Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
18. mar 2011

detičky s učkami v škôlke vyrábajú morenu 🙂 🙂 ............dúfam, že keď ju pustia dolu potokom, tak už bude fakt jar so slniečkom 🙂 ...................a dnes asi slávia marec mesiac knihy lebo deti si mali priniesť najobľúbenejšiu knižku......

utka
18. mar 2011

@jacka tak nič moc tá voda, čo?
@leninka75 tak to majú veselo v škôlke.
Ja sa chystám zavolať doktorke, čo má na starosti to rehabilitačné centrum, že by som chcela od apríla dať Vikiho už do starej škôlky. Som zvedavá, čo mi povie, ale určite bude mať námietky kôli tomu, že bol chorý. Najprv dva týždne, teraz ďalšie dva...No ale už musí ísť do starej, lebo už nás tlačí aj riaditeľka...

aninka29
18. mar 2011

ahojte mamky 🙂
u nás zatiaľ neprší...ale aj to bude 😝 .....včera pršalo celýýýý deň 😝
som ešte stále chorá ako pes ☹ ....k tomu som v stredu večer skončila na pohotovosti.....sviniar zub 😠 ....aj mi ho vytrhli 😝 celú noc som nespala,lebo ma tá diera neskutočne bolela...ach jáj...už som aj volala svojej zubárke...objednala som sa na budúci týždeň,nech mi zuby vylieči,lebo to už asi neprežijem ďalšiu takú bolesť....len sa musím dať dokopy,lebo som zahlienená tak,že mi je až zle 😝
detičky sú už v poriadku,Simonka ešte sem tam zakašle....mám sa s ňou prísť ukázať ešte raz k dokine v utorok,apotom už dúfam pôjde do škôlky
idem...Sabuška sa zobudila,tak ideme trošku von....

utka
18. mar 2011

@aninka29 vitaj. Držkajte sa!

denisenko
18. mar 2011

ahojte... 😉 pracujúci národ je už doma..... 😀 dnes som rano nestíhala, išla som na osmu...a aj zajtra pojdem, len ešte nikto nevie že aj s Niskom...aspon ma skor vyhodia domov... 😀
@utka ja lasagne milujem ale nikdy som to nerobila, daj receptík...prosím.... 😵
@aninka29 tak sa ti to poriadne nakopil, že ešte aj zub....teda, viem si predstaviť, naposledy ked mi trhali, ostal mi kráter.....takmer dva týždne..... 😖 😝 ...hlavne že detičkám je už lepšie 😵 aj ťa teraz opatrujú? ...mna denisko vždy, ked sa sťažujem..... 😀

denisenko
18. mar 2011

@leninka75 a my máme teplúčko, konečne prestalo pršať po troch dnoch...18 stupníkov ale vetrík petrík je akýsi divoký 😀
@jacka ja som tiež preťahovala Niskovi pipíka, ked bol malý, ale teraz si to robí sám, odkedy sme boli u urologa......vždy vo vani...už to zvláda 😀
@letty86 ja tie učky nechápem, takto sklamať dieťa...... 😠 😠 Vikinka aj plačkala? 😖

a ja som sa dnes v školke dozvedela, že zajtra je den otcov......Denisko doniesol pre tatinka aj takú kresbičku a vraj mu aj zaspeiva pesničku..... 😀 som zvedavá, lebo spieva len pri mne...........

utka
18. mar 2011

@denisenko na cibulke mäsko podusiť, pridať soľ, oregano, pridať paradajkový pretlak, cukor-klasika ako na boloňské špagety. Potom si dáš rozpustiť maslo, pridáš hl. múku a mlieko-urobíš hustú kašu. Keď trochu vychladne, pridáš kyslú smotanu a zmiešaš s mäskovou omáčkou. Potom si vyvaríš lasagne a do zapekacej misy ukladáš lasagne, omáčka, lasagne, omáčka...môžeš dať medzi aj nastrúhaný syr. Skončila som omáčkou, dala zapiecť a na koniec ešte na vrch veľa strúhaného syra....
Vikimu chutilo aj dnes na obed...je to mňamka!!!

denisenko
18. mar 2011

@utka čítam, čítam...a slintám na klávesnicu 😀 ...dakujeéééééééém 😵

utka
18. mar 2011

@denisenko nemáš začo...aj na budúce...

jacka
19. mar 2011

ahojtéééé 🙂

@denisenko aj MAťko už dokáže sám......ešte ho chcem naučiť aj ked ide na wecko tak stiahnuť....ale to by som ho tam musela chodiť kontrolovať 😀 😀 😀 😀

@utka ....to vyzerá fajne.......raz to aj ja vyskušam 🙂

aninka29
19. mar 2011

ahojte dievčatá 🙂 .....neviem ako u vás,ale u nás leje 😝 ...a to sme chceli ísť s kmotrušou do mesta ....tak nič
konečne som si vás prečítala 🙂 ..........som rada,že nemám chalanov 😉 ......ale zase, my sa s dievčatami potrápime s inými vecami..................
@utka môže to byť chutné 🙂 ja lasagne nerobievam......raz som ani neviem u koho ochutnala,neskutočne hnusné 😝 tak radšej ee

letty,to ma mrzí s tým spevom......akože...veľmi pekné od učiek 😠 ........

jacka
19. mar 2011

@aninka29 ahoj..... 🙂 tak tak...máš pravdu.....potrápite sa ked budu väčšie 😉
ako choroby...už odišli?

tu naštastie neprší.....dufam že ani nebude 🙂

letty86
19. mar 2011

ahojte 🙂
tak ten spev aj mňa mrzí, mali vraj nejaké vystúpenie(nejaké divadielko) a potom sa rozhodli, že urobia aj to spevácke vystupovanie, tak neviem, o čo im išlo, či to chceli mať rýchlo z krku 😕 ☹ , vikinka sa doma rozplakala a teraz je urazená, vyhlásila, že ona už nikam nepôjde, nech nabudúce zas ide Zuzka a povie to aj pani učiteľke 😝 moja akčná žena 😅 , zobrala to tak osobne, bambuľka malá, ale sa jej nečudujem, každému sa chválila, doma pred nami si to nacvičila a nakoniec nič 😠
@aninka29 už je ti lepšie? to máme počasie 😠

leninka75
19. mar 2011

ahojte!!!.................sniežik sa nám chumelí, zimička je zasa 😝 😝 😝 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ....................nechce sa mi nič, ani variť..urobím len lečo.........

letty86
19. mar 2011

@leninka75 ahoj...pri slove sneh ma striaslo, nestraš ☹
ako laurinka? peknú váhu má malinká a ste nás aj trošku predbehli 😉

utka
19. mar 2011

Ahojte.
Ja dnes varím iba polievku a máme ešte tie lasagne...

mavi813
19. mar 2011

idem ničo robiť žienky, taaaak sa mi dnes nechce, najradšej by som spala 😔

utka
19. mar 2011

kde ste všetky???

jacka
19. mar 2011

túúúúúú........

🙂

jacka
19. mar 2011

ja by som táááák spala 😔 ....a aká je kosa vonku 😝 😝

utka
19. mar 2011

Veru...hnus. A v pondelok je prvý jarný deň!

denisenko
19. mar 2011

ahojte... 😉
u nás je pod mrakom....ale teplúčko..... 😉 Denisko bol so mnou celý den v robote, ešteže sme robili poriadky vonku, takže pomhal šéfovi strihať stromky, zametať, a vozil sa na motokáre....akože vydržal od 8 -mej do pol tretej, fajn výkon....a dostal aj odmenu....5 euro....no neoplatí sa mu???? 😀 ...zajtra máme volno...... 😵

utka
19. mar 2011

@denisenko no šikovný je...

jacka
19. mar 2011

@denisenko ..fíha ha....aký velký pomocník 🙂 ...ešte si aj zarobí..🙂

sa normálne vrátila zima....aj sneh poletuje 😝 😝 😝

denisenko
19. mar 2011

to myslíte vážne s tým snehom?????ja som akurát pozerala, že zakvitli tie gulaté slivky.....krásne naružovo..a pred dverami nám vyrástli zo štrku fialky....nechápem,keby som ich tam nasadila, tak isto neprežijú..... 😠
mnnam, pečiem tatinkovi štrudlu.....tvarohovo-čerešnovú.......ked je už ten den otcov... 😉

jacka
19. mar 2011

@denisenko ...celkom vážne..chcééééš 😉

mnam štrudla--..........daj si aj za mna 🙂

denisenko
19. mar 2011

@jacka 😀 dííííky......dobrú chuť.... 😉

jacka
19. mar 2011

@denisenko 😉 ............aká bola?....

letty86
19. mar 2011

mnam, tu sa štrúdľa rozdáva 🙂 ja som dnes robila bublaninu, len tak narýchlo, lebo som dnes pilne pracovala, vydrhla som kúpelnu, navarila, no šikovná som bola 😀

jacka
19. mar 2011

@letty86 ....dalšia superžena 🙂 .....................kolko toho xyzalu dávaš ?nám kázala 5ml sa mi zdá že je to vela 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre