Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. jan 2012

@denisenko jasné že nie......ved my sme boli dobručké......to ani o tom nepochybuj 😀 😀 😀 😀 😀
ked ja nemám cumlíky.......len plienky 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. jan 2012

@jacka ...plienky isto stačia.... 😀 😀 😀 😀 ...Peťko nemá cumlíky???

jacka
12. jan 2012

@denisenko stačia stačia-...........normálne sa urazí 😀 😀 😀
nie ...nemali ani jeden cumlíky........a som rada....nie je to zdravé 😉

denisenko
12. jan 2012

@jacka ....tak to je super...my sme mali....ale len na spinkanie a ked už bolo najhoršie..aj teraz mám v zásobe jeden...ale ten som dostala v tom prenatálnom kufríku....hádam ho až tak nebude treba..... 😵

jacka
12. jan 2012

@denisenko aj ja som mala v kufríku.....ale hrali sa s tým....a tak som to vyhodila.......... 😉 😉 .......ozaj...mená ostávaju.......či je nejaká zmena,?

denisenko
12. jan 2012

@jacka pre chlapca ostáva....som tvrdohlavá......baran.... 😉 a pre dievčatko....neviem, tatinko navrhoval aj Karolínku, mne sa páči aj Mia..... 😉

jacka
12. jan 2012

@denisenko ved už jednu Karolínku tu máme.......to je pekné meno 😵 😉 ............a kedy ideš na sono 🙂

denisenko
12. jan 2012

@jacka malo by sa robiť v 30-tom týždni......a ten začína zajtra....dokina mi vravela, že mám prísť do konca mesiaca.......ale budúci týžden bude lepší....tak zas budem možno múdrejšia..... 😉

denisenko
12. jan 2012

@jacka inak, chcela som ešte jednu vec....Denisko mi posledný týžden odmieta spať cez obed...teda, nie žebY odmietol úplne, len tam leží aj dve hodiny a nespí....myslíš, že to už jednoducho nepotrebuje?...predsa len má 5,5 roka...... 😕 😕 😕

jacka
12. jan 2012

@denisenko a kde pojdeš na sono?....tam v IT?.............už zajtra....ale to letí....do kelu,že....sa nenazdáš a budeš zachvilu dvojmama..... 😵 😵 😵

jacka
12. jan 2012

@denisenko že leží.......Maťko by nevydržal ani 5min..........možno mu už stačí spánok.......mne prestal spávať od 3rokov.......to je indi vindi...................ale aspon si oddýchne aj ked len ležká 🙂 😉

jacka
12. jan 2012

pojdeme sa pomaličky chystať 🙂

jacka
12. jan 2012

@denisenko kedy idete na SK?....

denisenko
12. jan 2012

@jacka nie, musím ísť na SK....pretože tu už nemám klasické zdravotné poistenie, kedže to platí zamestnávatel a ja už som nezamestnaná...... 😖 ..preto ani neriskujem, žeby sa mi tu niečo náhodou stalo...mám síce europsky preukaz VŠZP, ale to sa vzťahuje len na porod alebo potrat...aspon tak mi to bolo vysvetlené....plus akútne ošetrenie...zvyšok platím zo svojho...tak radšej podme domov, no nie?

denisenko
12. jan 2012

@jacka asi v utorok...ešte som si nezajednala bus....ale tatinko už vyjednával, že mačičku nechaj tu, doma budešš mať menej starostí.... 😀 😀 😀 hej...nechce tu zostať úplne sám...aj tá nemá tvár poteší viac ako 4 steny...

jacka
12. jan 2012

@denisenko veru pre istotu..........aby ste zarobené prašule nedali do IT zdravotníctva 😀 😀 ...rýchlo domov.....ale tam zas nebudeš mať net......tak teraz neviem

denisenko
12. jan 2012

@jacka ved už máme net doma....zabudla si???? 😀 😀 😀 sme si pred vianocami kúpili ešte jeden notebook a potiahli kábel od starkej z netu...takže jeden účet platíme na polovicu a je to super pre obe strany 😀 😀 😀

jacka
12. jan 2012

@denisenko mu bude smutno ☹ ☹

jacka
12. jan 2012

@denisenko aha tak super...rýchlo domov 😵 🙂

jacka
12. jan 2012

idem už...lebo mi to ujde 😀 😀 🙂 😉

denisenko
12. jan 2012

@jacka 😉 😉 😉 to budem často na nete....Denisko v školke, tak ma nikto nebude vyhadzovať...tatinko v robote, obedy nevarím....no čo ja budem robiť???? 😕 😀 😀 😀

denisenko
12. jan 2012

@jacka len bež.... 🙂

leninka75
12. jan 2012

@denisenko ..no že čo budeš robiť?? 😀 ..však nič...keď sa drobec narodí nebudeš vedieť čo skôr ☹ ..tak si teraz ešte oddýchni....a pokecaj s nami 🙂 ......iank mne už tiež lilka cez obed nespáva hádam od 2,5 roka 😝 ....tebe dobre dlho vydržal 🙂

leninka75
12. jan 2012

ostrihala som lolku ☹ ☹ 🙂

leninka75
12. jan 2012

zasa som dnes predýchavala škôlku 😝 ...kázali deťom, aby priniesli na zajtra "niečo" o vesmíre, a že to môže byť aj vytlačené z netu..a to mi tak zdvihlo adrenalín......a kde je detská tvorivosť a fantázia???.....liluša sa ma snažila presvedčiť, že musíme niečo vytlači..no figu borovú ..pekne som ju prinútila nakresliť slnko a planéty 😀 ......

utka
12. jan 2012

No ďalší chaotický deň v práci za mnou...ešte zajtra, Ráno som tam bola už od 6:00 a poobede som zostala do 16:30...ufffffffffffffffffff...
Viki si korčulovanie pochvaľuje, tak dúfam, že sa za tých 10 dní aj niečo naučí...
U nás dnes bola normálne jar...slniečko a 10 stupňov. Ale už sa má ochladiť ☹.

denisenko
12. jan 2012

@leninka75 ostrihala??? a prečo??? daj foto...... 🙂 ...z netu??, to hádam nie.....fakt podpora fantázie...ešte keby tak povedali, že ak máte doma knižky alebo niečo podobné..pochopím...ale vytlačené z netu? ved čítať nevedia tie mini obrázky.....mate to tam fakt čudné... 😠
@utka držím palce, ešte jeden den vydržať... 😉 máš šťastie, že aspon víkendy máš volné...... 😉 to ochladenie som akurát pozerala v telke...do takej kosy sa mi nechcééééé....... 😝 Viktorko normálne korčuluje??? 😕

utka
12. jan 2012

@denisenko ešte nieeee...on včera stál prvý krát na korčuliach...

denisenko
12. jan 2012

@utka odvážny chlapec.... 😉 má tie klasické?

denisenko
12. jan 2012

no fajn, objednaný mantinel na postielku, vláčikové obliečky a paplon...možeme ísť spať.... 😉
dobrú nocku....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre