Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

zyko
8. máj 2012

@utka aj mne 2x vyberali nosnú,dorástla potvora jedna...mala som nonstop zápaly uší-hnusné hnisavé,detstvo som preležala v nemocnici...potom sa to polepšilo....
to máš zaujímavú robotku 😉

zyko
8. máj 2012

manželík sa nejako skoro vzdialil dnes do spálne,tak idem šupito za ním...dlho nič nebolo...tak letím, aby mi nezaspal 😀 dobrú noc všetkým

utka
8. máj 2012

@zyko zaujímavá je, len slabo platená. tak bežkaj. Dobrú noc 😉

jacka
9. máj 2012

ahojte..... 🙂

jacka
9. máj 2012

@utka veru popísali ste toho dosť......ty si dokedy domka?

@zyko akú ste mali noc?.....

dnes to vonku vyzerá super 😎 😎 😎 😎 😎

žienky moje čo varíte?..........

jacka
9. máj 2012

@denisenko čo bolo Simonkovi že plačkal?.....ako je Deniskovi?......som zvedavá čo vybavíte u dr.........ešte že vás mal kto odviesť na poho......

jacka
9. máj 2012

@utka ako je Vikimu?.............a tebe?

jacka
9. máj 2012

dnes si tu vediem asi monolog 😀 😀 😀

jacka
9. máj 2012

navarené mám...prádlo visí...........padám aj ja 😎 😎

jacka
9. máj 2012

@leninka75 ahoj ....škoda že už mizím........ 😎 😎 😎

leninka75
9. máj 2012

ahojte!!! 🙂 🙂 ....

@jacka....som zvedavá čo ti zyko odpovie!!! 😀 😀 😀 😀 😀

@jacka...čo sme sa dohodli?? 😉.....navarené mám...prádlo visí..len ja zatiaľ ešte nepadám 😀 😀 😀

leninka75
9. máj 2012

@denisenko....si si zasa užila!! ☹ .......ale už sa to dúfam lepší???........simonko v pohode?...

@zyko..pekná fotečka!! 😵 ..len sa ešte posnaž a daj takú detailnejšiu 😉 .......to vieš my starší ako písala jacka, už horšie vidíme 😀 😀 😀 😀 😀 ........inak aj ja celý život žijem na dedine pri PB 😵..teda ak nepočítam 5 rokov v BA na škole........som tu relatívne spokojná a dokonalé by to bolo keby sme mali svoj dom len sami pre seba 😔

@letty86..u nás to už tiež pomaličky začína s tými kamoškami 😉 ..len zatiaľ je to tak, že kamošky ku nám áno,ale Liluša z domu ani za svet 😝

leninka75
9. máj 2012

...kuuuuk urobila som vám nový album.... 🙂

utka
9. máj 2012

Ahojte...
@leninka75 vitaj. Super fotečky 😉. Babule sú zlaté...
@jacka ja celkom dobre...dnes idem na krčné a dúfam, že už v pondelok do práce...Viki už tiež lepšie. Kašel sa zmenil na taký produktívny, vlhký, hlienový...Teploty už nemá 😉.
Ja mám varené mäsko z polievky, kúpim knedľu a uvarím paradajkovú omáčku.

jacka
9. máj 2012

@leninka75 tak my sme už dopadli...... 😀 😀 sme domka.......teda...Peťko ešte na dvore..........mága sa v blate..... 😔 😉 ............................................ved aj ja som zvedavá čo zyko povie...... 😀 😀 😀

krásny album.....detičky rastu ako z vody 😵 😵 ...................ešte stále sú zadané 😉

@utka super že mu je lepšie......aj tebe......kedy ideš na krčné...?.....si objedná?.................................máte fajnotku....mnaka......pošli..... 🙂

jacka
9. máj 2012

@zyko ako si prišla k tomu nikovi?........bývate samy?...............veru daj trošičku lepšajšiu fotočku........tak leninka napísala..... 😉 ...........................a kedže sme už priatelky 😵 .....tak daj fotočky tam........ked nechceš verejne 😉 🙂

jacka
9. máj 2012

ideme sa napapať a do hajan........

dobrú chuť 🙂

leninka75
9. máj 2012

@utka @jacka..ďakujem dievčatá 😵...veru rastú ako z vody ☹........jacka, veru sú zadané..teda aspoň zatiaľ, ale ukecám 😉

@jacka..dobrú chuť aj vám!! 🙂....čo si vlastne varila? 😕

jacka
9. máj 2012

@leninka75 len ukeciavaj...potom sa ozvi....... 😵 ...............................varila som šošovicovú polievku.......a francúzke pokial su ako také zemiaky

jacka
9. máj 2012

@leninka75 mohli sme dať rande v Bojniciach 😉

leninka75
9. máj 2012

@jacka ...a to mi hovoríš až teraz!!!??? 😠 😝 ..koľko je to od vás do Bojníc???

leninka75
9. máj 2012

@jacka ...taký obedík by som si dala 😵 😵 😵 ..tiež vám už tak moc klíčia zemiaky??

jacka
9. máj 2012

@leninka75 no ...teraz....som nevedala že sa aj tam chystáte....asi taká slabá hodka.......

veru už začali hnusoby..........velmi je teplo..... 😝 ..........ved prídi...............vy ste čo mali?

leninka75
9. máj 2012

@jacka ...fazuľová so slivkami a haruľa 😵 .........tak to nemáte ďaleko do Bojníc, som myslela, že ste ďalej 😔..ale čo sme tam zažili!!!....do dino parku prišla mamina s chlapcom tak cca 10 ročným a určite bol chorý, len neviem presne čo to je ......sú tam dva domčeky vo výške spojené uzkou lávkou a celé je to istené sieťou, keb ynáhodou dieťa spadlo.....ten chorý chlapec sa tam vtrepal a nanešťastie išli dve asi 10 ročné dievčatá v protismere...bolo by to v pohode keby ten chlapec počkal, kýmprejdú..ale on vošiel na tú lávku a ako vošiel mama na neho zo zeme stále pokrikovala, aby sa neročuľoval, aby bol v kľude a podobne, ako zbadal tie dievčatá zakričal mame, že začína byť nervózny a ako s adievčatá približovali, normálne dostával amok...potom keď bol pri nich jednu chytil za vrch hlavy a surovo ju sotil dolu, spadla do siete a drú chytil pod krk, pritlačil ju na sieť a obišiel ju, ale s nadávkami a že zabijem ťa a zavolám na teba policajtov a podobne...všerci samoška kukali čo sa deje a nikto nechápal prečo tá matka vôbec takéto dieťa tam pustila...musela počkať kým prejde celú trasu a potom ho zobrala a ukľudňovala...keby tam bola Lilka, chorý nechorý jednu mu vytnem respektíve jeho materi 😠 😠 😠 ...neviem či bol autista alebo niečo také, ale jeho matka by mala vedieť odhadnúť jeho možnosti.......

jacka
9. máj 2012

@leninka75 tak to je strašné....chudatko chlapec........koza matka.... 😝

jacka
9. máj 2012

@leninka75 to ti aj deti zjedia?...................mne faluzu nechcú,,,....................... 😝

jacka
9. máj 2012

letty ahojček....... 😵 😵 😵

leninka75
9. máj 2012

@jacka ......veru súhlasím a to si ešte pekne povedala, že koza 😝 ......hej zjedia...Lolka fazuľu vyhŕňa ale však je vyvarená v šťavičke 🙂 ....Maťko je ešte doma?

jacka
9. máj 2012

@leninka75 nie.....akurát ideme pre neho.....a zajtra tam už ostáva..... 🙂 😔

letty86
9. máj 2012

ahojte, dnes je vonko fajnovo, sme sa s Matkom túlali po vonku 😎
....kým tu budem tukat, matko mi rozeberie izbu, zatial pekne upratanú 😠

@leninka75 pozerám, že ste boli v Bojniciach, my začiatkom júna ideme tiež tam 😀 na 3 dni a 2 noci....bude to nie že výlet, ale mega výlet 😀 , je to od nás 400 km 😕 Ked sme si zrátali benzín, ubytko v penzióne, stravu, plus peniazky k ruke na výlety, tak to vyjde pekná sumička 😔 ale čo už, zaslúžime si 😅 . no nie? Dufam, že do toho nič nepríde, lebo už máme zaplatenú rezervačku v penzione a hlavne, dúfam, že bude fajn počasie....chystáme sa do Zoo a na zámok a možno kupko...čo sa tam ešte oplatí pozrieť?

@jacka takú chut si mi na francuzáky urobila 😵 😵 😵 😵 mnam, zboznujem 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre