Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. jún 2009

leni...no ti dik 😒

asi píše aj mne 😀 😀

leninka75
19. jún 2009

jacka 😀 😀

leninka75
19. jún 2009

jacka nechodievaš do metra???.......chceme tam ísť dnes kuknúť a že či nemáš dáke typy čo sa tam oplatí??? 😕

jacka
19. jún 2009

akurát nám prišlo metro....ešte som ho nestihla kuk......nie všetko sa oplatí...je to na figu ked si máš napr.kupit karton kurčiat za 48..ked to má 12ks...ale niektore veci su lacne..len to treba vymáknut akciu.... 😉

a kto má u vás kartu? 😕

leninka75
19. jún 2009

znami nám dali......

leninka75
19. jún 2009

ale už tam tuším bývajú niektoré veci aj na kusy, či nie???

jacka
19. jún 2009

ale bývaju......ved aj my tam chodíme...teda len moj muž..lebo deti do 12r.tam nesmu...my čakáme von 😝 ...popozeráte uvidíte..potom mi povieš či sa ti tam páčilo 😉

jacka
19. jún 2009

teda ako ma MAtko dobehol...vraví mi že ide kakat a chce poslednú plienku..ja u vravím že aby si sadol do nočníka a niečo dostane...a ...sadol si ...ale tepláky nechce dat dolu.....to je ako zlý sen 😠 😝

leninka75
19. jún 2009

a kaká tak normálne??...nemá tuhú stolicu, žeby ho to bolelo alebo čo??

jacka
19. jún 2009

leni..všetko je o.k.len nechce kakat nikde inde len do plienky...a každy den je tá plienka posledná 😝 ....len sa mu asi nechce 😠

ideme sa uložit..ale ako to viím za chvilu sme naspät 😝

leninka75
19. jún 2009

no len skúšaj....... 😎

jacka
19. jún 2009

a je po 😠 ....už pozera rozprávočku... 😉

no čo už..len sa treba s tým zmierit 😒

dokedy si dnes v práci 😉

leninka75
19. jún 2009

dnes budem do 16:00, muž príde pre mňa frčíme do toho metra........ tak dusno tu je a to sa zamračilo!!! 😠

leninka75
19. jún 2009

víkendiť budete doma??........my sme chceli ísť na TN hrad a chceli sme ísť vlakom lebo lilka stále otravuje, že ona chce ísť vláčikom, ale hlásia dážď, tak idem zavolať do kúpeľov v Nimnici či majú voľný bazén, žeby sme sa trošku počvachtali....

jacka
19. jún 2009

ideme ku našim...robia guláš...napapáme sa do sýtosti 😉

tak budete mat pekný víkend 🙂

do metra si berte vela euráčikov...tam sa daju rýchlo minut 😉

jacka
19. jún 2009

leni tak príjemný víkend... 😉 idem ja vyvenčiť tohoto moja škriatka...inak tu všetko rozobere....pa

leninka75
19. jún 2009

my sme včera gulášik z nedele čo muž navaril.........len si dobre potom daj......ako hovorí aninka "dobre sa nažerkaj" 🙂........neplánujem veľa míňať, ale to si hovorím vždy keď idem do obchodu 😀 😀 😀

leninka75
19. jún 2009

pa jacka 🙂

leninka75
19. jún 2009

kde ste všetky???? 😕 😕 😕 😕

siwike25
autor
19. jún 2009

Awojte ako sa tu mate???
Mirrinka kolko stal byciklik????aj simi dostane na narodky
Jacka on si aspon vipita plienku,ale simi do slipou 😠 😠 😠 aj on je lenivy,alebo ja neviem......iž som mu slubila kopu veci a nič.....
Leninka ešte si tu???

leninka75
19. jún 2009

ahoj siwi!!!......som a nie som 😀 .....už padám domkov!!!!..........pekný víkendík všetkým!!!....pa, pa 🙂 🙂

jacka
19. jún 2009

ja som už tuuuuuuuuu..ale asi samaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😝

jacka
19. jún 2009

no teda..tu sa už víkenduje???

ani ty si sa kde stratila... 😕

jacka
19. jún 2009

dobru noc..... 😔

mirrinka
19. jún 2009

ahojte 😉 tu už sa ide spať? 😕
siwi,bicyklík stála 65 Eur 😉

siwike25
autor
19. jún 2009

Mirrinka hej???to je velmy dobra cena 🙂 🙂 a kde ate kupovali???????????????

mirrinka
19. jún 2009

kupovali sme ho v detskom svete - to je u nás v HE jeden taký obchod,kde majú všetko pre deti - od plienok až po bicykle 🙂

jacka
20. jún 2009

dobre ránko....... 😉

pekný víkend.... 🙂

aninka29
20. jún 2009

ahojte 🙂
jacka Ty odchádzaš? 😢 😢 ........asi budeš celý víkend u vašich..........tak si uži poriadne a oddychuj 😵

ja som včera nemala čas kuky na vás,lebo keď moji milovaní odišli na nákup,tak som využila príležitosť a upratala som kompletuš dom,medzitým som uvarila,takže mám veget ešte aj dnes 🙂 .....a potom sme boli celý čas v záhrade 😎 Simka sa člapkala v bazéne,ja som trošku oddychovala,trošku som vyplela záhradku a tak 😉 ...........a večer sme si grilovali mňamky 🙂 a deň nám ubehol strááááááááášne rýchlo 😵
dnes nie je velmi super počasíčko 😠 síce svieti slniečko,ale fúka silný vietor škaredý 😝
všetkým prajem krásny víkendík 🙂 .......dúfam, že sa tu niektorá ukážete 😉

aninka29
20. jún 2009

mamky prečo vás nepustia do metra s deťmi???????? 😕
my tam tiež občas zájdeme,a v pohode ideme aj so Simkou 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre