len som nakupila...Simonko je tvrdy oriesok...nechce vobec do školky,tak uz mame prazdniny....cely den sa mi mota pod nohami a zavadzia....alebo robi neplechu....všetko mu vadi....ze ide pracka,tak cely program prereve..ze mixer....to iste...ked varim,strka mi vsetko do ohna,ked zehlim,chyta zehlicku,ked robim cesto,tak ho mame vsade,ruru otvara tolko krat,ze sa divim,ze drzia dvierka....o chladničke ani nehovorim....vcera sa mu nepacilo,ze je vo vani...o sprche ani oocut...tepla voda..zle je...studena...zas zle....a to nehovorim,ze obsluha vo vsetkom musi byt....on si sam ani ten nakrajany roztek nevezme...a to stale..zuj to...Simi...jeme...vsetko na povel....a potom ze sa mam tesit z Vianoc

jacka
19. dec 2016

@denisenko pre panajana......totok sa aj zle cita......ty na com dievca frcis........ale vies ze aj v obchodoch predavaju vianocne pecivo.............a to upratovanie...aj tak sa zaspini.......😉......................teda inac mas moj obdiv............ale na vianoce by si sa mala tesit.......tie su len raz do roka.....❤

jacka
19. dec 2016

dnes takyto pozdrav od ucky...a to je len jedna strana........tak som Petkovi povedala....ze aj ona sa sem tam pomyli....a tiež sa ucila pisat.......a toho opacneho smalaila kaslem..............tak v jej pride......taka karma..........😝

denisenko
19. dec 2016

@jacka cooooo? Gulam oci....tak pekne pise...to keby ta vasa ucka ucila Denda...tak ho necha prepadnut v prvom rocniku...a nikdy zamraceneho smajla nedostal...ako...sa mi rozum zastavuje. ..dufam,ze je aspon ona dokonala,ked uz zvysok sveta neni....

leninka75
20. dec 2016

ahojte.......

@jacka ....bez komentára!!!!......máte teda "šťastie" na učky :(....a neskúšala si jej povedať ako zle to všetko Peťko znáša?.......jasné randili sme 🙂.....doporučujem všetkým komédiu Bezva ženská na krku 🙂......

@denisenko ...už som robila prieskum ohľadne fúkaných rožkov 🙂....niekto mastí a múči formičky niekto vôbec nič ...no a teraz si vyber 😀.........aaaale zdá sa, že budú parížske rožky....včera som urobila spodky a vyzerajú OK....
....pánečku to máš teda riadne ťažké so Simonkom ☹...klobúk dolu ako to všetko zvládaš.....aké sú u neho vlastne vyhliadky, že sa dostane do nejakého viac "usporiadaného" stavu?....ani neviem ako to nazvať....

jacka
20. dec 2016

ahojte.....
@denisenko co u to moje problemy oprotim tvojim ....☹.............ani MAtko nikdy nedostla opacneho smaila..........esteze Petko nevie citat....by tam ani nesiel
@leninka75 no to teda.........ja uz za nou nepojdem......rovno pojdem za zastupkynou........uvidim po sviatoch............verim za sa ti film pacil...aj na kavicku si vydrzala:?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre