Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
2. mar 2012

@aninka29 kam chceš s nimi ísť....len chod....vonku to vyzerá nádejne 😎 😎 ...................tak ti bolo včera dobre...náladička tak akurát.....aj detičky spokojné.... 🙂 ............................ved fernetík si možem dať aj tak...len s treba pridať 🙂

jacka
2. mar 2012

hotovo..navarený špenátik.....ešte idem prádlo zavesiť......a mám veget 😀

jacka
2. mar 2012

ahoj leni 😵

leninka75
2. mar 2012

@jacka 😀 😀 😀 .....hej veď nemáme webku!!! 😉 😉 😉 .ahojteeeeeeeeee!!! 🙂 🙂 🙂

leninka75
2. mar 2012

@denisenko..no deni sa nezdáš..a fakt si tehotná???? 😀 😀 😀 😀 😀

@aninka29........si viem ten včerajšok u teba živo predstaviť 😝 😝 😝 😝 .......ale hlavne že detičky boli spokojné 😵

jacka
2. mar 2012

@leninka75 myslíš...že nie?... 😀 😀 😀
deni je pekná tehulka.........vobec to na nej nevidno....len rastúce bruško ju prezrádza 🙂

leninka75
2. mar 2012

@jacka 😎 😎 😎 😎 😎 ...............mne sa vždy páčili takéto štíhlučké babule ako tehošky..ja som im tie okrúhle brušká tak závidela ☹ ..ja som vždy mala také neforemné rozčapené brucho 😝 ..ale zasa na druhej starne aké úžasné potvorky z neho vyšli 😵 😵 😵 😵

jacka
2. mar 2012

@leninka75 len takéto tehulky maju problém .......teda nie všetky....rodiť prirodzenou cestou......kvoli panve........a vieme ako ide deni rodiť......dá si tú epi?
😵 😵 😵 .....a ako velmi ich lubime.. 😎

leninka75
2. mar 2012

@jacka .....ja som si to tiež dlho myslela, že asi budú mať problém s pôrodom, ale u nás v nemocke zasa setričky hovorili, že takým štíhlučkým to išlo ako po masle a vytrápili sa skôr tie pevnejšie..tak neviem, asi ako má kto skúsenosti.....deni zatiaľ prirodzene s epi 🙂

leninka75
2. mar 2012

..také hmlisko je u nás..dúfam, že sa to zdvihne..chcem ísť Lolku vyvetrať....

jacka
2. mar 2012

@leninka75 jasné záleží to od organizmu ženy...a velkosti bábätka 🙂

http://www.toprecepty.cz/recept/7944-pecena-krk...
na nedelu........mnam.... 🙂

aninka29
2. mar 2012

@jacka chcela by som ísť s nimi na nejakú pešiu túru do blízkeho mini lesíka......proste niekam do prírody 🙂
@leninka75 to čo bolo u nás je nič oproti tomu,čo mala doma kmotra v sobotu...nejakých 25 dospelákov a 9 detí...to by som sa zbesnila 😀 😀 ved kmotra už mala na mále...sa tri dni spamätávala 😀 😀 😀

jacka
2. mar 2012

@aninka29 chuda kmotra 😀 😉 .....robila oslavu?.....
a nie je u vás blato?......ved len chodte.....ja by som šla...trošku čerstvého vzduchu 😵 😵

jacka
2. mar 2012

pomaličky sa lúčim ...ideme sa vyvetrať 😵

denisenko
2. mar 2012

ahojte... 😉 bola som v meste, kým zas neprší.... 😠 😠 😠 😠 😠 umyla schody, dám kávičku a pojdem žehliť.... 🙂 🙂 🙂 🙂

aninka29
2. mar 2012

@denisenko ďalší akčný deň?? 🙂 už sa zahniezďuješ,ked si stále taká nabitá energy 🙂 🙂 😉
@jacka áno oslavovali manžovu 30tku 🙂 🙂

denisenko
2. mar 2012

@jacka ja nemám diár...ale všade mám bločky s papierikmi.... 😀 😀 😀 inak,aj ja som si všimla, že tie decká všetko viac baví, ked majú v dohlade spolužiakov zo školky..... 😠 😠 😠 😠 ty si dobre "naladená" na ten ZV.... 😀

denisenko
2. mar 2012

@aninka29 ani nie..len dobieham, čo som týžden vegetila v posteli...... 😀 😀 😀

aninka29
2. mar 2012

včera som písala,že kočky sú ako anjeliky dobručké....ale dnes si vynahrádzajú zameškané 😠 😠 😠 😠

aninka29
2. mar 2012

@denisenko len dobiehaj pomaličky 😉 🙂

denisenko
2. mar 2012

@leninka75 čo tam po postave, najdoležitejšie je to, čo je vnútri.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
2. mar 2012

@aninka29 treba to dohnať.... 😀 😀 😀 😀

leninka75
2. mar 2012

@jacka .....jejo taký jednoduchý recept, ale slinky tečú parádne 😵 😵 😵 ...asi urobím aj ja, len musím ísť kuk či je otvorený mäsiar........pekne sa poblatujte 😀 😀 😀

@aninka29..brrrr, však to je rovno na mašľu 😝 😝 😝 ....u vás svieti ? 😎

@denisenko....čo si nakupovala?...... 🙂.........

aninka29
2. mar 2012

@leninka75 nesvieti...je pod mrakom...ale príjemne teplo

leninka75
2. mar 2012

@denisenko ..kedy frčíte na prázdniny?

leninka75
2. mar 2012

@aninka29 ..ako je na tom sabinka s obliekaním?....vie si už niečo obliecť aj sama?

denisenko
2. mar 2012

@leninka75 ideme k babke...teda ak sa niekto nerozkašle.... 😠 😠 😠 😠 do Topolčian, budú tam celý týžden aj sestrine decká, tak sa zabaví ten moj drobný.... 😀 ešte uvidím, v pondelok idem do nemocky na pásy a v utorok možeme cestovať..... 😉 a vy sa niekam chystáte, či pekne domka?

denisenko
2. mar 2012

@leninka75 bola som kúpiť Deniskovi Listerin....mamí, už mi dochádza...ma tam pol flaše..... 😀 😀 😀 😀 a hlavne..knedlu,a rajčiny na omáčku....mäsko je v mrazáku...budú zajtra gulky v rajčinovej omáčke......slinky moje..... 😀 😀 😀 😀

aninka29
2. mar 2012

@leninka75 tak takto 😀 ..vie si sama v pohode natiahnuť gaťky ,ponožky,tepláčiky,mikinku aj zapnúť...v podstate aj tričko,ale to jej trváááááááááááá.........s pančuškami sa morduje,takže jej ich nakoniec oblečiem ja......takže tak v norme si myslím.............a najradšej si naťahuje moje podprsenky....volá ich podpjsen 😀
a mala ďalšiu noc bez plienočky.....takže dúfam,že sme s tým za vodou a nebudeme už plienky potrebovať 😵 😵

aninka29
2. mar 2012

vykuklo slniečko 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre