Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. mar 2011

mamky ...mne už druhý den umýva riady Maťko...sám od seba..... 😵 😵 🙂 ......len keby ste videli aj tu potopu 😀 ...ale nech ..snaha sa cení 🙂

letty86
19. mar 2011

@jacka 2x denne 2,5 ml

letty86
19. mar 2011

@jacka šikovníček, veru, snaha sa cení 🙂

jacka
19. mar 2011

@letty86 .....jááj....no my 1x denne po 5 ale kázala večer

čo zajtra varíš?.......ja vobec netuším.....

letty86
19. mar 2011

@jacka a ako dlho to má brať matko ?
ja upečiem stehná, ryžu, nejak sa mi to žiada 😵

jacka
19. mar 2011

@letty86 mamku......možem s pozvať??? 😉

mesiac...pokial pojdeme na kontrolu...teda aspon dufam 😅

utka
19. mar 2011

My sme si dnes boli pokúpiť botasky. A našťastie sme si aj všetci traja vybrali a kúpili 😉.
Ja zajtra budem variť tot: http://www.nanicmama.sk/hlavne-jedla/plnene-kare , len som si to trochu posvojila...
Ja si dám k tomu šalát a chlapi budú mať zemiakovú kašu...

jacka
20. mar 2011

ahojtéééé 🙂 🙂

@utka ...to fakt pre chlapov 😉 ......ale vyzerá to výborne...... 🙂 .............

hádam dnes už nebude pršať.....a fučať 😝

denisenko
20. mar 2011

dobré ránko...trochu neskoro.... 🙂
my varíme polievku kyslé zemiaky a idem vyprážať syr a hranolky, a na zajtra ešte k tomu rezne..... 😵 dnes je tak krásne.....svieti už od pol siedmej, má byť do 2O.........tak poobede príde tatinko a vraj sa idú chlapi bicyklovať.... 😵 mne sa nechce ja mám po včerajšku úplne rozbitý chrbát.... 😝 ale to slniečko láka, tak sa asi premožem..... 😵
@jacka štrudla je výborná a hlavne rýchla, naplním lístkové cesto a je to.... 😀 jediná robota je vykostkovať čerešne.... 😀 😀 ...ešte ti kúsok ostal.....dojdi.... 😉
@utka kam ty na tie recepty chodíš??? 😅 😅 😅

leninka75
20. mar 2011

ahojte!!!..............počuli ste o tom supermesiaci čo bol v noci?......tak na lauriku fungoval dokonale.....svieža skoro celú noc a ani dnes to nevyzerá na nejaké extra spanie.................

jacka
20. mar 2011

@leninka75 ..detto 😝 😝 😝

@denisenko už idéééém....čakááááj..... 😉 ...som myslela že cesto si robila ty....

denisenko
20. mar 2011

@jacka a nevieš kedy by som tak makala ešte aj na ceste?????treba si pomocť, ked s dá...... 😀 😀 😀 😀 😀
aký supermesiac???my sme spali celkom dobre, až na to, že Denisko nám vliezol do postele už o pol šiestej, tak sme si "mohli pospať".... 😝 😝 😝 😝 😝

utka
20. mar 2011

Ahojte.
No na nete chodím na tie recepty...Som zvedavá aké to bude...
Totál mi tečie z nosa ☹...
Ja som o mesiaci počula, však môj manžel je na to odborník...je to jeho koníček takéto srandy... 😀
Ale naščastie sme spali super. Viki sa o ôsmej zobudil, vycikal a spal ďalej. Takže dnes sme potiahli všetci traja do 9:20...

denisenko
20. mar 2011

@utka sa vám žije......... 😖 😀 ....my sme ranostaji..... 😔 😔 ...aký je obed? 😅

utka
20. mar 2011

@denisenko Ešte nevieme...ale už to ideme papať. Podľa vône a výzoru to bude dnes obžerstvo 😀...

utka
20. mar 2011

Bolo to fantastické. Ešte aj Viki papal, čo on a mäsko nie sú bohvieakí kamoši...

jacka
20. mar 2011

@denisenko ..no jasné...ved prečo si nepomocť ked sa da... 🙂

@utka že obžerstvo..... 😀 😀 .................som rada že chutilo....si to odpíšem...nech aj Maťko sa naje 😉 .............................ako tak kuk tak vy ste další spachtoši..................len by som chcela vedieť či su tu také deti ako moje......čo im spánok je cudzí 😝

utka
20. mar 2011

No veru, odpíš a vyskúšaj. Ja som urobila pác: olej, med, grilovacie korenie, vegeta, sójová omáčka a worčester...Večer som to ponatierala, zabalila do alobalu a nechala v chladničke. Ráno som medzi rezne dala cuketu, cibuľu, oravskú slaninku, šunku a syr. Dovytierala som ten pác, cez vrch som dala špajdlu, nech to drží pokope. Zabalila do alobalu a šup do trúby. Pieklo sa to asi dve hodky, potom som to odkryla a dopiekla...
Mňaaaam!

utka
20. mar 2011
denisenko
20. mar 2011

vyzerá to výborne..... 😉
my sme akurát prišli z dvojhodinového bicyklovania.......výkon nadnes.....konečne sme dali dolu pomocné kolieska.....a NIsko jazdil ako Schumacher......čím rýchlejšie do zákrut, tým lepšie..... 😉

utka
20. mar 2011

@denisenko to hneď vedel bez pomocných? Super! Šikovný. Už sa teším, keď bude Viki fit, aj my skúsime...

denisenko
20. mar 2011

@utka chodil chvílu s pomocnými, ale potom mu ich dal tatinko dole a išlo mu to lepšie ako s kolieskami..... 😅 asi preto, že dlho na velkom bicykli nebicykulje, tak si nestihol zvyknúť...... 😵 joj, ešte ho tak donútit umývať vlasy bez plaču....aj to nás dnes čaká...... 😝

utka
20. mar 2011

@denisenko no super!Naozaj šikovný...
Noo u nás nebýva našťastie plač pri umývaní vlasov. Viki len tvrdí, že ho bolí, keď mu strihám nechtíky na malíčkoch. Tak tie musíme strihať ako prvé 😅 ...

denisenko
20. mar 2011

@utka tak to ste na tom dobre..... 😅 mne dovolí strihať len velké palce....zvyšok ofrfle, zahovorím alebo niečo podobné...a vlasy...no comment.... 😀 takto vyzerá budúci cyklo majster:

utka
20. mar 2011

deni, perfiš vyzerá...niečo z neho bude 😉...

denisenko
20. mar 2011

@utka no dúfam, že neskončí s niečím zlomeným...... 😠 doma má aj kolieskové korčule, tak hádam cez leto vyskúšame..... 😅 ked má tolko energie, nech si to niekde vybije..... 😝 😀
zajtra zas do práce....ty si ešte OČR? 😕 mna keby dnes niekto videl.....mám obviazané obidve ruky...... 😀 😀 na jednej mozolový palec a na druhej celý laket, lebo som ho na noc natrela........válečník zo mna 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. mar 2011

na dnes už idem off...dobrú nocku 🙂

utka
20. mar 2011

@denisenko aj Viki má korčule, musíme tiež vyskúšať. Ja som ešte OČR...
Tak dobrúúú...

jacka
21. mar 2011

ahojtéééé 😎 😎 😎

@utka a vie sa koručovať?......lebo Maťkovi utekaju nohy 😔 .....ale musíme trénovať....inak sa to nenaučí...............a k tomu bicykovaniu s pomocními...sme dali vlani preč...a letel ako vietor........a teraz sa zas musí naučiť na tom velkom vystupiť....stále ho hodí o zem.... 😠

@denisenko a dnes už ideš do práce? 😉 ...

leninka75
21. mar 2011

ránečko!!.............bože to bol víkend 😝 ☹ ☹ 😠 😠 .................taká upišťaná laurika ešte nebola 😖 .............už sme nevedeli čo s ňou........už sme rozmýšľali, že vyreklamujeme 😀 😀 😀 😀 😀 ................snáď už bude dobre ....aj krásne počasíčko má byť celý týždeň 😎 😎 😎 ......dnes máme prvý jarný deň 🙂

@denisenko ..............že válečník 😀 😀 ...........chlapi sa ti vybláznili!!...........aspoň dobre pospali 😉

@utka ...fajný obedík ste mali 😵 😵 😵 ..................tie malíčky sú boľavé aj u nás 😅 😅 😅 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre