Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
13. máj 2013

@leninka75 áááá...tichá voda brehy myje????? 😕 😀 😀 😀 ....ja stále tvrdím, že aj to musí niekto robiť..... 😀 😀 😀 Simonko to už zvláda na jedničku 😉 😉 😉 ..len to cestovanie.....som šoferovala cestu tam, mojich prvých 100 km....ale posledných 10 som už musela ísť k nemu, lebo des..... 😝 😝 😝 😝

jacka
13. máj 2013

@leninka75 ešte dezinfikujem....... 😝 😀 .....................pikošky?........dostala bluzku od nej........nosila ju ked mala 20 rokov..... 🤐 🤐
myslíš žeby sa dalo?.....ked ja to potrebujem vedieť na isto aby som jej tam buchla pästou.... 😠 😠 😠 ............................................fajné povolanie..............................ved to robia aj staršie dámy...niekomu sa to páči 😀 😀 ...........ale ináč pekný fuj 🤐

denisenko
13. máj 2013

@katka1819 a čo Maťko napiekol????? 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. máj 2013

@denisenko ......to je divné že mu nezistili...........možno ked je teraz starší tak sa to prejaví......či nie?.............................
o tej plombe som aj ja čítala....bud 3, 6 alebo 24mes.......................................................veru hlavné také ktoré robia na výpadovkách 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. máj 2013

@denisenko ako ti šlo šoferovanie?......... 😵 😵

utka
13. máj 2013

Ahojte...
@jacka som nevedela, že ste boli na víkend u svokry...Takže krásna blúzka, hovoríš??? 😀
@leninka veru zub začal v sobotu bolieť a včera som musela ísť na pohotovosť vyvŕtať. A platila som 19€. Skoro som odpadla, keď mi to sestrička zabila...
@denisenko, veru, Viki je už na ceste na výlet. Pred ôsmou odchádzali. tak mi bolo smutno, ale neplakala som. Držala som sa...

leninka75
13. máj 2013

@denisenko ..veru presne si ju zhodnotila, že tichá voda 😀 😀 😀 ....a ako sa ti šoférovalo?....Peťo nedirigoval??? 😀 😀 ....a ozaj na simka lizátko neplatilo?? 😉

denisenko
13. máj 2013

@jacka ..blúúúzočku???....a tak to vieš, moda sa opakuje....ja tiež sem tam vytiahnem nbiečo z mamininej skrine..... 😀 😀 😀 😀 ...šoferovanie.....došli sme..... 😀 😀 😀 ...len ten moj chlap....desné....nevleč sa, ved pridaj, tu možeš aj 90..... 😀 😀 😀 ...ale dobre....ved je to len cez dediny...v Prievidzi dva kruháky a v Topoľčanoch jeden...inak rovná cesta 😀 😀 😀 😀 ...žiadne križovatky ...nič.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. máj 2013

@leninka75 ...viď príspevok vyššie.... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. máj 2013

@jacka ..zasa si ma predbehla 😀 😀 😀 ...ale počuj zistila som ti tú reklamáciu....tak podľa obchodného zákonníka je to 24 mesiacov, ale......samoška aj tu musí byť háčik 😝 😝 😝 😝 ......každý lekár má iné pravidlá 😠 ....niekto uzná reklamáciu a urobí grátis, niekto si vypýta prašule za materiál a vraj u detí je to najhoršie, lebo tam si lekár môže násjť 1000 dôvodov prečo reklamáciu neuznať ☹ ...asi som ťa nepotešila...ale v každom prípade choď a uvidíš.....

leninka75
13. máj 2013

@denisenko ........to je tak keď chceš niekomu niečo zistiť 😠 😠 .......

leninka75
13. máj 2013

@utka ..len pre istotu, to ťa stále trápi ten istý zub?? 😨 ......tak si sa teda dobre držala!! 🙂 ..dala si Vikimu mobil??....

leninka75
13. máj 2013

@jacka ..sakriš, ty budeš teda sexica!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......podľa tých nočných košuliek tipujem, že vkus tvojej svokry bol aj za mlada nič moc 😀 😀 😀 😀 ..aspoň to je matroš čo dobre saje??:.....vieš na podlahu na okná a tak..... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. máj 2013

@jacka ..inak tie infošky sú priamo od zubníka 😉 😉 😉

leninka75
13. máj 2013

@denisenko ..a zlomil ťa na rýchlejšiu jazdu??? 🙂 ...čo si šoférovala??.....veľké či malé?? 😉

denisenko
13. máj 2013

@leninka75 .....veľké....nezlomil...posadil ma za volant a že ...a teraz choď..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. máj 2013

@leninka75 ty si poklad.................velmi pekne dakujem 😵 😵 😵 idem hned volať...... 🙂

@denisenko že stále rovno a idééééš..... 😀 😀 😀 😀 ............................ako rýchlo?.... 🙂 ...............idem odfotiť bluzku........ak sa ti bude páčiť pošlem ......ešte aj prachy ti pribalím 😀 😀 😀
@utka juj ty sa nachodíš k zubárom.....jáj.... 😔 😔 ☹ ☹

utka
13. máj 2013

@leninka75 veru, ten istý zub už od jarných prázdnin...Vikimu som mobil nedala, lebo učiteľka zakázala. Máme volať jej. Aj keď som mu ho včera nabila a povedala som, že mu ho dám, ale Viki protestoval, že pani učiteľka zakázala 😝

denisenko
13. máj 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...100 km za 120 minút...ale mali sme zastávku u sestry.... 😉 😉 😉 ..no dáááj....som nechcela hned zrána vrtať, že odfoť....... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
13. máj 2013

@jacka veru...som sa tešila štvrtok, piatok, že super, a v sobotu večer to začalo. Som zvedavá, či mi ho do pôrodu dá do poriadku.

utka
13. máj 2013

@denisenko tak to si dobre fičala...ja ináč neznášam šoférovať, keď je Peťo v aute...ja najradšej sama, alebo s Vikim.

jacka
13. máj 2013
jacka
13. máj 2013

@denisenko to je tak akurát..... 🙂 🙂 😵 .............................to nebude pre teba.......velkosť L 😀 😀
@utka dufajme že už bude dobre......ideš ak k svojmu?

utka
13. máj 2013

@jacka krásne blúzočky 😀 . Dnes môj robí od 11-tej, tak tam zavolám, že čo a ako...

denisenko
13. máj 2013

@jacka ...akááá škoda...ja už som si vybrala...... 😀 😀 😀 😀 😀 ...L-ko nebude asi ani pre Teba, že?

denisenko
13. máj 2013

@utka tiež som mu povedala, že nabudúce beriem so sebou kobercovú pásku....a zalepím ústa všetkým 3 😀 😀 😀 😀 ale Denisko si pochvaľoval.... 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
13. máj 2013

Den maminiek 😉 😉 😉 dodatočne všetko najlepšie všetkým mamičkám......

jacka
13. máj 2013

@utka že 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....som zvedavá čo ti povie 😅

utka
13. máj 2013

@jacka aj ja...Mám tam termín 23.5., ale to bolo za predpokladu, že mi tá vložka v zube vydrží. Tak uvidíme...

jacka
13. máj 2013

@denisenko tá posledná je najlepšia 😀 😀 😀 😉 .....................................dá sa to zmenšiť 😀 😀 😀 😀 .........vyzerám v tom ako utopenec 😝 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre