Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. dec 2011

i susedku tak jej poviem o oblátkach..... 🙂

leninka75
5. dec 2011

ahojte!!!.........ja len na skok, aby som sv ám pripomenula 😀 😀 😀

@aninka29...že akú ty máš dobrú pamäť!!! 😕 😕 😵 😵........veru je Marian..bez dĺžňa 😉

@denisenko..vitaj späť! 🙂

@jacka..prečo si nadávala??..nedarilo sa?

@letty86 ...ako výtery?...

@utka........ako sa má viki??:.

jacka
5. dec 2011

@leninka75 no vitaj......................nadávala som preto že mi to nedržalo po kope.....mrvilo sa to ako cukor..... 😝 ....ale napokon som to zvládla 😝

utka
5. dec 2011

@jacka neuvidíme ho, lebo ja odchádzam do práce ráno o šiestej a manžel o siedmej a to Viki ešte sladko spinká...
A máme už aj diagnózu. Nie moc dobrú, ale predsa aspoň vieme, na čom sme. Viki má zmutovaného zlatého stafylokoka. Vraj takého zmutovaného ešte nevideli. Dostal nové ATB-Biseptol tabl., tak sa len modlím, aby zabrali...Dnes chúďatko celý deň teplotuje ☹...

aninka29
6. dec 2011

ahojte babenky 🙂 ..včera som na vás vôbec nemala čas 😒 ...poobede sme mali to tanečné vystúpenie..tak sme sa chystali..hlavne Simonka 🙂 ...bolo nááádherne 😵 detičky úchvatné..radosť na nich pozerať,ako sa snažili 🙂 ..Simonka bola na zjedenie so svojím partnerom..taký valčík dali,že wau 😵 ..bola som pyšná najpyšnejšia 😉 😵 ............po malých detičkách mali vystúpenie väčšie a potom nám zatančili dospeláci ...krása 🙂 .a potom prišiel Mikuláš s čertom a anjelikom,rozdávali detičkám balíčky....Sabka sa vôbec nebála 🙂 čakala som,že s čertom bude mať problém,ale nie 🙂 ...no a potom sa začala disco 🙂 ...najviac tančili Sabinka s krstniatkom Ninuškou...parketové levice 😀 sme ich nevedeli dostať domov 😀 ..........proste bolo super 🙂
domáceho Mikuláša sme mali už večer,ked sme prišli z tanečnej 🙂 ..to bolo radosti.........som si povedala,že im dám večer,lebo ráno by sme ani do škôlky nedošli 😀 ...a dnes budú mať Simonka aj v škôlke Mikuláša aj také malé vystúpenie pre nich.............tak jej idem žehliť šaty,včera som nestíhala nachystať 😝

aninka29
6. dec 2011

@utka to mi je ľúto 😒 ...skoré uzdravenie Vikimu
@jacka ty si robila nejaké špeci linecké?

leninka75
6. dec 2011

ahojte!!.........

@aninka29 ..ty nemôžeš spávať??!! 😀 😀 .....chváliš, chváliš a foto máme kde aby sme aj my mohli pochváliť??? 😉 ........sabka sa asi s čertom kamoší keď sa ho nebála 😀 😀 😀 😀

@utka..no pekne!! 😢 😢...hlavne nech sa tej potvory rýchlo zbaví 🙂

@jacka ..to si robila také bezlepkáčske koláčiky?...ako sa robí s tou múkou?....

leninka75
6. dec 2011

polievočka skoro hotová......podlahy umyté, keď príde podvečer ten mikuláš , nech sa to tu leskne 😀 ......ešte idem upratať wc a poličku v chodbe...

letty86
6. dec 2011

ahojte
@aninka29 tak ste mali pekný dník, šikovné máš kočky 😵 my sme boli včera v materskom centre, kde bol Mikuláš a vikinka tiež vystupovala, mali nacvičený tanček, ale každá bola vo svojom rytme 😅 😅 tancovali rovnako, len nie v rovnakú chvíľu, ale bolo to milé 😵
@leninka75 ty si šikovná 🙂 🙂 🙂 Výtery sú v poriadku,mudra ma trochu vystrašila, že ked toľko hnačkuje, či to nebude salmonelóza 😕 vo štvrtok ide viki do škôlky, v stredu idem do škôlky, lebo príde psychologička s posudkom, minule ich testovali, tak teraz budú výsledky
@jacka kde si?

leninka75
6. dec 2011

@letty86 ..ahoj!! 🙂 ....veru aj našich testovali..som zvedavá 😕 ........čo má nové maťko?

letty86
6. dec 2011

@leninka75 tak potichúčku poviem, aby som to nezakríkla 😔 😵, že už prespí celú noc, ...ked som ho prestala kojiť, tak pár dní spal tak nepokojne, spal pri mne a stále sa ku mne túlil, chytal ma 😵 asi ma potreboval cítiť, aj si tak zo sna poplačkal, som ho pomojkala a zaspinkal....a teraz už spinušká aj v postielke....skúšala som mu dať mliečko, nechcel, ale ked mu ochutím grankom, tak vypije, nie vela asi 100 ml, ale lepšie ako nič, možno si časom zvykne, ale papá jogurty, tak aspon to...už behá ako drak 😅 a je podarený, príde k nám, povie MOJ, pohladká nás a dá pusu 😵 😵 😵 😵 😵 to je taaaké sladké 😵 😵 😵 ja ho cmulikám stále, tak mne to nestihne robiť, ja ho vždy predbehnem 😀 ale vikinku tak stále vymojká 🙂
čo má nové laurinka? 😵

leninka75
6. dec 2011

@letty86 ..tak si to krásne napísala, že nemám slov 😵 😵 😵 😵 ........týchto druhých nejako inak vnímame, alebo sa mi to len zdá? ..nie že by sme prvých nemali radi, ale títo sú takí nejakí prítulnejší..teda aspoň u nás je to tak...Lilka tak cca do 2 rokov sa horkoťažko dala objať ☹ ..............Lolka je tiež podarená ako tancuje, stačí trošku hudby a už sa vrtí 😵 😵 ..........ukazuje prstíkom n avšetko čo chce, takže je to celkom fajn, že už viem čo chce......trošku už začína brblať slovíčka......bežne používa "toto", "ato (auto)", "tato", "dá znamená, že ona niečo chce dať ale ja keď mne niečo podáva povie dá", už skúša aj tuto a poď, a začala chodiť popri nábytku, sama ešte nechce potrebuje sa držať za jeden prst 🙂 .........a ešte ma napadlo, že sa stavia na hlavu a robí most 😅 ....a začína sa mi hádzať od jedu o zem 😝 😝 ......

aninka29
6. dec 2011

baby a u nás v škôlke ešte netestovali deti 😕 😝
@jacka kde si?
@leninka75 budú aj fotečky 🙂 ....ked ma bude poslúchať pc...tak aj za chvílu 🙂 ...konečne mám kľud....Sabka spí...upratané mám....ešte rozmýšľam čo uvariť na zajtra.....budem zase mimo domu 😝

jacka
6. dec 2011

@aninka29 tu som....

jacka
6. dec 2011

@letty86 veru....tak krásne si to napísala.... 😵 😵 😵 😵

jacka
6. dec 2011

@leninka75 asi máš pravdu.....aj ked u mna sa aj Maťko chodil pomojkať.......ale Peťko chodí častejšie..... 😵 😵 ..aj pusiny hocikedy príde dať........od Maťka som si musel pýtať 😀 😀 .................................to sú taký naši maznoškovia.... 😵 😵

jacka
6. dec 2011

@aninka29 ...robila som s bezlepkovej....vobec mi to nechcelo držať po kope........ale mala som "priatela" na telefone........tak mi poradila.......lebo mi robila rezance do polievočky.....sa aj ona natrápila ☹ 😉 ....ale zvládla to 😵
u nás testovali detičky....ale treba sa tam objendať a zistiť čo zistila..........no....asi sa málo nabehám po dr.....musím ešte viac...😝

aninka29
6. dec 2011

aspoň pár 😉

jacka
6. dec 2011

taká som nasredená....stále im nedošiel ten balíček s obliečkami......ešte aj starosti s tým mám......a obliečky nikde 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
6. dec 2011

@aninka29 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....................krásne 😵 😵 😵 😵

aninka29
6. dec 2011

bol u nás Mikuláš 🙂

aninka29
6. dec 2011

@jacka hlavné je,že sa koláčiky podarili 🙂 🙂 ...........ešte stále ti nedošli obliečky?? 😠 ....to by aj mňa nas...o 😠 😝

jacka
6. dec 2011

@aninka29 museli posluchať..... 😵 😵 😵

jacka
6. dec 2011

@aninka29 ...ja som robila len cesto.......piecť budem s Maťkom......bud dnes alebo zajtra.......nepojde do školky učiky šomru že chorí nemaju čo chodiť do školky.......a to má len kašel......tak nech sa potentuju.....

som dnes nejak pesimisticky naladená......
obliečky.......nedošiel im ešte ten moj balík čo som posielala.......a tie moje pošli len vtedy kde im to dojede......sv..ne 😠 😠 😠

aninka29
6. dec 2011

@jacka takže Maťuldo je doma?..škoda,že nebude v škôlke na Mikuláša 😒 .....šomrú...ale deti so zeleným soplom až po zem vezmú bez problémov 😠 chjoj,by som ich 😝 😝
aha,takže piecť ešte len budete 🙂 ..ja sa chystám piecť linecké budúci víkend..tak dúfam,že sa podaria........medovníky sme už napiekli...vlastne už skoro ani nie su 😀 ....kočkám velmi chutia 🙂

aninka29
6. dec 2011

@jacka vieš čo..na tých poštách je jeden chaos 😝 😝 😝 sa ani nevyjadrujem radšej...a ked sú všade za priehradkami také mile tetušky ako u nás..tak dakujem pekne 😠 😝

jacka
6. dec 2011

@aninka29 nie nie je.....dala som ho ešte na Mikláša nech si užije..... 😵 😵 ...........................len to nepovedala mne...ale mužovi......typické 😠 😠 😠
medovníky ideš piecť znovu? 😉

letty86
6. dec 2011

@jacka
@leninka75 😵 šikovná lolka, maťko si najnovšie svojou rečou niečo mrmle pod nos 😀

jacka
6. dec 2011

@aninka29 asi sú všade také milé....a nielen tam 😝 😝 😝 ......mna porazí s toho.....som jeden nerv 😠 😠 😠

letty86
6. dec 2011

nekázali vám učky precvičovať s deťmi slová na jednotlivé písmená...napríklad poviete B a dieťa má povedať čo najviac slov, alebo zviera, meno, vec....my to povinne cvičíme doma, precvičujú to aj v školke....a do konca šk. roka majú vedieť slová rozdeliť na hlásky, slabiky a aj na aké písmeno slovo končí....to som skúšala s viki, ale to jej až tak nejde( minule mi zahlásila také písmenko, čo ani v slove nebolo, nie to ešte na konci 😀 )ale vraj na to majú čas, ale majú trénovať, aby to mali v škole jednoduchšie

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre