• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
utka......budeme na teba myslieť.....a rýchlo sa potom ozvi :wink:

leni..aj vám budeme držať palčeky...aby ste si s letty mohli vymienať info.....ako my s aninkou

a aninka ešte asi spinká
7. dec 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak figu borovu spí....tá sa vždy votrie že ani o nej nevieme :confused: :wink: :wink:
7. dec 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete čo...inak mi už idete toto počasie riadne na nervy..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
7. dec 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka :grinning: ......ale poviem ti, že sme všetky tri drichmali do trištvrte na osem :wink: ..a drichmali by sme aj dlhšie,keby nás nezobudil telefón :angry:

aj u nás je dnes hnus počasko...zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si telefon vypínam.....ale aj tak by sme nepočuli.... :wink:
7. dec 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby len zima.....tu aj prší či čo....blato neuschne ani jar....taká je zem premočená :angry:
7. dec 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ste fakt tak dlho spali?......moj Petulo je ...teda bol od pol 6..ale o 8 už zalomil ani kočíkom som nemusela pohnuť
7. dec 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............veru aninka, radšej si mala tie prachy spomenúť, väčší úžitok by si z toho mala :grinning: :grinning: :grinning: ..............dobre ste si potiahli :wink: :wink: ..............jacka a čože si dala peťkovi, že spinká?? :confused: .........
7. dec 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni....to su ale spachtošky..že?.......ja možem len ticho závidieť :frowning2:

tajnu prísadu do mileka...... :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj jacka...............príde náš čas :grinning: :grinning: :grinning: ...............veď oni raz začnú chodiť na diskotéky a potom nastúpime my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................žiadne vyspávanie do obeda :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
správne leni...to je reč... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......sa teším ako ich pojdem ...vstávať!!!!!!... :grinning: :grinning: ..otvorim okno.-..alebo zapálim svetlo......a poviem čo mi Matko teraz...maminka vstávaj už je ráno... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo porábaš???................hojdy, hojdy??...........
7. dec 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee..už som to vzdala.......je tam kosa......tak je už s nami v izbe....ale doteraz sme boli von...a ako náhla sme zašli...tak chcel ísť a Petko..asi mu tam bolo smutno :angry:
7. dec 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u vás už neprší???.............tu je stále tak hnusne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................
7. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je aninka??............žeby ešte baby zalomili ? :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky aj u nás prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....bolí ma z toho hlava :angry:

leni...ja som sa potešila aj tebe :dizzy_face: :dizzy_face:

vy tu už riešite diskotéky???...tak ja to mám vyriešené....budem chodiť s nimi :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky ja luxujem...nemám moc času :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a keďže nám nejde telka...tak Simi sedí za pc
7. dec 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka prší.......ale máme to tak riešené....že sme boli schovaní pod strechou....chápeš.... :wink: ..

len ju spomínaj...a aha....bosorečka je tu :wink:
ja som si už stihla aj povsávať aj deti vyvenčiť..už aj ideme obedovať....a doobedie sa skončilo...uvidím e čo nás čaká teraz.....ale von ma už nik nedostane....fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej ani, lenže ty budeš babám za sestru, ale čo ja tej mojej................sa jej vysmejú, že babka jej robí garde!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............a brušulo už v poriadku aninka?
7. dec 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: že za sestru :grinning: :grinning: ...ja tam budem akože tak...že sa nepoznáme chápeš :wink: ...by sa za mňa ešte hanbili :grinning: :grinning: :grinning:

brušisko nebolí...teraz pre zmenu hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
božinku,mňa síce hlava dnes výnimočne nebolí, ale mám ju ako vygumovanú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............ešteže nám v labáku vypli prúd a nemusím učiť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............nachala som tam sedieť študákov a pozerajú nejaký horor, a strašne sa na tom rehocú.............ja také nemusím, be :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..tak ja mám potom čo povedať..pra.... :grinning: :grinning: :wink:
7. dec 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na horore ....rehotať.... :sweat_smile: :wink:
7. dec 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.tortyodmamy.sk/?q=na-krstiny-0&page=52

takúto tortu som dala upiecť pre krstniatko :slight_smile: ....mamky páči sa vám?...úprimne :wink:
7. dec 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepáčte..zle...skúsim ešte raz :wink:
7. dec 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horor...a rehocú sa? :confused: ....asi sú nejakí iní...nie? :grinning:
7. dec 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzerá dobre..už len zjesť :wink: ...peknučká je ..len ju daj urobiť :slight_smile:
7. dec 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooo...kde ste :confused:
7. dec 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už túúú.....Petula už konečne zaspinkal...a prišli aj tie body pre neho...konečne prišlo to čo som chcela.... :wink:
7. dec 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok