Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
28. feb 2013

@utka
@jacka všetky veríme, že bude všetko o.k......a jacka bola medzi prvými, ktorá ti to aj napísala 😉

jacka
28. feb 2013

@letty86 dakujem 😵 😵

jacka
28. feb 2013

ledva kukám nieto aby som ešte rozmýšlala....idem ja za detičkami spinkať 🙂 🙂

jacka
28. feb 2013

@letty86 dobrú noc....

letty86
28. feb 2013

@jacka dobrú...idem aj ja 😉

utka
28. feb 2013

@leninka75 ja veľmi dobre viem, čo chcem...v pohode chcem ísť ku svokrovcom zajtra a vo štvrtok k našim. Ale ja chcem ísť k našim s Vikim a s Peťom, nie sama...chápeš? A keď s tým manžel nesúhlasí, tak ak u svokrovcov nebudem vedieť vydržať, tak v stredu zostanem doma v BA.
@jacka tak čo? Môžem ža prísť pozrieť???

aninka29
1. mar 2013

Dobré ránko 🙂
stihla som vás dočítať...len som neklikala 😀 nemala som ako.......ešte som zvalená na gauči..necelo sami hýbať 😀 😀 😀 😀

@utka to nič.....aj tak urobíš tak,aby bolo dobré na oboch stranách 🙂 🙂 🙂 🙂 ........kolko sa ty moja ešte nareveš 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .............chjoj,ale si nemysli,že ti ten rev prajem........len ja ako tehu som revala pre všetko..... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

idem dnes so Simi na kontrolu....zdá sa mi,že ten hnis na mandliach ustupuje.....ale opuch tam ešte kurnik vždy je 😒 .............a to sme si plánovali krásny víkend..................nevadí...nabudúce 🙂 🙂

aninka29
1. mar 2013

nikto nič???????
Sabka v školke.............a ja utekám so Simi na tú kontrolu..........a potom ma čaká wellnes 😀 😀 😀

katka1819
1. mar 2013

achooooooooj baby dnes sa tešííííííííím konečne marec je celkovo nemám rada zimu ešte že sú vtedy vianoce tak aspoň vtedy som v poho ale január,fabruár akože ništ...
@leninka75 no moja dnes je 1 😀 😀 😀 😀 ja som si už od pondelka dala také že bez pečiva,sladkostí taký menší nábeh 😉 ale stále nie som úplne presvedčená veľa ľudí ma odhovára od dukanky...skúsim ako som kedysi frčala a ako frčíš teraz ty 🙂 bez pečiva,bez príloh,bez sladkostí....a cvičiť a cvičiť a sakra to musí ísť dole....ma odrádzalo na tej dukamke že si nemôžem papkať ovocie a to umrem bez ovocíčka 😝

denisenko
1. mar 2013

dobré ráááánko 😉

jacka
1. mar 2013

ahojte.,..................

@aninka29..............tak daj vedieť čo a ako....................si sa dohodla........s leninkou že hodíte relax 🙂 😵

@denisenko ako ste sa vyspinkali doma????
@utka jasné ....možeš prísť..... 🙂 🙂

denisenko
1. mar 2013

@jacka ...Denisko spal do 7.45..... 😀 😀 😀 rekord za posledných 6 rokov..... 😀 😀 😀 😀 ...a my so Simčom...po starom..... 😠 ...jáááj, sa chystám, že niečo nakúpiť, ale do toho počasia sa mi moc nechce.....ešteže včera svietilo slnko...šak dnes už nemusí...načo toľko..... 😝 😝 😝

denisenko
1. mar 2013

@leninka75 ja už som sa zmierila s tým, že si oddýchnem až v hrobe... 😀 😀 😀 Denisko len trochu soplí, pekne sa z toho dostal a Simonko...ten je zatial ok, len je problém, že on neobsedí niekde ani na dve sekundy, to fakt aby stále človek za ním behal.... 😝 😝 😝 😝 😝 ...dnes stihol zhodil Deniskovu fotku a rozlámať sklo...ešte šťastie, že sa nikto neporezal..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

utka
1. mar 2013

Ahojte...
@jacka ďakujem a ak, tak sa ti ozvem...
Dnes som sa zase vyspala do ružova...

aninka29
1. mar 2013

kuk..sme doma...... 🙂
@jacka u doky ..no dobrééééééééé.......uzlinky sa zmenšili trošku......ale nie je to ono ešte...takže sa liečime dalej...čo mi bolo aj tak jasnéééé 😝
jooooj...ja taký relax nemám..ako leni.................ale mali sme v pláne cez víkend sa ísť vykúpať....škoda noooo.nabudúce 🙂

utka
1. mar 2013

Tak sa s vami lúčim. Ale budem na nete...dúfam. Tak pekný víkend.

leninka75
1. mar 2013

ahojte!!....... 🙂

@katka1819..moc ti držím palce!!......nech to ide pekne rýchlo dolu 🙂 🙂 🙂 ......dne sma tak zmotivovala kolegynka!!.....bola som kuk aj v práci a kolegyňa, s ktoru som v kancli schudla 12 kg......vyzerá úplne super!!... a to má tesne pred 50-tkou!! 🙂 ...tak som si povedala, že tých 15 ešte musím dať dolu 😵 😵 😵

@aninka29 ..škoda, že vám nevyšlo kupkanie ☹ ...ale neboj však keď budete fit, si to vynahradíte 😉 😉 😉

@denisenko ..bože som si predstavila Simonka nad kôpkou skla 😖 ☹ ☹ ☹ ......šinter jeden krpatý!!! 🙂 ..nenudíš sa pri ňom moja!!....len nakúp farbu na vlasy aj do zásoby lebo ak si doteraz nemala šediny, tak teraz isto prídu 😉

@utka ...príjemný pobyt!........

@jacka ..tuším máš aj ty dnes relax 😀 😀 😀 ......alebo rozmýšľaš nad záložným plánom? 😀 😀 😀 😉

jacka
1. mar 2013

kuk žienky nestíííham..... 😀 😀

leninka75
1. mar 2013

@jacka ..ale skús!! 🙂 🙂 😉 😉

katka1819
1. mar 2013

babyyyyyyyyyyyyyy dnes večer idem na koncertík do PB 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 začína o 20.00 a hrá môj bratranec s Mariánom Greksom a ešte s jedným teraz vystupoval na Slávikovi na jojke neviem si spomenúť meno 😅

denisenko
1. mar 2013

@leninka75 ...tak držím palce....ale tak ty si kočka aj teraz.... 🙂 ...farby mám plný šuflík..... 😀 😀 😀 ..ešteže si bola dneska v žiline a nie zajtra...ja idem do ulíc...... 😀 😀 😀 😀
@jacka ...a čo tak???...čo porábate???? 😕
@katka1819 tak príjemné vyžietie...aj ja by som už najradšej niekam vypadla... 😔 😔 😔
@utka pekný víkend....uži bez ujmy na zdraví...... 😉
@aninka29 ....aj malé zlepšenie, je zlepšenie....zachvílu bude leto, bacily a choroby budú preč...ja sa už tak tešííííím..... 🙂 🙂 🙂

denisenko
1. mar 2013

zabudla som na niekoho???...jááj.... @letty86 ...zas ma zvozí.... 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 ...vy už víkendujete???

jacka
1. mar 2013

@denisenko doma mám tri deti....nebola som natavená 😀 😀 😀 😀
@leninka75 skúšam...nedá sa 😀 😀

som kecala s jednou mamičkou....má tri deti...jedno v decembri 6 rokov.....dvojičky v máji 5 rokov.......... maminu má po porážke...leží u nich doma........a jedno dvojča má problémy s ručičkou..neotočí dlane hore............že a mu tam zrastaju kostičky....prognozy hrozné.....možu prestať rásť dlan ......alebo v ruke rastie len jedna kosť......tzn. že bude mať dlan na krivo..........a ja neviem čo všetko ..............................taká som rada že mám zdravé detičky.....dakujem Bohu

leninka75
1. mar 2013

@katka1819 ........ty si dievča pekne užívaš!! 😵 😵 😵..ale prajem ti..dobre to padne 😉 ..a kde v PB je koncert, v športovej hale, či v nejakom klube?..nestavíš sa? 😉 ..mňa dnes cukalo, ale keďže neviem kde v Bytči ťa hľadať tak ništ......

leninka75
1. mar 2013

@denisenko ..dík máš to u mňa 😉 😉 😉 ....... s tým vypadnutím niekam...dnes ako som bola v robote..normálne som bola rozpoltená osobnosť 😀 ..jedna moja polka chce byť ešte doma s deťmi a tá druhá by sa hrabala do práce ☹ .....juj sa teším, že som ZA vybavila dnes ani zajtra 😀 😀 😀 😀 ....

leninka75
1. mar 2013

@jacka ....a s ktorým dietkom máš najviac roboty??? 😀 😀 😀 😀

....veru aj ja som šťastná, že sú zdravé a nezbedné 😵 😵 😵 😵 ..keď čítam a počúvam, čo všetko existuje ..brrr.... ☹

leninka75
1. mar 2013
leninka75
1. mar 2013

...a idem het...pekný víkendík a dobrú noc!! 🙂

jacka
1. mar 2013

@leninka75 nuž pekne si zmizla ☹ 😉 ............................vieš čo asi s tým najstarším dieťaťom .....je najviac roboty 😀 😀 😀 ......................aj vám pekný víkedník 😵

jacka
1. mar 2013

@denisenko ja vidím aj teba......to je dialka....... 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre