Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

bubba
27. máj 2009

no a kto si chce precitat celu diskusiu...tak tu vam to ulahcim :

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

nemusite hladat 😉

bubba
27. máj 2009

a prvááááááááááááááááááááááááááááááááá 😎 😎 😎 a mozno aj posledna 😝

siwike25
autor
27. máj 2009

bubba nestraš tu ja budem poslednaaaaaaa béééééééééééééé béééééééééé

siwike25
autor
27. máj 2009

tak ten mudr Zah.... je dobry jebko ked sa takto šmatlavo vyjadruje.Mne to bolo zakazane v porodnici tak som to prestala robit radčej 😀 😀

bubba
27. máj 2009

sak to je jenno ja len ze kazdy ti povie tak ci onak a myslim ze pokial nie je vyslovene rizikove tehu tak nie je o com...ja som malu vyhladkala do zblaznenia furt som mala ruky na bruchu a narodila sa o niekolko dni neskor museli vyvolavat.aj sme pocas tehu mohli...a aj sme....a aj dost......a nepomohlo 😀 😀 😀 to je vsetko indi vidi len mi prislo smiesne ze zo vsetkeho sa uz v dnesnej dobe robi tragedia este aj z dotyku vlastneho tela...

ako ale z medicinskeho hladiska tomu nerozumiem co moze sposobit aka latka v tele alebo ja neviem co...proste hladkas si brucho a zrazu bum,kontrakcie...proste mi to bolo vtipne lebo ja nie som ziadna porodna asistentka tak si neviem domysliet ze co moze sposobit take nieco

apropo siwi.... 😎 poslednáááááááááááááááááááá a mudr zah to mozno an nepovedal mozno si to dakto vymyslel a vsunul mu to do ust...chapes...internet je ineternet 😎 a mne sa ten vyrok nahodou pacil asi som je..o 😀

jacka
28. máj 2009

dobre ránko.... 😉

jacka
28. máj 2009

bubba modrý konik je väčšeinou pre zufale maminičky...ktore su neštastne...a je tu kopec vecí ktore su nezmysli....aj dr.Záhumneský....ako može nečo čosi take jeden lekár vypustit z pusy...ty by si k takemu chodila??? 😕

a pokial si nemal problemy..tak si mohla hladakt...ja som ti predsa pisala že MAMIčKY NA RIZIKOVOM...nie tie ktore su zdrave....

jasne babske diskusie treba brat z rezervou 😉

jacka
28. máj 2009

leninka ...ahoj... 😉

leninka75
28. máj 2009

Ránečko!!..........ahoj jacka!! 🙂

leninka75
28. máj 2009

Dočítané!!!

Aninka, teším sa, že je Sabi OK!! 🙂 ..........a ty sa rýchlučko polieč, aby si si tú svadbu užila!!!........ja stále hovorím, máš chlapa - máš ďalšie dieťa!!! 😀 ........ten môj včera: prišli sme domov asi o 17:30, lilka, že poďme sa prejsť (bolo mi jasné, že chce ísť na ihrisko), tak hovorím mužovi, že treba podusiť mäso na zajtra, tajne som dúfala, že pochopí a pôjde s malou on, ale nie, som stále naivná a myslím si, že chlapi sú chápaví 😅 ...on sa začal vypytovať a do akého hrnca a koľko cibule?, to už som do toho skočila a pýtam sa či vie na ktorej doske má pokrájať mäso, akým nožom a ktorou varechou to má miešať......... no skoro som ho 😠 😠 😠 😠

jacka, to včerajšie bléééé je už OK??

utka, a kto ti vysadil lieky? na hematológii?? tie čínske stále berieš?

aninka29
28. máj 2009

Ahojte mamky 🙂

leni ja sa stále takto rozčúlim 😉 ma to nebaví už furt ešte aj po ňom upratovať 😝 ........a presne ako píšeš máš chlapa-máš ďalšie dieťa 😠 ...........ale niekedy je to s nimi horšie 😀

večer som úplne stratila hlas mamky 😢 😢 😢 som ani kričať nemohla 😀 😀

o jedenástej idem ku kozmetičke 😵 😵sa teškám..............a poobede na nákupy 😵,teda dúfam, lebo manža už má na dnes nejaký program 😉ale myslím, že tú hodku si na mňa nájde 🙂

ideme papať 🙂

jacka
28. máj 2009

ahoj ani... 😉

to s tými chlapmi....poznám...ked mu poviem chod obliect maléj ho a bežte von...tak hned ...a do čoho..ved si nič nenachystala.... 😕 ....a to že by sa chytil iniciativy varenia...mna tiež pár krát šokol..už toradšej neskušam a poviem mu to rovno 😉

ani no ty budeš riadna kočka 😉 ..nezabudni sa odfotit 😵 .....budeš mat super víkendík....juj

si neviem predstavit žeby som nenakričala na Matka 😀 😀 ..len potichu 😀 😀

jacka
28. máj 2009

leni...bléééééé už prešlo..dala som si dietnu večeru ...a do rána to prešlo 😉

ja už mám navarene...a aj slniečko na nás kuká...pojdeme zachvilu na prechádzku 😉

to počasie im akosi nevychádza 😀

leninka75
28. máj 2009

nemáte pocit, že keby nás nebolo, tak by chlapi vykapali???!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
28. máj 2009

užite si babuľky pekný deň!! 🙂 .........a nezabudnite, ja tu na vás číham, tak keď sa vrátite oznámiť!!! 😎 😎 😎 😎

jacka
28. máj 2009

leni..máš pravdu 😉 ...boli by bez nás stratený..... 😀

jacka
28. máj 2009

ja som včera mojho draheho mužíka totálne vystrašila k smrti.....som mu povedla že umreli dve mamičky v porodnici v BA....a on hned...čOooooooo??? 😕 😕 ...že sa mu snivalo už párkrát že som pri porode zomrela...a ja že mu poviem taketo veci....čo si vraj počne s dvoma malými detmi 😕 😕 ....no som nechápala...asi som mu nemala nič povedat 😝

a ked som ho ráno videla...opuchnuty...oči červene... nevyspaté...no som si mala zahryznut do jazyka 😝

jacka
28. máj 2009

len čihaj...ja sa vrátim..idem ešte drobca obliect....a ideme....ale sa vrátim 😀 😀 😀

bubba
28. máj 2009

jáj aninka keby si vedela coby som ja dala zato,keby som mohla po mojom upratovat 😅 😅 😅 sak ho mam furt prec chodi na tydnovky...
jacka priamo o hladkani bruska sa nehovori ale o masirovani.pytala som s ana to mojej znamej,promovanej porodnej asistentky,majitelky porodneho studia 😉
jacka a uz mate aj meno?teda urcite hej ako sa bude volat maly?ci to je tajomstvo?

jacka
28. máj 2009

bubba a ked hladkáš ...nemasírueš??? 😅 😕 😉 ...a ked si natieraš bruško tak čo robíš???? 😉

ee...meno nemáme..asi bude bez neho 😝 ...chudatko maličke.....muž chce Tomáša ale ja nie...a už nemám žiadne...všetky zamietnuté 😝

jacka
28. máj 2009

no musim ist už vonku po ne vykrikuje....pa

aninka29
28. máj 2009

jacka,no to si ho musela poriadne vystrašiť 😖 ale niekedy treba,aby porozmýšlali, že čo by bolo,keby nás nemali 😉

leninka no jasnéééééééééé,že bez nás sú chlapi stratení 😀

u nás je to isté, keď chcem, aby šiel manža obliecť Simku 😉 ............ja keď pojdem do porodnice,tak budem musieť pre Simonku narobiť kopky oblečka,a napísať manuál 😀 ,aby vedel, čo je kde 😀

ešte dobre, že som sa pozrela do kalendára..........ku kozmetičke som objednaná na desiatu 🙂 .........y som to bola prešvihla 😝

jacka
28. máj 2009

bubba ...no vidíš že niečo take je.....že si tým možeš vyvolat porod...to neznamena že ked si to nepočula tak to nie je 🙂 ...nechajem to už tak ...inak si skočíme od vlasov..hm

jacka
28. máj 2009

aninka statočne...chudák..keby som to vedela..tak 🤐 .......

aninka29
28. máj 2009

bubbka,to len teraz hovoríš 🙂 keby si ho mala doma každý deň,tak neviem neviem 🙂

moj tiež chodí na dlho vonku..niekedy je preč aj celý mesiac ☹a preto som zvyknutá na to, že je všade poriadok 😉nerátam Simkine haraburdy 🙂 ......ale teraz je domka už dosť dlho 🙂 a upratovať všetko ešte aj po ňom 😠 ..............zase nehovorím, že za sebou fakt nič neuprace 😒 uprace,ale až keď mu ja poviem,nech si to odloží 😉

siwike25
autor
28. máj 2009

Heloou baby
Bubba 😠 heheheheheheheh 😀

aninka29
28. máj 2009

čafffffffffffffffffff siwi 🙂

siwike25
autor
28. máj 2009

No moj mucko spravi všetko a aj pouprace po sebe,vysavat............................ale ja mu nekažem on sam,aspon niečo 😀 😀

leninka75
28. máj 2009

jacka, také stresy robíš mužovi, .........veď okrem toho, že chlapi sú nepraktickí sú aj citlivučkí a krehučkí a zle znášajú takéto veci, chúďatenká!!!! 😀 😀 😀 😀

aninka, ja som si lilku naučila kde čo má, aby si vedela nachystať sama, keby nááááááááááááhodou bola dlhšie s tatinom alebo s babkou 😉 😉

ahoj bubba! 🙂 ....neboj aj ty budeš raz spratovať, a možno ho potom ešte budeš posielať kade-ľahšie!! 😉 😉 😉

aninka29
28. máj 2009

leni,to vie aj Simka 😉 ale určite by sa tak dokombinovala, že by mohla ísť pracovať do cirkusu 😀 .........a manžel by ju tiež dokombinoval na šaša 🙂 mala som tú česť minulý týždeň 😉 a to ešte za mnou prišli do kaderníctva 😀 😀 ............takže jaj jej pre istotu narobím kopky 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre