Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
15. mar 2013

No Viki nepíše bohvie ako...ale zase nemôže vedieť všetko najlepšie 😉...

utka
15. mar 2013

Pekný víkendík.

jacka
15. mar 2013

juj boli sme na plavárni.......... 😀 😀 😀 .....................ale týchto dvoch na obojok 😝 😝 .......................

jacka
15. mar 2013

@letty86 som prekvapená....tak atb.?...no nič moc čo povedala dr.?.......čo je jej?...može chodiť do školy?..............rýchlo sa vyliečte....ešte že ste šli 😉

denisenko
15. mar 2013

@jacka ..ahoj...ked budeš kupovať ten obojok...mysli aj na mna.... 😀 😀 😀 😀 😝 ..ja potrebujem aj volieru pre opice..... 😝 😝 😝 😝 .

jacka
15. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................že si to ty.......a vy ked budete robiť volieru tak dvojmo.....dobre?....
ako bolo na jazde?......

jacka
15. mar 2013

@utka vy ste už u vašich?...

denisenko
15. mar 2013

@jacka katastrofa..... 😀 😀 😀 😀

jacka
15. mar 2013

@denisenko neveríím 😀 😀 😀 😉 😵 .........................ved ty si superžena........čo už len pre teba može byť katastrofa 😀 😀 😀 😉

denisenko
15. mar 2013

@jacka ja už radšej bez komentára..... 😀 😀 😀 😀 ....zas som rozmýšlala úplne nad niečím iným, ako nad tým, aká farba svieti na semafore...a podobne..... 😀 😀 😀 😀 ....pomaly už aj ten vietor ustáva.... 😠

jacka
15. mar 2013

@denisenko neboj zvykneš si 😀 😀 😀 😀 😀 ..............................aj u nás je to už lepšie............hned mám lepší pocit 😉
čo detičky Simonko už spinká?

denisenko
15. mar 2013

@jacka ...spinká...ale mrnčal.... 😔 😔 😔 😔 ...neviem, čo sa mu zas deje.....plačko 😔 😔 😔 Denisko ešte pozerá Scooby Doo a tiež potom do hajan.... 🙂 Petrík šiel zas na noc do PL....ale tak pri troche šťastia okolo 23-tej bude doma.... 😒 a vy ako? predpokladám že ešte nespíte???

jacka
15. mar 2013

@denisenko ale spinkali už......vyšpliechaný........unavený.......ako nič.................ja tiež....ale psychicky...... 😝 😝
ako ho pekne voláš....... 😵 😵 😵 on ťa ako oslovuje.... 🙂 ....................aj ho ideš čakať?...............................možno to bude tým počasím že je taký uplačkaný....... ☹ ☹ ☹ ☹ ..........ved ani nám to nerobí dobre 😔

katka1819
15. mar 2013

čafce ešte večerný kuk 😀

utka
15. mar 2013

@jacka už sme...dobrú noc...

katka1819
15. mar 2013

@denisenko ja tiež tak môjho že Petríček 😉 ale nechci vedieť ako keď ma nahnevá,vytočí a taaaaak 😅

katka1819
15. mar 2013

mužíček detičky kupká tak rýchlo som sadla za comp 🙂 tak babenky moje dobrúúúúúúúú a dovi dopo....zajtra 😉 papa

denisenko
15. mar 2013

@katka1819 ty si aká rýchla.....prídeš, kukuk a odídeš.... 😀 😀 😀 ja mojho volám Pepo..ked ma nahnevá 😀 😀 😀 😀
@jacka asi hej, tiež si myslím, že je to počasím.....a zubkami nešťastnými...stále sa im nedarí pretlačiť.... 😔 😔 😔 ...mna volajú všetci rovnako...Ivka..niekedy Iva.... 🙂

denisenko
15. mar 2013

@utka tak pekný víkend... 😵 prídeš ešte?

jacka
15. mar 2013

@denisenko
@katka1819 by ste mali počuť ako Peťka volá Maťko ked sa vadia.......že Peterisko.........ale ja netuším ked na to chodí 😀 😀 😉 .............................a ked susedka povie Peťkovi Petrík.......tak sa mi ježia chlpy.......ja neviem mne sa to velmi ne to......nepáči....... 😅 😅 😅 😅 😅 nezbite ma 😉 😉

jacka
15. mar 2013

@utka dobrú 🙂

jacka
15. mar 2013

@denisenko tie vaše zubky nešťastné........a teploty ešte má?..........tak hryzká ako o život že? ☹ 😔

denisenko
15. mar 2013

@jacka ved ja to viem... 😉 😉 😉 ...máš šťastie, že bývaš tak daleko..... 😀 😀 😀 😀 Peterisko...zo školky... 😕 😕 😕 DEnisko, ked je moc nahnevaný na Simonka, tak ho volá...nevolá nijako....povie len, že: to...nie Simon, alebo on...ale "to"... 😠 😠 😠 😠 😝 ....teplotky máva skoro stále, ale len také zvýšené...našťastie....pár dní je dobre, potom horšie....ako kedy.... 😔 😔 😔

jacka
15. mar 2013

@denisenko aku ty máš fajn pamäť.......... 😵 .........veru daleko.......chvalabohu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 ...ale nie naozaj 🙂 😉 -------------...........................že TO no fakt pekne.......... 😝 ........len si celkom neviem predstaviť ako už len može Simonko napáliť Deniska.... 😉 ..............ved on je ešte taký maličký zlatučký................bojím sa povedať že poslušný 😅 🙂 😵

jacka
15. mar 2013

@denisenko aj mu dávaš niečo na teplotu?

denisenko
15. mar 2013

@jacka ...poslušný...to nie je.... 😀 😀 😀 ale ked mu niečo poriadne zničí, tak ho to vie napáliť....napr. dokreslí obrázok a mladý pán dotrhá...alebo sa bijú o autíčka.... 😀 😀 😀 ...každý chce vždy presne to, čo má ten druhý....ved to poznáš..... 😀 😀 😀 😀 ....mu stále vysvetľujem, že je maličký a už vobec nie je "to"....ale...možem hovoriť aj vieš kam...na lampáren..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
15. mar 2013

@denisenko ale je poslušný.....verím tomu....... 😵 😵 😵 😵 .............................jéééé toto ja poznám.......mám to naživo 😝 😀 😀 .............................aj tie autíčka........jajáj.......som rada že teraz spinkaju 😀 😀 😀 😀 ..................................no neviem či by ti tá lampáren pomohla 😝 😉 😀 ...................................čím viac zakazuješ tým horšie 😔

denisenko
15. mar 2013

@jacka ..ved to....niekedy je lepšie, nepovedať radšej nič....aj ked to vyznie čudne...ale človek si nenarobí viac zla....lebo len čo sa ozvem, tak naschvál..a ešte pridá...jáááj... 😔 😔 😔 😔 😔 ....čistý blázninec u nás v poslednej dobe..... 😀 😀 😀 😀 😀 ..ale aký sú zlatí, ked sú tichúčko a spinkajú.....človek by ich nedal za nič.... 🙂 🙂 🙂

jacka
15. mar 2013

@denisenko veru tie naschváli........čo si robia...... 😝 😝 😝 😝 ........aj mne 😝 😉 ..............................tak prídi kuk ten moj blázinec.......... 😀 😀 😀 ...............žeby sme boli na tom rovnako...... 😀 😀 😀 😀
kdeže nedám ich teraz ani za svet 😵 😵 😀 😀 😉 🙂

jacka
15. mar 2013

@denisenko ideš čakať drahého?....či odchádzať spinkať?.....a spinkááš zo Simonkom...či ťa stále vyhadzuje..... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre