Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

zuzula20
23. sep 2009

Cavte baby, tak hlasim, ze jacka uz ma po, okolo 16tej sa jej narodil chlapec, miery 4kg a 57 cm, vola sa Petko 🙂 🙂 🙂 Obaju su OK

mirrinka
23. sep 2009

wow....gratulujem,super 😉 😉 😉 zuzula,odkáž prosím ťa jacke,že sa tešíme a že ich pozdravujeme a posielame cmuky....... 😉 😉 😉

mirrinka
23. sep 2009

ty kokos......57 cm? tak to je teda riadny chlap jak hora 😀 😀 😀

bubba
23. sep 2009

leni aj ja som si vsimla ze mas narodeniny na fb ale kedze som nevedela ze komu patri to meno 😅 😅 tak som nepisala..tak dodatocne secko najlepsieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!

bubba
23. sep 2009

a osobitna sprava pre jacku ,
GRATULUJéééééééééééééééééééééééM DNESKA PIJEM...kto sa prida?? 😀

hlavne aby bol petko zdravucky a mamine robil radost 😵

aninka29
23. sep 2009

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 ......jacka gratulujem 😵 😵 😵 😵 ................ty brďo riadny chlapisko sa narodil 😵 😵 😵 ................Peťko je krásne meno 😵

aninka29
23. sep 2009

bubba pijem aj ja 🙂 ............"avo santre" 😉 ....../alebo tak nejak sa to píše 😀 /

bubba
23. sep 2009

no prave som si otvorila Cabernet Califonia a jak som tahala von stupel pukol napoly a samy korok v nom!!!ianc keby sme neoslavovali peťka,tak asi kaslem nato 😀

ale tak teda, NA ZDRAVIEEEEEEEEEEEEEEEEE 😀

zuzula20
23. sep 2009

Fiiiiha, tu sa uz zapija petulo? 😉 Jacka dakuje, ze ste drzali palce a mysleli na nu. Tesi sa ze uz to ma za sebou, citi sa dobre a pozdravuje vas.

bubba
23. sep 2009

kokso povedz jacke ze este som vypila na petulovo zdravie len deci a uz sa mi mota hlava 😀 😀 😀 😀 zeny !!!musite castejsie rodit aby som si zvykla 😀 😀 😀 mirrinka siwinka je as na vas 😝 😀 😀 😀

siwike25
autor
23. sep 2009

Ahojte kočky.
jacka gratulujem petkovi 😀 😀 ,konečne to maš zasebou 😵
Bubba ja až o 2 roky,heheheheheh 🙂 🙂

bubba
23. sep 2009

po dvoch deci odchadzam radsej spat 😀 😀 😀

siwi nehovor hop,kym......... 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
23. sep 2009

tak teda NA ZDRAVIE 😉
bubbka,len žeby si nás nepredbehla 😀

leninka75
23. sep 2009

ja som už jacke sms-la a teraz mám otvorené ruskoe igristoe!!! 😝 😝 😝 😝 😝 ...............bubba dik!! 🙂

utka
23. sep 2009

jacka, gratulujeeeeeem. Konečne to máš za sebou!!! Riadný chlapisko teda. Tak nech je zdravý a robí rodičom radosť. Peťko je pekné meno. Môj manžel je Peťko 😀 ...

utka
23. sep 2009

Dnes som bola na super akcii...3 hodiny sme počúvali hubu-600 ukážok a hodnotili sme ich. Bolo nás tam asi 100. A za to sme dostali po 20€ 😉 .
Dalo sa to zvládnuť, akurát, že to bolo od 18-tej do 21-ej...Tak sme boli z toho už všetci poriadne unavení...

leninka75
24. sep 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ...................zaujímalo by ma či mala jacka meno peťko pripravené, alebo či jej to práve napadlo keď ho vytlačila 😀 😀 😀
utka, tak si spájala príjemné s užitočným 😉 😉 😉 😉 😉 😉

utka
24. sep 2009

Ahojte!
leni, nooo, to by zaujímalo aj mňa...
Hej, spojila som to, len ma pri tom trochu rozbolela hlava...ale inak pohodička. A ty si včera ako oslávila narodky? Aký darček si dostala?

aninka29
24. sep 2009

ahojte mamky 🙂

mamky podľa mňa bol Peťko na zozname mien,medzi ktorými sa rozhodovali 😉

leni noooooooooooo,čo pekné si dostala k narodkám? pochvál sa 🙂

bubba s tebou ja piť nebudem 😝 😀 .....sa nehanbíš po dvoch deci zaľahnúť??????? 😀 .............ja by som s tebou nebola na rovnakej vlnovej dľžke,lebo ja by som zaľahla po jednom deci alebo aj poldeci 😀 😀 😀

utka ako spinkal Viki?ešte stále sa budí? 😒

leninka75
24. sep 2009

ahoj utka!!...........no oslavovala som zatiaľ len s mužom a lilkou.........zvyšok rodiny príde v nedeľu........a dostala som digitálny rámik na fotky.........a to ste kôli čomu hodnotili???..........zlatíčko už máš v škôlke???..........čo ideš dnes poriadiť??? 😀

utka
24. sep 2009

aninka, ja by som teda mohla piť s tebou 😉.
Viki spal túto noc bez budenia, pekne vo svojej izbičke 😉. Ale mám pocit, že už zase sa mu zhoršuje nádcha ☹.
leni, hodnotili sme to vraj kôli tomu, že aké pesničky sa budú hrávať v rádii. Vikinko je v škôlke a ja som už povysávala a nejdem robiť nič, len vegetiť. KONEČNEEEEE!!!

utka
24. sep 2009

No dnes je tu nejako mrtvo!!! jacka, ty si to tu držala pri živote 😉

bubba
24. sep 2009

aninka tak ja som tu najvacsi ozran 😀 😀 😀 😀 😀 čooooooooooo??? 😝

ivanecka321
24. sep 2009

ahojte kocky 🙂
jacke gratulujem k takemu chlapovi a petkovi prajem, aby bol zdravucky 🙂
leninke prajem vsetko najlepsie k narodeninam 🙂

ivanecka321
24. sep 2009

dnes sme sli prvy raz do skolky bez cirkusu 🙂
aj ked adamko celu cestu vravel, ze nikam nejde, pekne siel bez placu 🙂 normalne sa vytesujem 🙂

leninka75
24. sep 2009

juuuuuuuuj ivanečka, tak to je fajn, že sa to zlepšuje!!!..........dík!! 😉 ....................a ostatné deti ako keď začali cchodiť do škôlky????.........tiež plakávali???..........
bubba, my sme včera cucli celý šampus........... 😀 😀 😀 😀 😀

ivanecka321
24. sep 2009

leni, tie starsie isli naraz, lenka mala 6 a matus 4,5 roka, ale to ich prve dva tyzdne ucitelky doslova strhavali zo mna :D

ivanecka321
24. sep 2009

a potom sme po ne chodili pred pol piatou, lebo skor nechceli ist domov 🙂

utka
24. sep 2009

ivanečka, tak sa neboj. O chvíľu si aj drobec zvykne a nebude sa mu chcieť ísť domov 😉

aninka29
24. sep 2009

ahoj ivanečka 🙂

bubba nie si 😀 😀 😀 leninka je 😀 keď scucla celý šampus 😀

utka aj ty si taký "alkáč" ako ja??? 😀 ...........mne stačí,keď sa len pozriem na flašu a už som opitá 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre