Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
11. jan 2012

@denisenko ..aaaaale trošku nostalgických slzičiek môže byť!! 😉

denisenko
11. jan 2012

@leninka75...skoro aj boli.....už sme doma.....Denisko mi celú cestu vravel, že mu bude smutno...... ☹ ☹

inak, včera mi "zapotil": maminka,ty máš velký zadok......a ja mu vravím: pozri sa radšej aké mám brucho....pozrel, pohmkal a potom sa pýtam: no čo, mám velký zadok??...že nie, máš velké brucho...... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
11. jan 2012

Ahojte.
Ja som v robote sama, tak nič nestíham...už nech je piatok...

denisenko
11. jan 2012

@utka tak to ti teda nezávidím...kolegyne ušli???? 😕

denisenko
11. jan 2012

bola som utrieť mojmu malému chlapovi zadok a on si "čítal" program....a všetky dni,ktoré boli napísané velkými písmenkami si hláskoval.....a to som si myslela, že on písmenka nepozná...tuším ja nepoznám jeho..... ☹ ☹ ☹ ☹

utka
11. jan 2012

Jedna je ešte stále PN a druhá má dovolenku...
@denisenko no vidíš to aký je šikovný...
My máme zápis. 10. a 11.2.

jacka
12. jan 2012

ahojte............ 🙂 🙂

jacka
12. jan 2012

neviete mi poradiť či možem zapísať Maťka do dvoch škôl???....

navarené..pojdeme trošku do blata sa vyšpliachať 😠 😠 😠 ....po snehuliakoch ani chýru ani slychu 😅 ☹

leninka75
12. jan 2012

ahojte!!.... 🙂 ...

@jacka ..ja netuším či sa to môže 😕 ......fúha, nezávidím do toho blata 😝 ....

@denisenko...šikovný po maminke 🙂......

denisenko
12. jan 2012

dobré ránko..... 😉
@jacka ..šikula..že už navarené..prídeš aj k nám??????ja asi urobím kelovú polievku a zemiakové placky....ale ....nie že by sa mi chcelo....... 😝 😝 😝 ...do dvoch škol????...tak to fakt neviem........ ☹ nedá sa to "vygoogliť?" 😕
@leninka75 ..samozrejme že po maminke....stačí, že je po tatinkovi pekný....... 😀 😀 😀 😀
@utka to máte dosť neskoro zápis, ja som fakt myslela že všetky školy to majú v januári...... 😕 a to kludne dajú dovolenku, aj ked tam potom ostane len jedna???? 😕

slniečko svieti, voda láka....podme umyť riad od ranajok a hor sa do obedu....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. jan 2012

@denisenko čo vygooglim...napíšem tam čo?..... 😕,,...................... 🙄..................v BB je tiež vo februári.....

@leninka75 ani sa mi tam nechce..... 😝 😝

denisenko
12. jan 2012

@jacka to by malo myslím stačiť...aj ked sú tam aj iné zauijmavé články...idem čítať ako je to o prerušení kvoli tomu, že sme v zahraničí...... 😉

leninka75
12. jan 2012

baby ešteže existuje google 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. jan 2012

@leninka75 no to hej.....ale práčka je aj tak lepšia...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. jan 2012

@denisenko ..tiež chcem robiť placky 🙂 ..juj ale nerada ich robím, to strúhanie zemiakov 😝

@jacka...a musíš?..nestačilo by poobede?....čo si vlastne varila?

leninka75
12. jan 2012

@denisenko .... 😀 😀 😀 😀 ......akú dobrú náladičku robíš od rána!!! 😵 😵 🙂 🙂....

denisenko
12. jan 2012

@leninka75 ved ani mne sa to nechce strúhať, normálne to dávam do mixera a rozmixujem...lenže tentokrát mi ostalo len strúhadlo...a ešte sa mi nechce stáť pri tom pečení...potom mám mastnú pleť a vlasy...... 😝 😝 ..ale čo už...človek sa musí obetovať, ked tí moji chlapi majú prázdne brušká....... 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. jan 2012

@leninka75 som lehnila v posteli do osmej...asi preto...... 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. jan 2012

@denisenko ..no veď hej mixér..len to by som si dieťa zobudila 😝 ..tak radšej pekne ručne- stručne 😝..a ešte neznášam ten zaprskaný šporák a všetko okolo po pečení 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
12. jan 2012

@leninka75 ......tak nejako...... 😝 😀

denisenko
12. jan 2012

idem vytiahnúť paplony z okna...hádam sa už vymrazili..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. jan 2012

ja idem do pivnice po zemiaky a pustím sa do toho..lenže ešte som neraňajkovala 😝

leninka75
12. jan 2012

hotovo 🙂 ...zrušila som placky a hodila som to celé na pekáč a je z toho zemiaková baba - haruľa 🙂 🙂 🙂

letty86
12. jan 2012

ahojte 🙂
@jacka nevieš sa rozhodnúť, kde dáš maťka do školy?
@leninka75 Maťko už nabehuje na starý režim, teda, je to ešte len tretí den, tak snád to vydrži 😉
@denisenko paplóniky vymrazené? 😀 Nisko ti nevraví, či chce bračeka alebo sestričku? Viki celý čas len o bračekovi hovorila(Filipovi) a ked som jej potom oznámila, že to naozaj bude braček, tak skonštatovala, že: ja som vedela, že nám Ježisko dá bračeka 😵 😵 😵 😵 😵 takže nie bocian, dievčatá 😀 😀 😀

letty86
12. jan 2012

@leninka75 šikovná 🙂 ja som si včera robila placky z ovsených vločiek, kapusty a tofu syra, nasla som včera link v téme čo dnes varíte....jasné, že som ich jedla len ja, viki s tatom krútili nosom 😖 ale ja som si pochutnala a tiež sa to pieklo v rúre 😉

leninka75
12. jan 2012

@letty86 ....takže už máš trošku volnejšie keď mažko spinká zasa 2x?......ako dlho pospinká?.....tie placky mohli byť fajné 🙂 ....išlo tam všetko čo mám rada..kapusta tam išla sladká či kyslá?...

leninka75
12. jan 2012

@letty86 ..na jednej fotke som si všimla, že maťko už má spodné dvojky..koľko má zúbkov?.

jacka
12. jan 2012

@denisenko jéj si poklad....... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
12. jan 2012

@jacka 😉
@leninka75 tak ty si s tým vypiekla..... 😀 😀 😀 ja som sa smažila pri sporáku...a teraz už len odfukujem......prečo všetko, čo je dobré, je nezdravé a mastné....?????? 😀 😀 😀
@letty86 Denisko sa nejako nevyjadruje, ale ked sa ho niekto pýta, tak vždy povie, že mi nevieme, čo to bude....ale on by chcel isto bračeka, ale kvoli mne sestričku...aby to bolo spravodlivé, 2 chlapi a 2 baby...to povedal...hlavička premudrelá........ 😀 😀 😀 ...hmmmm..ten recetpt na tie placky...máš ešte niekde ten link???,

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre