Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

siwike25
autor
28. máj 2009

O tom obliekani my niečo hovorte,hlavne moja mamina ho vie obliect a skombinovat,heheheheh.Tatinko ho dobre oblečie.vie že aj ponošky musia pasovat,lebo si na tom potrpim,heheheh 😉 😉 😉

utka
28. máj 2009

Ahojte.
No my dnes drníme doma. Ujovia nám robia bordel, už sa teším na poobedie. O zábavu budem mať postarané ☹.
leni, lieky my vysadili na hematológii, ale iba jedny. ešte ich pár mám... a tie čínske ešte stále beriem. A teraz aj nejaké homeopatiká, lebo som unavená a hrozne ma bolia nohy(päty, členky, kolená...)

leninka75
28. máj 2009

júúúúj moja zlatá, nech sa ti to čím skôr popraví!!! 🙂......... takže poobede makajda, tak nech ti ot frčí!!!.ale ty si šikuľka, to zmákneš raz dva!!! 😉

utka
28. máj 2009

leni, dík. Však tak... Len dúfam, že manžel príde skôr z práce a vezme Vikiho von. Nech tu nezavadzia. Len neviem, či bude spať poobede...dokedy to budú robiť...

jacka
28. máj 2009

tu smééééééééééééééé...teda len ja....

utka ..to ti nezávidím..ale ber to aj tej druhej stránky 🙂 .....

zuzula20
28. máj 2009

Ahojte,
sorrky baby ze sa vam tu do toho montujem, ale troska mi neda nezareagovat na vase prispevky ohladom hladkania bruska a kontrakcii. Robim na porodnici, takze som to tam denno denne zazivala a viem o com hovorim. Niektore pacientky maju tak drazdivy uterus, ze staci chvila hladkania a suchania si rukou po bruchu a uz musime tlmit kontrakcie. Jasne ze sa to tyka len rizikovych tehuliek.
A naopak, pri porode, ked uz v tej zaverecnej faze druhej doby porodnej cakame na kontrakcie (niekedy sa ten inerval na konci porodu predlzuje) tak zas hladkame, drazdime a steklime brusko, aby sme tie kontrakcie trosku urychlili.
Tolko info z praxe a este raz prepacte, ze som vam sem vtrhla 🙂

utka
28. máj 2009

zuzula, v pohode...
jacka, som rada, že to budeme mať za sebou 😉. To bola posledná vec, čo nám chýbala, aby sme mali komplet prerobený bytík. Takže už bude pokoj!

jacka
28. máj 2009

utka super....tak už len to zdravie....a potom dalšie bábo... 😉

jacka
28. máj 2009

zuzula...dakujeme za info...to vieš..kto nevie by sa hádal do nemoty...musí mat dokazy 🙂 😵

utka
28. máj 2009

jacka, asi tak...
viki mi povedal v piatok, že on dá sestričke meno Vikinka. Tak som mu povedala, že sa tak nemôže volať, lebo už on je Viki... Tak jej vraj dá meno laurinka 😉. Zlatko moje premúdrelé 😀

siwike25
autor
28. máj 2009

😉 😉 zuzula dakujeme 😉
Jacka tak mame pravdu,že???? 😀 😀
Utka chuda moje male,neboj bude všetko oky,držim palčeky 😀 😀 😉 😉

siwike25
autor
28. máj 2009

dala som sem par fotiek🙂))

jacka
28. máj 2009

siw...no my dve ...vždycky 😉

utka.....no zlatíčko maličke...ako sa teší 😵

siwike25
autor
28. máj 2009

na šak ne..... 😀 😀

utka
28. máj 2009

On sa teší, ale asi nechápe, že sa potom bude musieť so všetkým deliť, a že bude u nás už navždy... 😀

utka
28. máj 2009

siwi, Vikimu je tá Nike šitlka ešte veľká...ale nevadí, bude mu na rok 😉

jacka
28. máj 2009

siwi 😉 😀

jacka
28. máj 2009

utka ...len nech sa delí...aby sa mal s kým...sa teším ked sa budú moji chlopi hádat...ma švihjavascript:addEmoticon('😀','vBody')ne o zem

aninka29
28. máj 2009

zuzulka kedykolkvek sem vtrhni 😉 nám to nevadí 🙂

utka,ja nie som v obraze ☹ čo Vám to bombardujú ujovia? 🙂 .............takže Viki chce sestričku 😵 .........no len sa nám rýchlo vyliečkaj 😉 🙂

varím žienky 😉

siwike25
autor
28. máj 2009

Utka velka???? simonko ju ma vzadu stiahnutu
Jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
28. máj 2009

nám je šiltovečka dobrá 🙂

jacka
28. máj 2009

zuzula..veru...aspon nám podáš dalšie info o bruškách...už ked sme tu dve tehošky 😉

a čože varíš...

jacka
28. máj 2009

siwi 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

utka
28. máj 2009

Ja som už navarila...
aninka, meníme vchodové dvere, mali sme obyčkove a teraz budeme mať ADLO.
siwi, aj keď mu ju totál stiahnem. Ale nevadí...

jacka
28. máj 2009

utka ..lepšie ako by mala byt malá 😉 ...

siwike25
autor
28. máj 2009

Aj nam ja dobre
Aninka 😉
Jacka 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
28. máj 2009

siwi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ideš dnes do práce?? 😉

bubba
28. máj 2009

jacka ja ti do vlasov neskocim ja sem zasa mesiac nepridem 😉 ja som s anehadala ci je to tak alebo onak,islo o to akym sposobom si to zreprodukovala proti mne.ked si o tom pisala 1x myslela som ze len zartujes a potom ked som napisala daj odkaz chcem sa zasmiat tak si ma zje...ala ako malu jaju 😉 takze 😉 ked porodis potom sa s tebou pohadam
siwi a tie tvoje 😠 som nepochopila 😅

siwike25
autor
28. máj 2009

Idem sa namalovat a uspat simonka a idem ,bude doma s dedom,budu spat spolu a tatinko dojde o 14-45 h.Zatial ho bude stražit dedo.Idem si pre vyplatu 😵 😵 😵 ,zajtra pojde mucko miesto mna 😉 😉 😉

bubba
28. máj 2009

a inac dnes sme mali katastrofalny zachvat zurivosti lebo hojdacka neposluchala 😀 😀 no tak sme sa isli teda hnevat domov...bozeee kedy to uz prejdeeeeeeeeeeee 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre