Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. nov 2011

@aninka29 však treba byť ešte lepšie ..dobručká a drahý zrealizuje 😵 😵 ...čoby si chcela..tuším si raz písala BMW..nie

aninka29
21. nov 2011

@jacka ja som dobrá stále 🙂 ...len on nikdy nie je doma........len aby mi to auto vôbec dal.....nakoniec mne ostane tá stará šunesa 😀 ................to len teraz vraví,že nové bude moje..aby som mu dovolila,kúpiť také aké chce 😀 😝

jacka
21. nov 2011

@aninka29 to on vie že si dobrá..... 😵 😵 ....ani doma nemusí byť 🙂

čo sa týka auta.....aj ja mám pocit že si kupi pre seba auto 🤐

aninka29
21. nov 2011

idem nachystať veci na tanečnú,kým Sabka spí,nech nič nezabudnem.....a až princessa nevstane do pol tretej sama..tak ju budem musieť budiť..ach jo

aninka29
21. nov 2011

@jacka ved pre seba..a bude tu pred domom stáť..a prejde sa s ním len vtedy,ked bude doma,čo je málokedy 😀
inak nechcem ohovárať 😉 😀 ..ale jeden náš sused si pred 4 rokmi kúpil fungel nové auto.....a viete kedy na ňom jazdí?..nikdy...za celé tie štyri roky ho maximálne naštartoval asi 5x,ked ho vybral z garáže,aby ho umyl od pavučiny 😀 ..inak chodí na starej škodovečke chudinke,ktorá už nevládze

jacka
21. nov 2011

@aninka29 zas budiť.... ☹ ...chudatko....ešteže ja nemusím......

ideme sa aj my nachystať.......dnes tam dlho nebudeme......vonku hnus stále 😝

jacka
21. nov 2011

@aninka29 aby ste aj vy tak nedopali 😀 😀 ....a neohováraj.... 😀 😀 😀
dobre si to vymyslela.......že pre seba....a ty sa budeš o neho starať..tak 😀

jacka
21. nov 2011

@aninka29 ty ideš na tanečnu....to s kým tu budem poobede,,,fnuk ☹ .... 😉

aninka29
21. nov 2011

@jacka je to možné,že aj my tak dopadneme...vytiahneme auto z garáže len raz za čas.....v sobotu,aby každý videl 😀 vyleštíme a šup ho späť do garáže
@jacka ja prídem..o pol šiestej sme doma..dúfam,že im nepredlžia hodinu 😝

akurát mi volala známa....že Simi plakala v škôlke..lebo jej zuzka šla na obed domov 😝 ..ach..to sa zas napočúvam

aninka29
21. nov 2011

lúčim sa..idem šup šup budiť Sabku......a padáme za chvílu...ale príííídem 🙂
som si dala svetlejšiu fotečku,aby bolo viditeľnejšie badať môj "malý" noštek 😉
papa

jacka
21. nov 2011

už sme doma......

@aninka29 no vidíš super je to teraz 🙂
tak sa ti Simka peken posťažuje ☹ ...................................že víkendové auto 😀 😀

jacka
21. nov 2011

už sme doma......

@aninka29 no vidíš super je to teraz 🙂
tak sa ti Simka pekne posťažuje ☹ ...................................že víkendové auto 😀 😀

leninka75
21. nov 2011

@jacka ...nefňukaj...ja by som ti nestačila?? 😉.....nie som síce taká ukecaná ako aninka ale slovko - dve prehodím 😀

jacka
21. nov 2011

@leninka75jasné že stačíš....... 😵 😵 😵 ......................ved som videla že si nie ukecaná.....naobed 😀 😀 😀

deti maju teplotu..... 😝

jacka
21. nov 2011

super v školke ma potešili že nič nezjedol....mi ukázali kolko zjedol z chleba....asi jeden hryz.....z polievky ,,,.......ani druhému vela nedal.....a olovrantu sa ani nedotkol......pekne....... ☹

jacka
21. nov 2011

@leninka75 čo má Lolka nové?.....som sa chcela už dávnejšie spýtať.....Lilke tam nerástol hned zúbok ked jej tak skoro vypadol?

leninka75
21. nov 2011

@jacka .....obaja teplotujú?? ☹ ...necháš maťka zajtra doma?........som myslela, že maťko lepšie jedáva 😒 ....a už má svoje potraviny?.......

leninka75
21. nov 2011

@jacka ...........hej lilke hneď začal rásť zúbok a teraz sa jej už kývajú aj dolné dvojky..........čakám kedy sa začnú aj horné...stále jej kukám do pusy či sa netlačia šestky, aby sme to hneď dali zapečatiť.....bratranec taký vtipný, že hneď s tým pridite ku nám.....a to ku nám je do popradu 😅 😅 😅 .......opýtala som s aho či akože je v pohode a on, že veď si urobíte výlet 😝...............Lolka čo má nové?.....ukazuje prstíkom na to čo práve chce, vypýta si jesť, piť ešte keby sa tak vypýtala cikať 😀.....a naučila sa používať no-no-no 😵 😵 😵...teraz každému hrozí 😀

leninka75
21. nov 2011

@aninka29 .. že aké kočeny 😵 😵 😵 ..............neviem či vidím dobre, ale nepodobá sa sabka viac na teba?

aninka29
21. nov 2011

kuk kuk sme doma 🙂
@leninka75 vidíš asi zle 😀 na fotke je Simka..tá sa podobá viac na mňa...ale je tam mišung aj z muža 😀 ..a Sabka,tak tá je úplny tato..aspoň to tak všetci vravia......ale to je jedno,že áno 🙂
@jacka ani Simka nepapala..a na olovrant mali taký fajný koláčik...som ho zjedla ja so Sabkou 🙂

detičky dnes tááák krásne tančili valčík....v úžase som ostala....Simka má svojho tanečného partnera...neskutočne zlatí boli obaja 😵 😵 😵 5 decembra budú mať vystúpenie pre rodičov,bude tam pre nich aj Mikuláš...konečne uvidím svoje dieťa tancovať 😵 😵 😵 ..lebo doteraz som stále len zakukovala,ked sa náhodou otvorili dvere 😉

aninka29
21. nov 2011

a presne ako som vravela..upskár volal,ked som bola na tanečnej 😠 ...som mu povedala,že budem doma o hodinu a on ešte povie nasrdene "no výborne" 😠 😠 😠 .........chápete to?....lebo ja nie 😝

leninka75
21. nov 2011

@aninka29 .........viem, že na fotke je simka 😉 ..........ja som ti to chcela už dávno povedať, a teraz ma to napadlo 🙂 ......ale aj tak sa mi zdá, že sabka má viac z teba ako simka. 😉

aninka29
21. nov 2011

@leninka75 ach ahá...som nepochopila..som myslela,že myslíš túto fotečku 🙂 ...fakt neviem..ked si pozeráme staré fotečky,tak sa mi zdá,že obe majú viac z tatíka ako zo mňa..ale ono je to tak..každý vidí,čo vidieť chce 🙂 ........mne je to v podstate jedno,na koho z nás sa podobajú..hlavne,že sa podobajú....horšie by bolo,keby sa nepodobali ani na jedného z nás 😀

jacka
21. nov 2011

aha kecalki ukecané 🙂

jacka
21. nov 2011

@aninka29 ......a od kedy ti málo papa?..........tak super tanečná 😵
@leninka75 ...už od stredy je na diete aj on.......a chlebík do neho nedostanem ☹ .......................uvidím ako mu bude v noci....teraz mi tvrdil že ho bolí hlavička ked sa otáča.......no neviem či už aj takéto malé deti bolí hlava......ale doteraz sa tu šantil s Peťkom.....teraz leží..oddychuje

jacka
21. nov 2011

mne každy vravím že to nie sú moje deti....ale mužove......to určite.....aninka si to pekne napísala...každy vidí čo chce 😵 😵

jacka
21. nov 2011

čo je s utkou?

utka
21. nov 2011

Ahojte
Ja nejako nestíham chodiť na net...Takže vás opäť poprosím zhrnutie v skratke...Ďakujem.

jacka
21. nov 2011

pánečku....mala by som podať športku 🙂

jacka
21. nov 2011

@utka .....takže...aninke prišiel darček .......a asi ho už otvorila...........leninka mala slinu tak umývala okná......no a ja.....ani neviem 🙂 nemám nič nové

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre