Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
24. sep 2009

aninka, tak nejako aj ja...ale to len teraz na staré kolená. kedysi som bola tiež "alkáč"...Som si svoje už odpila 😲

bubba
24. sep 2009

leninka 😀 😀 😀 no to som si vydychla 😀 😀 😀

utka
24. sep 2009

Ahojte!!!
Čo už všetky spinkáte???

utka
25. sep 2009

Dobré ránko!
No čo sa s vami deje? Kde ste všetky? jacka, už príď domov, lebo je to tu bez teba akési tiché 😕

aninka29
25. sep 2009

dobré ránko 🙂

ja som tuuuuuuuuuu 😉

aninka29
25. sep 2009

dnes moje princezné vstali nejak skoro,tak mám trošilinku horšiu náladičku 😝 .........Sabinka sa zobudila z revom, že chce jesť,ale s takým,že aj cez dvoje zatvorené dvere zobudila Simku 😝
ale už sú obe najedené 🙂 Sabinka už zase spí a Simka sa hrajká 🙂 ........ja si vypijem kafčo a idem upratovať 🙂
aj u vás v noci pršalo???u nás začalo večer,ale stráááááááááášne, a skončilo až ráno...............ale teraz už pekne svieti slniečko 😎.akurát, že vonku je dosť kosa 😒

dnes dojde domov tatík 🙂............sa neskutočne teším 🙂

aninka29
25. sep 2009

oprava: S REVOM..............ups, sa mi to nestáva často 😀

leninka75
25. sep 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ..............babule nebojte sa skončia vám materské a zasa nabehnete na ten správny pitný režim!!!! 😀 😀 😀 ..........mne tiež cez materskú stačilo zavoňať a už mi nebolo rady 😀 😀 😀 ...............
Ivanečka, takže máš prax s revajúcimi deťmi pri odchode do škôlky 😀 😀 .........neboj, bude s drobčekom lepšie, veď to vieš sama 😉 😉 😉
aninka, tak sa tešíš na mužíčka????!!!! 🙂 🙂 🙂
ja na chvíľku padám, idem si dať zviazať prácu............ale potom kuuuuuuuuuk!!!!

ivanecka321
25. sep 2009

ahojte dievcata 😉 dnes sme zas sli do skolky bez placu 🙂 tak sa tesim,... len neviem, co bude po vikende zas
leni, jasne, ze mam prax, akurat som na to za tie roky uz zabudla 😀 ved su uz obaja na strednej

utka
25. sep 2009

Ja som tiež rada, že Viktorko v škôlke neplačká. Dúfam, že už to tak bude.
leninka, toho pitia sa nebojím. Ja som nepila už ani pred materskou. Som prestala, lebo aj z kvapky alkoholu mi bolo zle. A vtedy som prestala aj fajčiť a kávu piť.

utka
25. sep 2009

Kde steeee???

aninka29
25. sep 2009

tu smeeeeeeeeeeeeee 🙂

aninka29
25. sep 2009

mamky to je fajn, že vám detičky neplačkajú 🙂 🙂 🙂 klop klop klop.....nech im to vydrží 😵

utka
25. sep 2009

aninka, dík 😉.
Písala som s jackou. Majú sa super, len ju bolí zadok zo šitia ☹ .
Ak bude všetko OK, v pondelok ich pustia domov.

bubba
25. sep 2009

ja s tym placom do skolky ako som si myslela ze nasa zacne robit starosti na druhy tyzden tak to bolo vlastne az tento...v pondelok bolo rano aj placu lebo sa nechcela obliekat...ale cesta do skolky bola fajn.v utorok ju uz pani ucitelka musela tlacit pred sebou ako somarika co s anechce pohnut,ale bez placu.tak sme azcali chodit v inom case kedze som sa domnievala ze zlotu robi spevokol rano jeden maly chlapcek to take stresy co on robi to som este enzazila tu...a to byvam pri skolke,takze maminy sa chodili informovat zamnou co a ako ich deti pocas prvych tyznov a nie z aucitelku 😀 😀
no proste zacali sme chodit v inom case a sme naspat v starych slapajach 😀 vsetko je rano cool!

aninka29
25. sep 2009

no super 🙂 ......dúfam, že si na nás nájde chvílinku čas........sa teším na fotočku svojho nádejného zaťka 🙂 🙂 🙂

musím ísť,lebo princezná chce pozerať rozprávky na laptope.........katastrofa 😠 .....to je furt,keď si k nemu sadnem 😝 ......nedožičí mi chvílku relaxu 😝 .............ale ja prídem 🙂 😉

leninka75
25. sep 2009

kuuuuuuuuuuuuuuuk 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ivanecka321
25. sep 2009

kuk, aj ja som este na chvilku tu 🙂
ale len na chvilku, lebo idem vyprazat tekvicu

ivanecka321
25. sep 2009

kde ste zas vsetky ? stale trafim tak, ze tu nikto nie je

utka
25. sep 2009

Ja som tu. Bola som o dvanástej po Vikiho, lebo ideme k našim. Teraz ešte pozerám včerajšiu ordináciu a okolo pol tretej fiičíme.

leninka75
25. sep 2009

a ja už idem domkov!!! 🙂 🙂 ..............u nás je dnes a zajtra jarmok, tak ideme 😵 😵 😵 😵 😵 ............pa, pa zlatíčka!!! 😉 😉 😉 😉

utka
25. sep 2009

leni, paaaa a dobre sa vyjarmokuj 😀 .
viki zaspinkal. Som myslela, že bude spinkať v aute, ale už bol riadne unavený...

ivanecka321
26. sep 2009

dnes tu vobec nikto nie je ? ☹

ivanecka321
26. sep 2009

tak vam prajem krasny zvysok vikendu kocky 😉

bubba
26. sep 2009

chichi veruze nie..ale sak jacka sa vrati coskoro 😀

aninka29
27. sep 2009

dobré ránko 😕

nikto nikde 😕

utka
27. sep 2009

Tak vy sa nepretrhávate v písaní cez víkend ☹

utka
27. sep 2009

Dobrý večer a zároveň asi aj dobrú noc 😉

leninka75
27. sep 2009

utka, mi nehovor, že už spíš !!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

utka
28. sep 2009

Dobré ránko!
leni, šla som spať o 23:00, ale už som vypla notebook a pozerala som na markize film...
Cez víkend tu bolo riadne mŕtvo. Dúfam, že sa jacka už dnes vráti domov a bude stíhať sem nakúkať 😉.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre