Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
20. máj 2013

@leninka75 nie nepoviem 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. máj 2013

@leninka75 celkom nič......doobebu vonku.....na obed jesť zas von prísť večerať a spať........to bolo na dva dni.......rovnaké....s tým že v nedelu som aj varila 😀 😀 😀 😀 ....................a našťastie tu bol aj jeden chlapec kt. sem chodí len tak kukuť mamu......tak s ním sa hrali........no a MAťkovi sa roztrhla retiazka na bicykli......v nedelu sa mu pokazilo koliesko na kolobežke..........chuda moje................tak sme vytiahli korčule....som čakala čo bude s nimi 😝 😉

a vy ako?....si sem neprišla ani kuk urobiť 😨 😕

leninka75
20. máj 2013

@jacka ......a muž v robote nie?? 😒 ........pekne sa vám darilo 😝 ....a korčule dobre??....Liline cez zimu nejako vyrástla noha, sme jej teraz na meniny kupovali nové, teda vlastne moja mamina 😉

leninka75
20. máj 2013

@jacka ..nestíhala som, muž nám robil program 😅 😅 😝 😝 😠 😠 ..kuk fotos 🙂 😉

utka
20. máj 2013

Díky za pochvalu farieb 😉

@leninka75 ten zub sa mu kýval, ale nejako si ho vyrazil. A včera pri večery mu vypadol ďalší. Už ich má von 8.
Idem k zubárovi 😝

jacka
20. máj 2013

@leninka75 posuvné korčule......takže ešte sa dá...uvídme na rok..... 🙂 asi zdedí Peťko 😀 😀 tomu len tak nožka lietala.....neposlušná 😵 😵 ..................jasné v robote.....dohána zimu 😀 😀 😝 .......................................videla som fotočky.........krásny výletík........až ticho som závidela..... ☹ 😉 😵 😵

jacka
20. máj 2013

@leninka75 ale aspon som sa podozvedala dedinské drby...........................aj ked neviem o koho sa jednalo 😀 😀 😀 😀

jacka
20. máj 2013

teda ako letí ten čas........zachvílu sú drobci doma.....

@leninka75 vy ako s očkami?...si nešla k dr.?......

leninka75
20. máj 2013

@jacka .....aj my sme mali posuvné, do 29....a lilina už má 30-tku......tak sme museli väčšie 😝 .......ty si sa niekedy korčuľovala?? 🙂

leninka75
20. máj 2013

@jacka .....má to OK 🙂 ..asi som to podchytila v správnom čase 🙂........veru letí, čas letí ☹ ☹
.....Lilka si z výletu priniesla nejaké kamienky, tak som ju nahovorila, aby si založila zbierku, taký vecí z výletov a zdá sa, že ju to oslovilo 🙂...... dala si tie kamienky do vrecka, napísala dátum, odkiaľ sú a vypýtala si krabicu, že tam si to bude odkladať 😉..tak som zvedavá koľko ju to bude držať 🙂

leninka75
20. máj 2013

@jacka ..tie dedinské drby!!!!...to aj ja keď niekoho stretnem len kukám, že kde to žijem keď neviem čo sa deje v dedine 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. máj 2013

čafffte.....tak už som doma....pamycon a framykoin...no paráda..... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
20. máj 2013

@denisenko no paráda............čo mu povedala...zápal či čo?...

jacka
20. máj 2013

@leninka75 my máme posuvné do 32.....tak nejak tak na tesno...ale prežije 😀 😀 😀 .......................tak nech jej to odkladanie vydrží 😵 😵

bežíme von 😵 😵

denisenko
20. máj 2013

@jacka viem ja?....len on sem tam aj pokašliava, ale minimálne a má aj nosíku, ale len také zasušené, netečie mu to...vraj mu to jednoducho vyteká očami, alebo tak nejako.....ale že je dobre, že to ide von.... 😝 😝 😝 😝 ..len vtipálek, keby dávali aspon návod na to, ako mu to mám každé 2 hodiny do tých očiek dostať...... 😕 😕 😕 😔 😔 😔 😔

utka
20. máj 2013

@denisenko Viki keď má nádchu, tak sa mu často zapáli aj očko. Ono je to všetko poprepájané.
Dnes doniesol zo školy aj stratenú bundu. Omylom mu ju vzal spolužiak, lebo on mal takú istú. Dokonca ju mal celý čas v kufre a v škole v prírode nosil Vikiho...

denisenko
20. máj 2013

@utka 😀 😀 😀 😀 ...asponže ju vrátil...... 😀 😀 😀 😀

utka
20. máj 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀

rodinnevikendy2
20. máj 2013

Srdecne pozyvame vsetky deti a rodicov, nielen julovky 🙂
https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/rodinne...

Tabory pre najmensich SMOULKOVINY a UsMEVACIK
https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/rodinne...

leninka75
20. máj 2013

@denisenko ....ako sa ti darí s kvapkami a masťou??? 😕 .......

katka1819
20. máj 2013

achooooooooooooooj nestíhačka tak len na kuk 😉 😀 😎

katka1819
20. máj 2013

@utka krásne Ste vymaľovali 😉
@denisenko tiež krásne fotečky 😀
@leninka75
@jacka 🙂 🙂 🙂

katka1819
20. máj 2013

@leninka75 Opäť poslušne hlásim 😀 😀 😀 Bytčianska zmrzlinka otvorená 😉 kedy dondete ? 😎 😝

katka1819
20. máj 2013

@utka
@denisenko
@jacka aj Vy dondite 😉 na zmrzku 😀 😀 😀

katka1819
20. máj 2013

@letty86 moja aj teba pozývam 🙂

letty86
20. máj 2013

ahojte
matulko má už stehy von....som konečne kuk na palček.....no ☹ ...diagnoza je rozmliaždenie palčeka....tak si viete predstaviť ☹
@katka1819 dakujeeeem....ja to mám tuším najbližšie 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ja som taaaak "nahnevaná" 😀 😝 ...kamošky, ktoré boli na strednej skôr plnšie, sú teraz po deťoch jak palice chudé 😝 a ja, na strednej 45 kg a teraz 😠 ...ja možno ani kvoli kilám navyše na stretávku nepôjdem 😝
@denisenko no len ty máš ružovofialovú...to neplatí 😀 to misí byť len fialová 😅

letty86
20. máj 2013

@jacka
@denisenko tak pozdravujem žabky.....ja som sa síce označila za rosničku, ale houby tam 😝 ja som už riadna žaba stredného veku, ba priam ropucha...sa mi tak vidí, že to je také najbližšie 😅 😀 😝 ....jaaaj..že rosnička 😅 😝 😝 😅

denisenko
20. máj 2013

@letty86 ...že ropucha....čo som potom ja??...ježibaba.... 😀 😀 😀 ...rozmliaždený palček????...neviem si to predstaviť.... 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
20. máj 2013

@katka1819 majú aj kokosovú????....tak ak majúúúúú...prííííídem..... 😀 😀 😀 😀

jacka
20. máj 2013

@letty86 že ropucha??......................hod si do googla ako vyzerá.........alebo ti ukážem foto striguni................ 😀 to bude výstižnejšie........... 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre