• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. júna 2017 
@jacka vyskúšaš.....?????...len zo srandy...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čierny humor, čo???? :angry:
@utka tak to ti nezávidím, ja by som už asi potrebovala "sáčok".....alebo radšej velku igelitku...pre istotu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. aug 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko však to len sranda...musí byť :grinning: :grinning: :wink:

tak to ja tiež :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......................

utka a kde ste teraz?
29. aug 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka možno by to stalo za to,to tretie... Ani mne sa moc nepaci nikita-brutalna nikita.
29. aug 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sme v Nitre.Ešte len.
29. aug 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka presne....brutálna..... :grinning:
29. aug 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka oops....tak dúfaj, že vystupi skor ako vy..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka bez srandy to nejde..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka žeby...a čo ked to prežije????.....hm? :grinning: :grinning: :wink: ..........ved to ste už zachvilu v BA.....nie?

@denisenko o čom by to potom bolo keby sme sa nenasmiali...............na svokrách.... :grinning: :grinning:
29. aug 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Predpokladam,že to bol ten predo mnou a už nastastie vystupil.
29. aug 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem chystať večeru.................detom sa bude rátať jesť vonku :slight_smile:

ešte hádam prídem večer kuk.......
29. aug 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ešte tak hodinu aj 20min.
29. aug 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka oki.Papa
29. aug 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ved to...čo ak to prežije..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlá zelina nevyhynie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..nič v zlom..... :dizzy_face: :dizzy_face:
idem aj ja pomaly, dáme si s mužíčkom hamburger a podho do práce.-.....hodím elasťáky, vytasím bruško ahor sa medzi lidi...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko papa a neprehanaj to v práci.
Ako mi s vami rýchlo šla cesta...
29. aug 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
29. aug 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aký bol hamburger???.......ste si dali romantické rande? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,,,,,,,,,,,,,,,,..................ved to ešte prežije a ja nie..:grinning:...:wink:

@utka no ako doma?
29. aug 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku....
29. aug 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka doma super...kľud :wink:...
Dobrú nôcku.
29. aug 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

@utka a už v práci?.. ....Viki s ockom šli do ZV?......to len aby som bola v obraze................

leni? :confused:
30. aug 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: ...ste sa včera snažili :wink:

@jacka......poslušne hlásim tu sóóóoóm! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:............ako chutila deťom večera vonku?...

@denisenko......fazuľu zvládla Lolka celkom OK!! :slight_smile:...........mne sa ruské mená páčia, ale nikita :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. aug 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
@jacka už som v práci, ale je celkom pohoda...
Viki je s tatinom vo ZV, aj ja som tam bola od nedele do pondelka...
30. aug 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .............veru už tiež riešim písací stôl, ale zataiľ som ešte nenašla ten správny :frowning2: .....ty si vybrala pekný :dizzy_face: ....................

fakt chcete ísť s deťúrencami na posúdenie či môžu do školy alebo nem??..............
30. aug 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to pôjdu všetky detičky na posúdenie zo škôlky...alebo príde psychoška do škôlky...neviem, ako to chodí...
Tu je pár fotiek z výletu...
30. aug 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka .....no neviem, u nás sa to tak asi nerobí.........ale hádať sa nejdem :wink: ........v piatok máme v škôlke rodičko tak sa opýtam .........fajne vám bolo na výlete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........a koľko detičiek!.......vedeli sa spolu hrať?....
30. aug 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 u nás áno, ale tiež sa nehádam, že všade je to tak... :wink:.
Bolo nás tam 17 dospelých a 10 detí. Hrať sa vedeli, celkom...
30. aug 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka paráda!!......na chate ste si varili, či ste mali ubytko s jedlom?
30. aug 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz mi cvaklo ::...habovka, veď tam máme z roboty chatu!! ......tá materská mi fakt otupuje mozok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nevarili sme si a ani sme nemali tam jedlo. Raňajky sme mali také suché a na obedy a na večere sme chodili do koliby. Však sme boli celé dni preč...bolo super, ale v pohode by som tam zostala aj dlhšie. Víkend je málo :frowning2:...Máte tam chatu z roboty?To je super. A už si tam aj bola?
30. aug 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..to ti verím, že by si bola aj dlhšie...dobrého je vždy málo :slight_smile: ...........kde všade okrem zuberca ste ešte boli?..........áno ja som tam už bola, mávame v roboty v lete akciu volá sa to "letná škola únavy".......v rámci toho sme raz boli aj v habovke......je to 5 dní odborných prednášok + nejaké voľno na výlet.......
30. aug 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 v piatok sme tam prišli až okolo 17-tej, tak to sme už nešli nikam.
V sobotu sme boli na túre na Roháčskych vodopádoch a podvečer sme sa šli kúpať do Oravice do Meander parku. A v nedeľu sme boli v tom skanzene...
30. aug 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...............tak to ste všeličo stihli...ako sa ti páčili oravice?
30. aug 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok