Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
9. máj 2012

@leninka75 fazulu aj mne povybera....jú 😝

jacka
9. máj 2012

tak ja zatial mizím......pa

leninka75
9. máj 2012

@jacka ..už zasa mizneš??? ☹ .....a to už bude tá noc bez mamy? 😕 ......

@letty86..ahojky!! 🙂 ......veru krásne je 😎 ..Maťko ako na prechádzkach, sedká v kočíku či bežká??? ...jeeeej pekný výlet!! 😵 ..a nechcete ísť aj cez PB??? 😉 .....presne sme aj my s mužom včera hovorili, že pôjdeme niekedy do Bojníc na dlhšie 🙂 ..a do ktorého penziónu idete?.....čo sa ešte oplatí vidieť?...no možno kúpele, a múzeum v prepoštskej jaskyni......vedľa ZOO bývajú vystúpenia sokoliarov a ukážky šermu.....

leninka75
9. máj 2012

deniiiiiii!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

letty86
9. máj 2012

@leninka75 matko doobeda sedká, lebo mi vzdy aj zaspí 😉 a poobede si pobežká aj po svojich
vybrali sme si penzion Teddy 😉 a netuším, ako pojdeme, či hornou, alebo dolnou trasou...ideme aj s kamoskou a jej frajerom, tak nech chlapi rozhodnú...tak je tam dobrá ponuka toho, čo tam možeme vidit 😉

denisenko
9. máj 2012

ahojte, mamule.... 🙂 som tu nebola, od rána čosi kdesi behám...... 😠 tak doktorka ma dorazila...nedala nám nič, máme dobrať len ten Pamycon plus to čo mu dali na pohotovosti, tak do konca týždna...hrdlo sa mu zlepšuje aj bez Amoksiklavu, alebo to naštartoval, alebo ja neviem čo.....vlastne, ja už v poslednej dobe neviem nič..... ☹ vraj to zrejme nie je reakcia na lieky, pretože už ich mal sto krát, ale reakcia tela na ten vírus čo má.....tak si možem vybrať....a dieťa moje, zas som ho nahanala po celej poliklinike, u doktorky zdemoloval trošku ordináciu a mohli sme ísť domov.....to zas reakcia na dithiaden...už sa má pýtala, či mi radšej miesto toho nepredpíše fenistil, ale aj po nom je hyperaktívny, aj po narkoze bol...takže zrejme reaguje rovnako na všetky oblbováky......len ja už som z neho unavená......a ešte mi aj tatinko vravel, že zrejme príde až zajtra v noci..... 😔 😔 😔 😔 už som myslela, že ráno bude tu a pomože mi s Niskom..... 😖 😖 😖 😖 no nič, ako sa hovorí: pán boh mi to oplatí na deťoch.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@jacka Denisko je už dobre, teplotu nemá, alebo len mierne zvýšenú....a Simonko...plačkáva pravidelne večer, lebo by sa len nosil na rukách....a ja ho dám do postele a idem preč....zvykne si..... 😅 a ráno o 4-tej už sa chcel hrať...len šmátral ručičkami či ma dočiahne, som musela zmiznúť z postele, aby zas zaspal...... 😠
@leninka75 ....fotky....krásne, ale to preto, že sú na nich krásne detičky.....naozaj sú zlaté..... 😵 😵 😵 😵

leninka75
9. máj 2012

@letty86 ......koľko spinká v kočíku??....a potom ešte aj poobede doma zaspí?......veru pokukáte všeličo 😉

utka
9. máj 2012

Ahojte...
Konečne sme doma. Ešteže Viki nemá teplotu, lebo neviem ako by som ho ťahala chúďa so sebou.
Na krčnom, že mám podráždenú priedušnicu...mám užívať Aerius na noc. Ešte som stihla ja obvodnú, ale už len na chodbe, keď išla na wecko. Pozrela mi do papiera od krčnej a vraj príďte v pondelok alebo v utorok. A to som si myslela, že v pondelok ma už vypíše do roboty. Takže ešte oddychujem...
@zyko mala asi ťažkú noc, keď nepíše 😀

leninka75
9. máj 2012

@denisenko .....ako čítam tak čítam, ale neviem čo teda vlastne je s niskom 😔 😔 😕 😕 😕 .......robili mu aj výtery, alebo moč, alebo krv???..a maličký nemôže mať tie večerné koliky????.....nedalo sa tatinkovi dnes?? ☹

utka
9. máj 2012

@denisenko takže si sa v podstate nič nedozvedela...katastrofa tí lekári...
No nič moc, keď je Nisko taký hyperaktívny po oblbovákoch. Som rada, že to tak nevplýva na Vikiho. Ale Dithiaden neuspáva ani jeho. Skôr Fenistil...
Aj Viki plačkával každý večer asi tak do 3-4 mesiacov .-(. Bolo to hrozné.neviem, či ho bolelo bruško, ale asi hej...

leninka75
9. máj 2012

@utka ...juj to ťa veľmi nepotešili ☹ ...ale aspoň si trošku oddýchneš od toho blázinca v práci😢 😢...Naďke sa možno noc pretiahla do dňa, čo vieš 😀 😀 😀

denisenko
9. máj 2012

@leninka75 len moč...a ten je v poriadku.... 😠 ...ani ja z toho nie som múdra, ale raz sa mi niečo podobné stalo, len po celom tele, totálne všade aj na pätách...ešte v taliansku a vtedy tiež doktor vravel, že zrejme je to reakcia organizmu na vírus..... 😔 😔 😔 už mu to pomalinky bledne, tak uvidíme..... 😢
@utka no, tak vám aspon Fenistil zaberie....nám nič.... 😝 😝 😝 😝

koliky myslím že Simonko nemá...to je taký plač.....asi akože všímajte si ma, noste ma a ked ma položíte , tak vrieskam....a ked aj tak dlho nikto nič..prestane..... 😀

zyko
9. máj 2012

@jacka ahoojte....no chlap už síce spal,ale nechal sa zobudiť 😀 jáj sa mi páči,že ešte po 7rokoch je zo mňa taký na mäkko 🙂 🙂

zyko
9. máj 2012

baby neni to sranda všetko to tu prečítať...ešte som neni úplne v obraze,že kto? kde?.... 😉
...fotečky pridám,mi moc nefotíme,nás to nebaví,ale zajtra príde môj brat a ten fotí úžasne,to budú kvalitné fotečky,konečne aj celej mojej rodinky...takže potom fotky ukážem...
...bývame sami...postavili sme v roku 2006 bungalov....
....a nick...názov našej rodinnej firmy 😉

leninka75
9. máj 2012

@denisenko ..vtedy v Taliansku mu to ako dlho trvalo?......tak ty si takto Simča prekukla, mamina 😀 😀 😀

@zyko..ahoj!! 🙂.....nooooo na mäkko, neviem neviem či je to to najlepšie v noci 😀 😀 😀 😀........čím sa zaoberá vaša firma?.....takže ty po MD máš prácu istú?? 😉....na fotečky sa tešíííme 😵

denisenko
9. máj 2012

@leninka75 v taliansku som to mala ja a dostala som také kortikoidy že do rána bolo všetko fuč....ale sťahovala som dávku ešte dva týždne..... 😔 😔 😔 😔 😔 .....inak, namäkko....som sa dobre narehlila....na čo ty hned nemyslíš..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. máj 2012

@leninka75 takže naši chlapi sú z nás natvrdo????? 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. máj 2012

odchádzam, držala som Simča na pleci a takú ranu do plienky spustil, až mi ruku odhodilo.....tak...musíííííím 😀 😀 😀 😀

zyko
9. máj 2012

@leninka75 tiež som si uvedomila,že som to zle napísala...na mäkko bol skutočne iba chvíločku 😀 😀 😀
.....ja robím stále pre firmu,ale som aj zamestnaná...firma zamestnáva ľudí v čechách....

leninka75
9. máj 2012

@denisenko ..jáááj som to blbo pochopila, som myslela, že nisko to už mal 😔 .......však si zober Naďka sa išla večer tuľkať k mužíčkovi, tak nemohol byť na mäkko, logika 😀 😀 😀 😀 😀 .....veru uhádla si, chlapi sú z nás na tvrdo 😵 .........len si krpčeka obriaď aj my ideme von 😎

leninka75
9. máj 2012

@zyko 😀 😀 😀 😀 😉 .........

@zyko ..takže ani počas MD sa nenudíš 🙂 .........potom nám pofoť aj domček 🙂 ........aký ho máte veľký?..teda koľko izeb?.......

leninka75
9. máj 2012

..dievčatá musím.....jedna mi už zdrhla von a druhú musím nachystať......pa 😎

zyko
9. máj 2012

@leninka75 spálna,2detské izby,kupelka,kotolna,spajza a kuchyna+jedáleň+obývačka jeden veliký priestor....pivnicu nemáme ani garáž-iba prístrešok na autá.....

zyko
9. máj 2012

@denisenko som rada,že som vás pobavila 😀 😀 😀
...čítam,že krpec malý sa rád nosí....a dobre na neho ideš,že ho necháš aj poplakať...ja som na toho mladšieho bola strašne zaťažená...nosila som ho 9mesiacov na rukách ako mača...inak reval,furt bol pri mne...som si ho rozmaznala,ale zase teraz je dobručký...starší ten bol opak,nelubil sa pestovať a išiel s hocikým,také cigánča naše túlavé...mladší má strach z cudzích...no strašne ich mám rozdielnych povahovo aj výzorovo...

zyko
9. máj 2012

@utka super,že je už viki bez teploty...jáj pamätám si,keď som robila a doktor ma ešte vypísal o 1-2dni dlhšie na pn-ku,to bolo radosti 🙂 ...

zyko
9. máj 2012

...kočky a vy ste tu niektoré aj titulované 😀 😀 😀 ....teda aby opäť neprišlo k omylu...či ste pani inžinierky,magistry,bakalárky.... 😉

denisenko
9. máj 2012

@zyko nooo...niekto je ing, niekto titul bosorky...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. máj 2012

baby, idem....Denisko vstal a dáva mi masáž noh....len aby som ho pustila na net.....potvorka malá, líškať to sa vie...aj rozbombardovanú izbu upratal za 5 minút..... 😀 😲

zyko
9. máj 2012

@denisenko jáj a tú od elánu pesničku poznáš...bosorka...to je moja srdcovka 🙂 aj mne sa doteraz junior hral na noťasi,ale už som ich oboch vyšmarila do záhrady,čakám kamošku s deťmi...uf to bude zase kriku- dvaja dvojroční a dvaja predškoláci pokope...rivalita o hračky....... 😝

zyko
9. máj 2012

@letty86 aj mi ideme do bojníc..teda niekde poblíž...víkend 26.5.-27.5. máme tam v penzióne Naďka rodinnú stretávku...s niektorými sme sa nevideli 20rokov,je to rodina z ocinovej strany....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre