Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
5. feb 2011

dobré ránko...... 😉
aj my budeme dnes doobeda doma....vyvalovať šunky v posteli...... 😀 😀 😀 😀 len neviem, kto navarí a uprace...... 😀
včera sme pozerali nejaké kostýmy, ale des.......Denisko si nakoniec vymyslel, že asi policajt..... 😀 tak uvidíme..... 😵

@utka sa máš, aspon víkedy volné..... 😉
@jacka ako sa prezlečie za auto?????.... 😕 😕

denisenko
5. feb 2011

a hor sa konečne von z postele..... 😀 .....baby, čo varíte??????.......

jacka
5. feb 2011

@denisenko ...to som len tak tresla.... 😉 .....chápeš?

ideme do mesta.......niečo pre neho pozhánať...... 😉

ja nevarím ...máme granadír....len neviem čo zajtra 😔

denisenko
5. feb 2011

@jacka ......jo jo....chápem.......ale ako správna mama by si mala niečo vymyslieť....kolieska na ruky a nohy a na hlavu možno volant 😀

......ked moji chlapi granadír nelubia....a ja mám chuť na hovadziu polievočku s pečienkovými haluškami......ale nemám tu žiadne ingrediencie...... 😝

utka
5. feb 2011

deni, no však by ma trafilo do roboty cez víkend...ja som si hľadala takú, kde odrobím 8 a pol hodiny y frčím domov a víkendy voľné...
jacka, chcem si kuken nejaké lyžiarske gate a bundu a o ja viem čo ešte...

denisenko
5. feb 2011

@utka aj ja chcem takú robotu...... 😉 porááááááád......... 😉

jacka
5. feb 2011

@denisenko ...som vedela že pochopíš........ 😉 😉 🙂
čo si napokon varila?........

@utka tak riadne idete nakupovať 🙂 ........................ja budem chiceť tiež taku prácu.......dufam že ma vezmu tam kde som robila...... 😔 ....o čom pochybujem 😝

jacka
5. feb 2011

krása...samé blato vonku...... 😠 😠 😠 😠 😝 😝 ..................a hnus.......😝

denisenko
5. feb 2011

@jacka my sme nakoniec boli s Deniskom trochu bicyklovať......mladý pán si vytiahol trojkolku 😀 .....potom sme hrali futbal .....vonku je krásne, tu nie je sneh, cez den na slniečku je 12 stupnov, nepršalo už 2 týždne, takže je suchučko....už pár dní nosím tenisky a miesto bundy len vestu.....cez den sa dá.... 😵

....a zas som nevarila.....polievka ostala ešte zo včera....presne dva taniere....ja som si urobila pikantné cestoviny s cuketou a chlapom ostali pečené zemiaky zo včera, len si k nim rozkázali opiecť oravskú slaninu.....a hotovo....nevyvááááram 😝

jacka
5. feb 2011

@denisenko .......................bodaj by aj tu už bolo sucho a teplučko a slnečno ☹ .........my tu ešte máme sneh.....ale nie na dlho 😝 ..................že bicyklovať.......sa teším ked pojdeme aj my........škoda že je Peťko ešte malý.....nevie šlapať 😒

dobre si urobila že si nevarila......ved hladom ste neumreli 🙂

utka
5. feb 2011

Ahojte.
Konečne mám čas aj kuk na vás. Síce tu už nikto nie je.
Dnes som si konečne kúpila lyžiarske nohavice a bundu. Som rada, lebo som bola taká znechutená z tých cien,že až!!!
Ale nakoneic sme ešte vkročili do jedného obchodu a bum. Kúpila som oboje.
U nás bolo dnes tiež supersky, slnečno, len fúkal vetrisko.Dúfam,že zajtra bude lepšie, lebo Viki chce vytiehnuť bicykel...

jacka
6. feb 2011

ahojte...... 🙂

@utka ....doležite je že si kupila 😵 🙂 .................kam chodíte lyžovať?....

denisenko
6. feb 2011

ahojte...... 🙂

@utka tak super že sa ti podarilo aj niečo kúpiť. ja ked idem na výpredaje , tak nekúpim nič........ 😀 aj my ideme dnes bicyklovať.....už s velkým bicyklom, je krásne počasie, vraj má byť do 15 stupnov, tatinko je v robote len do obeda, tak dám Niska spať a ked sa vyspí hor sa na slniečko...... 😉 😉 ....a dnes už aj varím.... 😝 sa mi chcéééééé...... 😝 😝 😝 😝
robím kuraciu polievočku, a bravčové rezne na hubách s ryžou.....len ked vidím to množstvo, tak to budeme jesť celý týžden...... 😅
@jacka a Peťko ešte nevie na trojkolke, že?

leninka75
6. feb 2011

ahojte!!............vidím, že sa tu varí len tak fičí!! 🙂 🙂 ..................my sme si boli včera trošku poplávať v bazéne v kúpeľoch.....Lilke sa odtiaľ nechcelo, ani sa jej nečudujem............ale večer odpadla už o pol ôsmej 😀 😀 😀 ...............paráda, rozmýšľam, že bude chodiť povinne plávať každý deň 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@utka ................super nákup!!..........aj sa ešte chystáte lyžovať???............

@denisenko ................šikulka si ty s varením!!..........mňam taká opražená slaninka 😵 😵 ..............fakt sa musím k tebe dopraviť...teplúčko a dobré jedlo k tomu, no čo viac môžem chcieť!!?? 🙂 🙂 🙂

@jacka ....juj Lilka nikdy nebude ako tvoj Maťko so škôlkou ☹ ............ale našťastie aspoň prestala plakať....a začala sa hrávať s druhými deťmi........možno keď začne chodiť na strednú, tak sa aj začne tešiť 😀 😀 😀

ja dnes robím klasikuš obaľované rezne s kašou a uhorkovým šalátikom...............len neviem či môžem uhorku....môžem???????????? 😨

denisenko
6. feb 2011

@leninka75 uhorka??? nenafukuje?.......ja ti nevím...... 😒 ........že aký optimizmus, stredná škola...... 😀

utka
6. feb 2011

@jacka my nechodíme lyžovať...ja ani neviem lyžovať, ale chceme začať. Ja síce ani veľmi nie, ale môj manžel áno. Aj Vikiho by sme chceli naučiť...No lyže a lyžiarky si nekupujem,lebo neviem, či ma to bude baviť...

@denisenko my sme nekupovali vo výpredajoch. Aspoň som podľa tých cien nemala pocit, že je to výpredaj. Ešte nohavice v pohode za 39€, ale bunda za 79€ sa mi nezdá výpredajová ☹...
Ja som uvarila rezančekovú, zeleninová polievočku a vypražila som kuracie stehná so zemiakovou kašou. K tomu uhorkovo, paprikovo, paradajkovo cibulový šalát. ja som si udusila na masle zeleninku k tomu...
Vyprážané sme nemali od nového roka, tak nám prišlo na chuť...

denisenko
6. feb 2011

ach jáááááj....moje dieťa je dnes ako práve vyliahnutý čert z divého vajca..... 😝 😝 a takýto krásny den sme mali.... 😉

leninka75
6. feb 2011

@denisenko ................nedráždi!! 😠 😠 ...............mužíček bol v krátky rukávoch??? 😕 😕 ..................máte to tam krásne..tie hory 🙂 🙂

denisenko
6. feb 2011

.....
@leninka75 veru bol....ja som sa potila.....na horách sneh a dole ked svieti slnko tak je možno viac ako 15, v aute na parkovisku bolo 27 😀 😀 😀 😀 a ešte ked športuje..... 😉

denisenko
6. feb 2011

dobrú noc, herečky...... 😉 😉

utka
6. feb 2011

Dobrúúúú...zajtra zase do práce ☹...

leninka75
7. feb 2011

ránečko!!!!..................a ďalší týždeň pred nami................dnes hlásili tu u nás slnečno, tak sa vytešujem, len zatiaľ je hustá hmla, tak dúfam, že pôjde rýchlo do kelu....................

@utka.............príjemný pracovný týždeň!! 😉

@denisenko ...........ty ešte nemakáš? 🙂 ..........šéfka ťa ešte nenaháňa?..............

@jacka.............ako kašeľ??...........ozaj a ako sa peťko kamoší s nočníkom? 😉

denisenko
7. feb 2011

dobré ránko..... 😉 Denisko je už v školke, tak bude konečne pol dna kľud...... 😉
@leninka75 ....ešte vegetím......my začneme asi až od polovice marca...sezona by mala byť od apríla, takže ešte si to užívam..... 😀 😀

slniečko máme už hore, 😀 vonku +0, ale má výjsť na 15 a tatinko tvrdí, že prišli lastovičky.....čo viac si možem priať??? 😀

aninka29
7. feb 2011

ahojte mamky 🙂
@denisenko vy ste si užili víkend 😵 .......manža tričko s krátkym rukávom....závidím to počko 🙂 🙂 🙂 ........a máš perfektnú farbu vlasov waaaaau 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...kočka 😵
u nás je hnusne hmlisto 😠 ,dúfam,že aj tu vykukne slniečko 😎
@utka super že si dobre nakúpila 🙂 ...stavím sa,že tak o rok nám povieš,aká si ty lyžiarka 🙂 ...držím prsty,nech to Vikimu ide......chystáte sa niekam lyžovať už teraz,či až budúcu zimu?
@jacka dúfam,že Peťulkovi je už lepšie 🙂

denisenko
7. feb 2011

jéééj....
@aninka29 aj žijete? ako sa majú kiahničky? už by malo byť po.....či sa mýlim? 🤐

aninka29
7. feb 2011

@denisenko kiahne už miznú.....má ich už máličko......neviem sa dočkať dňa,kedy ich už mať nebude....ani jednu 😠 ......a spustí sa to u Sabinky 😝

denisenko
7. feb 2011

@aninka29 ....vlasy?.....snažím sa držať s Niskom krok...... 😉

denisenko
7. feb 2011

@aninka29 to ti verím, moj brat ich dostal, ked bol maličký a ja som bola pri nom.....a už mu zmizli, ked vyšli u mna.....tam tá inkubačná doba fakt funguje dlho...... 😝

leninka75
7. feb 2011

@denisenko ............aký ľudia ku vám chodia do penziónu??..............turisti??...........

leninka75
7. feb 2011

@aninka29 ............pekne sa to simke hojí??...........nezostávajú jazvičky??.........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre