Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
21. feb 2012

@jacka .....juj moja! ☹ ....a chlapci sú OK?

leninka75
21. feb 2012

@denisenko ...toho sa aj ja bojím, že mi decko zasype padajúci sneh zo strechy ☹ ..my máme dosť úzky dvor, šikmú strechu a keď počujem ten rachot ako sa kĺže sneh dolu, brrr až mám zimomriavky ☹

denisenko
21. feb 2012

@jacka len si oddýchni...hádam bude lepšie.... 😉 ja som si tiež musela zdriemnuť...v poslednej dobe zle spávam v noci....

leninka75
21. feb 2012

@denisenko ..si si schrupla??? 😵 ......nevieš si nájsť v noci miesto, že?....a maličký asi tiež robí rodeo a k tomu tvoja meteostanica ☹ ......ozaj poď rodiť do PB, budeš aj so simčom v obzore 🙂 🙂 🙂 .........budete mediálne hviezdy 😵 😵 😵

denisenko
21. feb 2012

@leninka75 hej???? my sme boli aj s Niskom hviezdy...mediálne...ešte to mám odložené..... 😀 ..schrupla som si, Denisko si zas privstal, tak už pred pol osmou bol v školke.....upratala som, hodila desiatu a zalahla..... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. feb 2012

@denisenko ...je tak a ty máš pamiatku?? 😵..ja som sa tak dala s oboma odfotiť a majú to odložené v krabici spomienok 🙂......zalahla si plným bruškom?....nemala si zlé sny? ☹..a pomohlo pospinkanie?..

leninka75
21. feb 2012

..ja už som lovila z wc panvicu z kuchynky čo tam švihla Lolka 😝 😝 😝 😝 ........a už stihla vonku mačku vyťahať za chvost......toto dítě mám tuším namiesto chlapca 😀 😀 😀

denisenko
21. feb 2012

@leninka75 aj my máme škatulu spomienok.... 😉 náramok z porodnice, prvá dudinka, noviny...krstová košielka a oblúbené vreco na spanie 😀 pospala som si fajn...fakt som bola unavená...len ma potom nejako rozbolela hlava..... 😠 ale to prejde..... 🙂 ....Lolka umývala riad????? 😀 ....a čo jej na ten chvost povedala mačka??? u nás sa dnes ráno tak lomili kocúri, že až....... 😉 tuším im ruja začala..... 😠

denisenko
21. feb 2012

idem ja po Deniska...som mu slubila, že o 12-tej som tam.... 😉 a potom ho zanesiem na plaváren a ja sa idem vyšantiť do Baumaxu...... 🙂 🙂 🙂 🙂

letty86
21. feb 2012

ahojte 😉
nestíham vás čítať, tak vás aspon narýchlo pozdravím 😵
Včera bola u nás kamarátka, potom zumba a dnes sme boli vonku a Matulko si tam fajne pospal....teraz sa mi tu driape na ruky 😕 tak toho vela nenapíšem...
od zajtra som vikinku prihlásila na výtvarný krúžok, tak nech sa realizuje 😵
zajtra je manža doma, tak si vas prečítam a urobím vačší kuk 😵 😵 😵 😉

leninka75
21. feb 2012

@denisenko ... 😵 😵 😵 😵 ..presne, to máme aj my odložené 😵 😵 😵 ..a postupne všeličo dokladám 🙂 ....hej umývala 😝 😝 😝 ..mačka prskala, som s abála, že skočí lolke do úsmevu ☹ .........no veru už aj tu začínajú vrešťať po večeroch 😝

leninka75
21. feb 2012

@letty86 ..ahoj!!..už sa na teba tešíme 😵 😵

utka
21. feb 2012

Ahojte...
Dnes som v robotke sama, kolegynka má dovču, asi bude chorá ☹

@leninka75 vajčiak trochen pomohol 😉.
@jacka len sa lieč, my sme to mali pred týždňom, ale len takú jednodňovku, alebo jednonocovku...
U nás svieti sleniečko a spoza okna to vyzerá super. Neviem, či je zima. Ráno bola dosť kosa. A to som bez auta, takže chodím busom.

jacka
21. feb 2012

to je zaujmavé..nikomu nič nie je..... 😠 😝 😅 ..takže....v tom má nieto prsty 😠 😠 😠 ..........ale už mi je lepšie.....smecta je hnus..ale zaberá
zajtra si vás prečítam.......juj..no neviem či hej...ideme na preventívku 😝

utka
21. feb 2012

Ahojteeee...
Konečne doma, oddych...

denisenko
21. feb 2012

a čo totto....ako...kde nik, tu nik?????? 😕
@jacka svokra ťa uriekla......si sa mala zotrieť, či ako sa to robí..... 🤐

utka
21. feb 2012

@denisenko ja som tuuuuuu

denisenko
21. feb 2012

@utka aj ja ešte...... 😀

utka
21. feb 2012

Dobrú noc.

denisenko
21. feb 2012

babule, zajtra idem do poradne...som zvedavá...po mesiaci...... 😠

dobrú noc... 🙂

utka
22. feb 2012

Ahojte.
Prvá???
@denisenko držím päste!

letty86
22. feb 2012

ahojte, žeby druhá, neverím 😀 😕

letty86
22. feb 2012

@utka dúfam, že je to vaša posledna laryngitída ☹ vikinka mala asi len 2x, ale Maťko ☹ ten má stále ked je choručký ☹ ☹ 😠 už aj rectodal čípky mám doma....nepríjemná choroba ☹ ☹
@leninka75 😵 😵 😵 😵 tie tvoje kočky boli božské 😵 😵 😵 😵 máš byť na koho hrdá, mamina 😵 😵 😵 nemali chybu 😵 😵 ...podla fotiek sa mi zdá, že je lolka po maminke a lilka sa potantila 😉 ale je to jedno, obe sú krásne.......a jasne, Maťko má zabeštelovanú lolku 😉
@jacka ☹už ti je lepšie? a tá tvoja svokra nevie variť a upratovať, že vy sa tak poctivo po návšteve dezinfikujete 😕
@denisenko ty si šikovná ženuška 😉

letty86
22. feb 2012

kočky, vy dnes pôstite aj co sa pc týka 😀 😉

leninka75
22. feb 2012

ahojky!!...... 😝 😝 😝

@jacka..som rada, že už ti je lepšie 😵..potom sa nám ozvi ...a s kým na preventívku? 😕

@denisenko...aj ty nezabudni podať info!!!! 😵 😵 😵

@letty86...ja som už tu síce s odretými ušami a vyplazeným jazykom a neviem koľko tu vydržím..lolka je diablik..už mi roztrhala vrecká s čajom.......je tu bordel ako v tanku..všetko rozťahané pohádzané po zemi..a tušim sa tu šíri nejaký podorzivý smrad 😝 😝 😝......

@letty86 ..ďakujem za pochvalu!! 🙂 ....asi si vieš predstaviť aká som bola pyšná!! 😵 😵 😵 ..je to síce zlá vlastnosť, ale raz za čas 😉 😉 😉 😉 ........neboj Lolka bude Maťkova 😉 ..a máš úplnú pravdu s tou podobou 🙂 🙂 🙂

leninka75
22. feb 2012

.....mňa porazí!!! 😠 ..pokiaľ som napísala už sú rozhádzané po zemi CD-čka 😝 😝 😝

leninka75
22. feb 2012

..a ešte sa mi aj písmenká rozvarili ☹ ☹ ☹

leninka75
22. feb 2012

...aké pôstne jedlá dnes varíte?

denisenko
22. feb 2012

ahojte... 🙂 des.... 😝 pridem k doktorke že na odber krvi a do poradne...o 7.30 a zobrala ma o 9-tej.....ma skoro vystrelo....ale vraj je všetko ok...... 😉 a prídem domov a zistím, že mi pozastavili album, vraj kvoli reklame....ja tam nič nevidííííííím..... 😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
22. feb 2012

@leninka75 postne jedlá.......kúpila som si rybací šalát...od svokry mám od včera pampúchy a cestoviny od obeda....možem vyberať..... 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre