Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. dec 2011

a u dr. super..... 😠 😠 😠 😠 ................to jej mykanie plecom mi lezia ne nervy..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ..................podla nej má laryngitídu........no ako myslí...konečne dala atb...čo mala urobiť už dávno....... 😝 😝 ...ja som nie za lieky ...ale ked treba......tak treba...... 😝

s tými obliečkami mi idu na nervy......už mi ani neodpovedaju.......hnusoby...ale ja ich bombardujem....a nech ma vyočia tak tam volám.......😝

aninka29
7. dec 2011

@jacka s Maťuldom si bola?..............dnes budeš mať zase deň blbec? 😒 ...ako ťa rozveselíme..hmmm

aninka29
7. dec 2011

ked som vyluxovala čokoládovú podlahu,tak sa Sabka vykakala do gatí 😠 ..gate stiahla a bobky hádzala z detskej až do obyvky 😕 😠 😠 panebože prečoooooo 😠 😀 ....si značkovala trasu 😀 😀 😀 😀 .....teraz vetrám..smrad neskutočný v celom dome 😀

jacka
7. dec 2011

@aninka29 povedz niečo pekné..... 😉

@aninka29 vidím že aj ty máš veselo.... 🙂

aninka29
7. dec 2011

@jacka Maťuldovi sa včera páčil Mikuláš v škôlke? 🙂 ..tá moje rebeka ofučaná sa s ním nechcela fotiť 😠 vraj jej sa nechce.......hlavne,že balíčky si hned zhabala od neho

leninka75
7. dec 2011

@jacka .....maťko stále kašlal????.......to myslíš tie obliečky čo si nám ukazovala, že ktoré objednať??...to ešte stále neprišli??:::..

denisenko
7. dec 2011

@leninka75 no neviem, kam sa dostaneme na ten kamion....včera tu bol na námestí Mikuláš, a mladý pán povedal, že on von do takého počasia nejde...tak sme ostali doma a piekli medovníky.... 😠 😀
@aninka29 tak máte pekne na tmavo navoskované........len dúfam, že ju nebudu vylizovat jazykom.... 😀 😀 😀
@jacka veru nic moc....a dnes ako na potvoru extra....podla počasia....sono nebolo, ale ved nevadí....bude asi už až v 30-tom týždni...takže po sviatkoch...... 😉 že apríl....ja som sa rozhodla, že ten marec platí........ 😀 😀

aninka29
7. dec 2011

baby mne sa tak nič nechce 😝 😝 😝 ...ani Sabka toho veľa nenaspala...ako naschvál.....bude mať super náladu,ked budeme na tanečnej 😝 😝 si užijem

jacka
7. dec 2011

@denisenko že ty si sa rozhodla.....jasné...no ako povieš 😵 😉 .........ale nám povieš čo máš v brušku,že? 🙂

jacka
7. dec 2011

@aninka29 no ako bolo na tanečnej?...... 🙂 ...mne tu pília nervy obaja..asi ich pošlem von vymrznuť 😀 😀 😀 😀

jacka
7. dec 2011

@leninka75 nekašlal ako tak som si ho dala doma dokopy.... tri dni v školke a v nedelu večer už tááák kašlal......chudatko moje 😒

utka
7. dec 2011

Ahojte.
Viki je dnes prvý deň od štvrtka bez teploty 🙂. Tak sa vytešujem. Asi konečnme zabrali ATB.

aninka29
7. dec 2011

sme doma 🙂 deti večerajú....
@jacka dobre bolo.....Sabka bola na moje prekvapenie v klude 😉 🙂 dalo sa s ňou 😀
@utka super....klop klop klop 🙂

utka
7. dec 2011

@aninka29 veru...klop-klop-klop!!!

jacka
7. dec 2011

@utka tak sa držte.... 🙂

@aninka29 milo ťa prekvapila 🙂 ...................to dokedy bude chodiť na tanečnú?

aninka29
7. dec 2011

@jacka kým ju to bude baviť....čo dúfam bude 🙂 ..budúci rok by šla do staršej triedy....a vlastne stále by sa posúvala vyššie a vyššie 🙂 Simka by už chcela byť juniorka...tí už chodia po súťažiach a hlavne...dievčatá majú krásne kostýmy a topánky "klopkačky" 😀 na to sa teší najviac 🙂

jacka
7. dec 2011

@aninka29 jasné....chce byť parádnica 😵 😵 😵 ........................no tak nech jej to vydrží čo najdlhšie 🙂 .....juj akú budem mať ja šikovnú nevestu..... 😉

aninka29
7. dec 2011

@jacka jáj veru šikovnicu budeš mať 😉 😀 .....ja sa strašne teším,že ju to baví 😵 ....a som na ňu pyšná najviac...a ked ju chvália aj tréneri....tak som až v nebi 😵 😵 😵

zajtra už fakt idem do mesta.......trošku sa skrášliť 😉 a čo to pokúpiť 🙂

jacka
7. dec 2011

@aninka29 verím ti ...dobre to padne.....moj Maťko nechce o tanečnej ani počuť...že radšej bude malovať...... 😉

len sa skrášli...ja budem celýýýý den doma .......teda ak nevyjde slniečko.......ma tu porazí 😝

idem ich pomaličky pokupať.......a hurá..veget párty 😀 😀 😀

aninka29
7. dec 2011

@jacka oni budú aký skvelý pár 🙂 tanečnica a maliar 😵 😵

jacka
8. dec 2011

ahojte.....

sme mali dobrú noc...začalo drhnuť aj Peťka.... 😝 😝 .....................

leninka75
8. dec 2011

ahojte!!...............
@jacka ...juj to mi je ľúto, že už aj Peťko 😢 .........a do jari ešte ďaleko 😝 .....my sme mali tiež úžasnú noc 😝 ..lolka tak cca od jednej bola hore každú chvíľu, potom som ju dala ku sebe, ale moc nepomohlo a pred piatou už dfinitívne hore 😝 😝 😝 .........veď vstávame skôr ako muž do roboty 😝......nič sa mi nechce a to musím ísť rýchlo variť lebo o jedenástej má liluša vystúpenie ide recitovať dedkom a babkám....majú mikulášske podsedenie pre osamelých.......

utka
8. dec 2011

Ahojte.
@jacka díky, budeme sa držať, pokiaľ bude čoho...či koho? 😀
Tak to je stále začarovaný kruh asi pri dvoch a viacerých detičkách. Si to navzájom odovzdávajú. Ale u nás je to tak aj pri jednom ☹...
@leninka75 tak príjemnú zábavu. To je milé, babky a dedkovia sa budú tešiť ako malé deti. Super!!!

jacka
8. dec 2011

@utka držte sa toho čo máte po ruke 😉

konečne mi prišli obliečky....huráááá

jacka
8. dec 2011

@leninka75 Matko mal takéto vystupenie asi pre mesiacom......krásne to mali,... 😵 😵 😵

aninka29
8. dec 2011

ahojte 🙂
@leninka75 príjemnú zábavu 🙂
@jacka no huráááááá 🙂 hned máš lepšiu náladu 😉 🙂

jacka
8. dec 2011

@aninka29 veru....konečne som sa dočkala.... 🙂 🙂 🙂 ....ale už končím takéto nakupovanie... 😝

aninka29
8. dec 2011

som ešte objednávala pre Simku jednu bárbinu pod stromček..velmi ju chce..a všade je vypredaná 😝 ...ale nakoniec som našla...tak dúfam,že dorazí 🙂

jacka
8. dec 2011

ja som dnes už totálne vyplutá 😝 😝 😝

@aninka29 Simka sa určite velmi potešííí 😉

letty86
8. dec 2011

ahojte 🙂
@aninka29 ty máš ale parádnu tanečnicu, pekné fotky 😉 vikinka bude na budúci týžden vystupovať na hlavnej pri stromčeku ten svoj taneček 😵
ja som bola včera pyšná mamina 😵 bola som si vypočuť odporúčanie od psychologičky a bola som potešená, že vikinku pochválila. Ukázala mi, ako pekne nakreslila princezničku, ako zvládla pekne nakresliť geometrické tvary, vlnovky a čiaročky a vraj ani so sústredením a výslovnosť nie je problém, tak som bol včera vytešená 😵 😵 😵 vikinka mali až dnes Mikuláša 😝 neviem, či k ním išiel okružnou cestou 😕 a čert bol vraj strašidelný 😅
@leninka75 si veeeeeľmi šikovná, ten medovníkovi stromček nemá chybu 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre