Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. máj 2009

jéééj tak sa jej to tam pekne zariaduje...určite sa teší 🙂 😉

som zvedava na fotky ked bude hotovo 😉

len si daj 😉 ...aby ti zas nebolo tažko... 😀 🙂

aninka29
24. máj 2009

veď Simka mrnčí,lebo chce,aby jej tatík tú skriňu poskladal 😀 ale jemu sa nechce 😝

no ja kým tie langoše urobím,aj chuť ma prejde 😀 😀 ešte len kysne cesto 😝

idem sprchnúť Simonku 😉

jacka
24. máj 2009

ani ja som myslela že to máš to cesto čo stoji v chlade celý den... 🙂 😉 😝

teda to by sa ani mne vobec nechcelo...obdivujem ta 😉 🙂

tak tatika treba dokopat 😉

utka
24. máj 2009

Ahojte babenky 😉 !!!
Už sme domka. Cez víkend bolo supeeeer!!! Teplúčko, slnečno. V sobotu sme si grilovali. Cesta po manžela bola super. Som to zvládla ľavou zadnou 😉. Ešte som viezla aj kamošku, ktorá má 3 týždne do pôrodu...a neporodila z mojej jazdy-našťastie 😀 .
Aj dnes som od našich po NR šla ja.

aninka29
24. máj 2009

jacka ja mám cesto zo sáčku 😉 a to musí kysnúť tiež 🙂 ..........ja si to zjednodušujem 😉 ja ani neviem či by som vedela urobiť fajné cesto na langoše 😖 ..............a tak si len vysypem obsah sáčku,dám vodu,do niektorých druhov treba dať aj droždie a cestíčko kysne 🙂
ale možem Vám povedať že je to fantastické........ako origoš langoš 🙂

utka ja som ani nepochybovala o tebe 🙂 .......som rada, že si si užila víkend 😉

idem mamky,idem kukať tanec 🙂
javascript:addEmoticon('🙂','vBody')
dobrú nocku

utka
24. máj 2009

aninka, ty šikulka 😉...
Dobrú nôcku.
A ostatné mamuľky sú kde??? 😲

jacka
24. máj 2009

dobru noc...mamičky 😔
utka cez vikend nikto 😝

utka
24. máj 2009

jacka, aj tebe dobruuuu

utka
24. máj 2009

No som zvedavá, čo tu bude zajtra? Či nás tu bude viac... 😠
Dobrú nôcku 😔

jacka
25. máj 2009

dobre ránko... 😉 😎

utka ....ešte by sa mala pridat leninka dnes 😉

leni ...ahoj 🙂

leninka75
25. máj 2009

Ránečko!!!!...........ahoj jacka, jasan, že som tu!!! 🙂 🙂 🙂

jacka
25. máj 2009

leninka nesklamala 😉

aky si mala víkendík 😉

siwike25
autor
25. máj 2009

Breeee ranko herečky moje,ako?? 😀

aninka29
25. máj 2009

Dobré ránko mamky 🙂

pomooooooooooooooooooooooooooc 😢 som chorááááááááááááá ☹ kašlem ako tuberák,hrozne ma škriabe v krku 😠 😝 ......som to asi chytila od Simky ☹
dnes idem s malou znovu k lekárke.............som moc zvedavá,čo povie 😖

leninka75
25. máj 2009

tak sa nám choroby úspešne šíria...čítam!!! 😢 ......aninka, je som tiež od malej chytala nádchu, ale v piatok som si očistila celú hlavu cesnaku, zjedla a som OK!!! 🙂
siwi, ako malý fešák, drží sa v noci??? 😉
no náš víkend bol celkom fajn, v piatok sme utekali z ihriska pred fajnou búrkou, stihli sme to LTT........v sobotu sme boli na tých klaunov v TN, cica sa najskôr trošku bála, ale potom to už bolo dobré,len súťaže boli skôr pre väčšie deti, ale bolo tam bábkové divadlo a skákací hrad a to Lilke stačilo ku šťastiu, okolo obeda začala žalostne nariekať, že "daj mi niečo papať", skoro som sa pocikala od smiechu, tak sme zapadli na pizzu a večer odpadla jak "gaca".....v nedeľu len doma, ráno vyspávala do 8:30, tak som ju cez deň ani nedala spať a celkom to šlo, bála som sa, že večer už bude nervavá, ale nebola 🙂 ......grilovali sme šampíky z vlastnej úrody, bolo ich naraz asi 30 a len sa tak po nich zaprášilo, mňam........tento týždeň som ju ešte nechala doma, tak gazdujú s babkou, musím im crnknúť, že ako.........a vy holubičky, ako sa máte??? 😉 😉

leninka75
25. máj 2009

aninka, daj vedieť, čo povedala dr.......... ☹

siwike25
autor
25. máj 2009

Leninka awoj no simonko je velky herec,už 3 noc sme bez plienky a ide mu to dobre,moja šikula.Teraz mi dala kamoška plny balik plienok.Aspon ušetrime,heehheheeh.Prave som skončila s upratovanim,simonkovu skrinu som triedila lebo som už nemala kam ukladat veci čo stale mu nakupujem 😀 😀 😀 .vklude som to spravila,simi je vonku s dedom,tak mam čas na to.Navarene už mam len chcem spravit pudingovu tortu ale asi až ked simi zaspinka.Velmy som nanho hrdaaaaa,moja šikuliena 😉
Cez vikend sme boly u svokry na zahrade,bolo super,simi sa zahral ,ja som si spravila očko u svokrovcou,pokosila som celu zahradu a aj pokopala 😀 😀 .Troška traba ne???heheheh 😉 .A fantasticky som sa opalila až spalila,ale aspon som už hnedučka 😉
Aninka už aj ty si chora??????v tomto teple??? 😅 😉 .Davaj si pozor cica
Jacka awoj

jacka
25. máj 2009

siwi čau 😉 ...no ako pokračuju bezplienkove noci 😉 ..máš super že ti má kto poztrážit dieta 🙂 ...čo by som ja za to dala keby som niečo v klude robila 😉

jacka
25. máj 2009

siwi asi som slepá..už to vidím 😅 🙂 😀

jacka
25. máj 2009

leni ..tak malá má vydrž.....--a ten cesnka...to si len taký samí schrumala alebo aspon s hriankou 😅

ani ozvi sa....a hlavne sa rýchlo vylieč 😉

jacka
25. máj 2009

my sme boli s Matko natrhat bazove kvietky...zajtra budem varit sirup..mnami,.... 🙂 🙂 sa teším..už aby bol hotový 😅 😀

siwike25
autor
25. máj 2009

Jacka aj ja lubim bazovy sirup...ale nemala by som ......alergicka som na bazu...heheheh :- 😀 😀 D
No oco je teraz doma,tak cely den sa zahraju,behaju po vonku alebo su v zahrade,aspon si odichnem a porobim. 😀 😀

jacka
25. máj 2009

super... 😉 ...hlavne ten oddych 😉 ...pošlem ti aj mojho...zahraju sa spolu 🙂

siwike25
autor
25. máj 2009

No pošli.Dame postražit mojmu otcovi 😀 😀

jacka
25. máj 2009

bude mat radost.... 😉 😀 😀

aninka29
25. máj 2009

mamky už sme doma 😉 .............zase máme atb 😠 na štyri dni.....zajtra ráno nám urobia odbery a výtery 😝 aby sme zistili čo je to za pliaga 😠
dnes mám super náladičku 😠 😠 😠 by som vraždila 😠

siwi,máš dovod byť hrdá na svojho herca šikovného 😵 😵 😵

jacka ja zbožňujem bazový sirup.......ako sa to robí?daj recept 😉 by som urobila aj ja,keby mi šiel niekto natrhať 😉
idem servírovať Simke obed 🙂už je hladnáááááááá 😵

leninka75
25. máj 2009

siwi, ty si šikulka!!!! 😉 .......pridávam sa k jacke, aj ja by som brala niekoho na stráženie, občas!!! 🙂
jacka, mňam baza!!! 😝 😝
aninka, dúfam, že to nebude nejaký bacil ako sme mali my!!! ☹ ....a tebe je ako?
toto je zatiaľ otrasný deň, stále len behám a niečo vybavujem, niekoho hľadám už som spotená "jak vrata u chlívku" 😠 😖 .........

siwike25
autor
25. máj 2009

No torta je hotova,ešte musim počkat nech vychladne a dam na to šlahačku,mnammmmmmm 😀 😀
Idem sa osprchovat a dam herca spinkat 😉

jacka
25. máj 2009

no super sninka ☹ .....a prečo ti nepsravila výter dnes?..neskoro ste prišli? 😅 ...no som zvedava ačo vám vyjde... 😕

tu je recept: - 3O umytých kvetov zalejeme 2l prevarenej studenej vody a necháme 24 hod. postát
-precedíme a dáme 2kg cukru a 7dkg. kyseliny citonovej.....a 2 citrony(podla chuti)
-varíme 10-15 min
- ešte horuce plnime do fliaš a zabalime do deky pokial nevychladne
-vyjde s toho asi 3l 4l sirupu(už si nepamätám 😝 )

my už spinkáme....aj vy idete? 😉

jacka
25. máj 2009

no teda siwi..sa nezdáš....a pre koho je torta??? 😉

leni kvitne mi v záhrade...tak jej mám haba dej 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre