Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. júl 2012

táááák....u nás je už klud......krásne spinkaju....... 😵 😵 😵 lubkam ich 😵 😵

dobrú nocku... 🙂

jacka
13. júl 2012

ahojte.......
🙂

jacka
13. júl 2012

tak tu je už víkend... 🙂

jacka
13. júl 2012

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=9141

toto som robila.....velmi dobručké...mnam....... 🙂

dnes je nejaký ospalý den...teda aspon u mna 😝

leninka75
13. júl 2012

ahojte!!.... 😝 ..však tu prší 😠

@jacka..dík som zabudla, že idú do Oščadnice 😉 ....ako mne Lolka zle spala 😝 ..zobudila sa čerstvá o 3:30 a nevedela zaspať asi do piatej 😝 😝 😝 ....a potom som ju musela budiť o ôsmej, aby mi aj cez obed pospala v normálnom čase......ja som spala asi tak 3 hoďky 😝 😝

@jacka..sponge bob je taká kreslená rozprávka o hubke na umývanie 🙂 🙂.....Lilušin favorit teraz 😵 😵

jacka
13. júl 2012

vidím nejaku spriazenmu dušu......leni 🙂

leninka75
13. júl 2012

@jacka ..tie guľky si robila teraz? 😵 😵 .......vyskúšam..ja robievam len obaľovaný kaleráb 😉

jacka
13. júl 2012

@leninka75 no krásne ,........... ☹ ☹ tak vyspinkaná si 😔

leninka75
13. júl 2012

..dievčatá ste sa bavili o prícuckoch 🙂 ..moja Lilka tiež sem patrí ešte aj teraz 😝 😝 😝 .......nejako som sa s tým zmierila, aj keď občas mi je z toho 😝 😝 😝 ...........a zatiaľ som sa necítila zbytočná aj keď baby sú väčšie a samostatnejšie 😉

leninka75
13. júl 2012

@jacka ..úplne do ružova 😝 😝 😝 ........vy ako máte?

jacka
13. júl 2012

@leninka75 teraz ...idu ich papať...ale velmi fajnové sú...aj ked som sa toho bála................ale viac vajec nabuduce...........zle to drží po kope.............možno to bude aj tou bezl struhankou 😅

jacka
13. júl 2012

@leninka75 tak super den máš ☹ 😔 ................celkom dobre.....Maťka som v noci prezliekala....čo bol mokrý.........a Peťkova zakrývala čo stále kričal že mu je zima................ale v poho 😉 😉

jacka
13. júl 2012

Maťko velmi chváli obed........ 😵 😵 😵 ...............a dala som do toho aj špeku..... 🙂 nech 😀 😀

tu neprší...zatial

jacka
13. júl 2012

omyl.....prší 😠 😠 ......škoda že nemožem spať s Peťkom 🙄

leninka75
13. júl 2012

..
@jacka ..stále majú teplotu?? 😨 .....Maťko by si s vami nepospinkal??

jacka
13. júl 2012

@leninka75 mal len trošku zvýšenu.....nedala som mu už žiadny liek.......ale teraz nemá..................................Maťko......kdeže..... ☹ 😔 😝

leninka75
13. júl 2012

@jacka ...inak sa dobre schladilo 😝 ..ráno sme mali 13 st., brr.......hlavne, že sme kúpili na terasu nový stôl a teraz naň pekne prší 😝 ..zajtra sme chceli variť kotlíkový guláš 😵 😵 .......no neviem neviem, vraj má byť ešte horšie 😝 😝

jacka
13. júl 2012

@leninka75 riadne že.....brrr..................vobec netuším aké hlásia počasie........ale takéto skoky....z 33 na 18.......pekne
vy ste už papali?

leninka75
13. júl 2012

@jacka ...Lilka sa najedla, len Lolka kadečo pojedla pred obedom, tak ona až keď sa vyspinká 🙂 ......taká som omáčková 😝 😝 ..prečo asi 😀 ..idem pospratovať a skúsim si pospať...ak už nestihnem, tak prajem pekný víkend 🙂

jacka
13. júl 2012

😠 😠 😠 😠 😠 😠 ....to je nápada....pustiť hudbu do rozhlasu.....na obed.........dosť že ,i Peťko zle spí....jasné že ho to zobudilo.......radšej ho nemali ani opraviť.... 😠 😠 .......juj aký je mrchavý ☹

@leninka75 oddýchni si...........ideme upiecť koláčik

jacka
13. júl 2012

@leninka75 aj vám krásny víkendík 😵 😵

jacka
13. júl 2012

paráda.....Peťko zas teplotuje...aby toho nebolo málo....všetko to tu pogrckal ☹ ☹

jacka
13. júl 2012

prajem pekný víkendík

leninka75
14. júl 2012

ahojte!!!........a dnes pokračujeme 😵 😵

@jacka..koláčik sa podaril??? 🙂..a čo má Peťko nejakú brušnú virózu??? ..aj ho preháňa alebo bolí bruško? ☹......

.......letty má úžasnú pamäť!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ..........

leninka75
14. júl 2012

..ideme von 😎

jacka
14. júl 2012

ahojte.....

@leninka75 kdeže som piekla.......Peťko vrackal celé poobede.........už ho len napínalo.....čo nemal čo....potom začal kakať...vodu......som mala pocit že sa to neskončí.......v noci zakaždým ked zakašlal tak som sa bála že bude grckať...a ked si pukol tak mu ušlo...som ho prezliekala......ráno bolo už lepšie.....spapal bezl.BB keksy.......a vypil pohár vody..........ked šiel spinkať nezjedol nič.........a vraví ho bolí bruško.........dúfam že ho to prejde..........a tento sprostý týžden sa konečne skončí....alebo ma ešte čosi čaká ☹ ....................................von vy máte pekne?....tu je hnus.....dusno.....som poprala prádlo............................................................

ááááááááááá možem sa hanbiť....až po čiernu zem.....................až dole.........k čertom rohatým ☹....neviem prečo som si myslela že ste 15.........ale to ma neospravdnuje..........prepáč ☹


Lilke všetučko najsamlepšie...............hlavne vela zdravíčke.......dobru sestričku a poslúchajúcich rodičov 😵 😵 😵

jacka
15. júl 2012

ahojte.....

dalšiu chorobu mám doma.......možno aj umrie 😠 😀 😀 ..............mna porazí už 😠 ........... 😅 ............ 😀 😀

obedík navarený.....kuriatko sa ešte pečie.....pojdem trošku na vzduch 🙂

jacka
16. júl 2012

ahojte.....

strašný víkend................

@leninka75 ako ste oslávili?....

jacka
16. júl 2012

@denisenko ty si nám kde zmizla?....
@utka ako bolo?

utka
16. júl 2012

Ahojte...
@leninka Lilke všetko najlepšie k narodeninkám 😉. Boli sme v Oščadnici, penzión Fuňák.
Bolo super. Aj počasie celkom dobre vyšlo, len zima, ale nevadí. Sme čo-to pochodili. Potom dám aj fotky.
@jacka takže zase choroba??? ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre