Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. júl 2012

@denisenko .......to aj moji skušali.....ale našťastie som tam prišla.......ale to len rukou buchali ......aj to stačí 😔
Simonkovi ja ako doma?

denisenko
12. júl 2012

@jacka Simonko je už v pohode.... 🙂 len ho nesmiem nechať nikde na sekundu samého...teda okrem postielky...to je iný cestovateľ...aj 180cm široku manželskú postel precestuje za pár minút.....guľko malý..... 😉

jacka
12. júl 2012

@denisenko 😵 😵 😵 ...zlatinko...... 😵 😵 😵 ..........tatinka ešte máte doma?.......ešte stále sú kamoši? 🙂

utka
12. júl 2012

@jacka Vikimu som málokedy dávala čípky. Tiež mu zabrali len ne chvíľu, alebo ich vykakal skôr ako začali zaberať ☹.
@denisenko nechcela som ťa oklamať s tým piatkom 😉.

jacka
12. júl 2012

@utka vidíš ja len čapíky..obom.... 😉 ..aj ked pri tom vrešiat akoby som neviem čo robila

@denisenko aj my sa chystáme na habakuky....škoda že si nezamávala..je to blízko od nás 🙂 😉

denisenko
12. júl 2012

@jacka mávala som...ale boli mraky, asi si nevidela.... 😉

denisenko
12. júl 2012

@jacka jj, tatinko je doma...a potom by sme mali ísť všetci spolu preč....veru, kámoši....som rada.... 😵

jacka
12. júl 2012

@denisenko tak to bude asi tým 😀 😀 .........................super že si zvykol......aj tatinko má radosť....... 😵 už viete kedy idete preč?....

denisenko
12. júl 2012

@jacka ...určite tým..... 😉 ..preč..asi 4.augusta, či tak nejak.... 😖 ani sa mi nechce..... 😖

denisenko
12. júl 2012

a na budúci víkend chcú isť bojovať..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

http://kamsdetmi.sk/hrady-a-muzea/boje-v-strecn...

leninka75
12. júl 2012

ahojte!!......varím , pečiem od rána a stále nemám hotovo 😝 😝......

@denisenko..vítame cestovateľov!! 🙂.....aspoň, že si si aj ty trošku užila 😉 ..to bol simčo pricucnutý stále na prsníku??? 😨 😨 😨 😨 ......................o tom strečne som počula už dávnejšie, len moje baby to nejako neberie, prečo asi 😀 😀 😀 .......a 4. augusta idete všetci či len tatinko?

@jacka..ako sa máte?.....čo chlapci, ešte je teplota?....a čo to vrackanie?? 😕

@utka ..jaj to je niekomu, že už teraz má piatok!! 😵 😵 ...skoro si aj mňa dostala 😀 😀 😀 .....

leninka75
12. júl 2012

@jacka ..to vieš, že sme sa včera vykecali, ešte nám aj málo bolo 😀 😀 ..tak sa stretneme aj v sobotu, máme tu obecné oslavy prvej písomnej zmienky, tak kofolka pokračuje 😀 😀 😀

jacka
12. júl 2012

@denisenko o by si moji mohli oči vyočiť.....................pojdete všetci?.....to bude dlho tatino domka.....zapáčilo sa mu byť doma?

@leninka75 chalani sa maju fajn......teplota nie je.............sa už nezmestia do kože.....ani von sa nedá...na Peťkove oči tento vetrisko nie je.....počkám pokial prestane........čože si varila a piekla?

utka
12. júl 2012

@leninka75 už sa neviem dočkať. Pred treťou zdrhám...
@jacka máte vetrisko? ☹

utka
12. júl 2012

Tak pekný víkend. Určite sa ozvem, lebo v penzióne je wifi.
Ahojteeeee...

leninka75
12. júl 2012

..už zasa error 😠 😠 😝 😝 😝

@jacka ..hlavne, že už nie je teplota 🙂 ......varila som halušky a sponge boba, akurát čo som ho dokončila ......tak ma bolia nohy čo som od rána stála pri linke 😝 😝 😝 ........a lilka, že poďme si zacvičiť 😅 😅 😅 .........

leninka75
12. júl 2012

@utka ...čo mi ušlo?....aký penzión? 😨 ...uži si predĺžený víkend!! 😵

denisenko
12. júl 2012

@leninka75 Simčo je mamin cecok...doslova.... 😠 😠 😠 ....ale tak zas aj sa úpohrá v postielke, sem tam vydrží na rukách 5 minút aj u starkej, 10 minút u tatinka...takže možem sa ísť aj vykakať.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...a čo to, vojny tvoje baby nebavia??? 😀 😀 😀 😀 😀 ani ja nepojdem, to radšej umyjem okná..... 😀
@jacka tatinko tvrdí, že pojde už len na poslednú sezonu a ostane doma...no neviem, 😒 ...mali by sme ísť všetci.....ale....do vtedy je ešte daleko..... 🤐

jacka
12. júl 2012

@denisenko a tatinko to hovoril každý rok..či len teraz?........asi mu je smutno bez vás.... ☹ ..........to máte ešte skoro mesiac.......ale super že je tak dlho s vami 😵 😵 ......................toto čo píšeš mi normálne pripomína Maťka..... 😔 ....si veru užiješ ☹

denisenko
12. júl 2012

@jacka ...hej, pravdu máš...každý rok.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...aj Maťko bol taký??? 😕 ...sa teším, ked začne chodiť...hádam ho to prejde...len sa bojím, že potom sa budem cítiť zbytočná..... 😔

jacka
12. júl 2012

@leninka75 idu do Oščadnice.........sponge boba?????? 😕 😕 to čo je???...................................len si chod peken zacvičiť...večer budeš lepšie spať 😀 😀

@denisenko mojich baví strielanie........hlavne v bazéne.....to baví všetkých troch 😀 😀 to sú chute 😠 😀 😀 .......................to nejak často umývaš okná.....stav sa cestou.....aj u mna 🙂 😉 😀

jacka
12. júl 2012

@denisenko chlapi 😀 😀 😀 😉 ...................no počkaj ked začne chodiť....bude chcieť zo začiatku len tvoju ruku......a ked sa mu to zapáči tak mu to bude už jedno 😀 😀 😀 .......................neboj nič....on ťa bude potrebovať stále........ja som sa zbytočná citila ked som dokojila 😢 😔 ☹

jacka
12. júl 2012

@denisenko aj Maťko bol taký.......prícucok moj..... 😵 😵 pekné obdobie 😀 😵

denisenko
12. júl 2012

@jacka ale až tak, že by na tebe visel 24 hodín v kuse??? 😕

jacka
12. júl 2012

@denisenko skvelé dukátové som urobila.......už tú Sk múku nechcem ani vidieť...... 😠

jacka
12. júl 2012

@denisenko všade somnou....neurobila som nič......nežehlila...varila s ním na rukách.......o wecku ani nehovorím........len čo som zmizla z dohladu ..tak susedia v okne čo sa deje.................ako vrešťal.........som sabála že aj Peťko bude taký.....ale nie...on je až teraz...............a velmi máličko mi spával....takže som nestihla nič doma porobiť.......zalahínala som so slepicami..........

denisenko
12. júl 2012

@jacka čo ti nevyšli? či si mala inú múku???....jako keby si o mne písala..... 😔 😔 😔

jacka
12. júl 2012

@denisenko ba vyšli....velmi fajnučké boli......robila som ich od scharu....mnam.....aj duplu pýtali......zajtra musím variť 😝
viem čo prežívaš....... ☹ .....

denisenko
12. júl 2012

@jacka jáááj....to je fajnová značka.....len škoda, že drahá..... 😠 😠 😠 😠

jacka
12. júl 2012

@denisenko veru...o celé euro........ale čo neurobím aby sa najedli.... ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre