Kde ste "staré" snažilky?

andrea52
9. okt 2007

caute krasky, vidim ze sa akosi k tomu nemate, zakladat pokracovanie nasej temy, tak to musim urobit ja 😀
ale uz ma to nebavi, uz som bola od 1 casti a teraz zacinam 4, som zvedava este dokedy 😒
stare kozy, kde ste vsetky?

a2303
25. máj 2008

Ďakujem, ste veľmi zlaté!!! 😵 Dufam, že to bude všetko v poriadku 😉

Jerryjanka, je mi to veľmi ľúto..... ☹ Ale naďalej Ti budem veľmi držať palce!!!!!!!!!!!! V Juni sa musíš pridať!

miss_shy
26. máj 2008

Aaaaaaaaniiiiiiiiiit ja som vedela ze ma nesklames 😵 😵 😵 😵 😵 som to citilaaa, dufam ze zajtra bude druha// este silnejsia. paraaaaaaaaaaaaadaaaaaaa, lepsie som dnes zacat nemohla 😵

jerry ahojky tak sme dostali na rovnako, tak hadam budeme aj spolu tehule junovky 😵

maxii
26. máj 2008

ja sa tiez pridavam k potencialnym junovkam.... 😅

leto79
26. máj 2008

anitkáááááááááááá, ja som vedela, že ty budeš priebojnica všetkých snažiliek 😵 😵 😵 😵

Blahoželám z celého srdiečka 🙂

miss_shy
26. máj 2008

maxii vitaaj v klube, verim tomu ze nebudeme za anit dlho zaostavat 😵

maxii
26. máj 2008

miss ja v to pevne verim... 😅

miss_shy
26. máj 2008

maxii ako dlho snazilkujete?

maxii
26. máj 2008

toto bol 5ty mesiac...a ty miss??

miss_shy
26. máj 2008

o mesiac menej, tak na tom nie sme az tak zle 😉 ale uz by sa mohlo zadarit 😵

maxii
26. máj 2008

presne tak este sme vlastne len zacali 😉 ale tak kazda dufame v skory uspech 😅

miss_shy
26. máj 2008

mne vysli //, ale nic z toho nebolo. dufam ze teraz to klapne 😵 najplodnejsie su vraj dovolenky tak uvidime 😀

maxii
26. máj 2008

no len my budeme na dovolenke mimo plodnych dni 😀 😀 no ale uvidime, mozno to aj tak pomoze, ze si oddychneme a tak...

miss_shy
26. máj 2008

maxii nooo nikdy nevies, kedy sa zadari 😀 ja mam teraz tak rozhadzany cyklus ze ani neviem ci mi budem mat plodne alebo nie 😒

maxii
26. máj 2008

ja mma pravidleny cyklus, aj ovu mavam pekne podla BT, tak neviem kde to vaziii 😖 😅

miss_shy
26. máj 2008

tazko povedat... ale je to fakt kratka doba, neboj dockas sa skoro, ved jun je za chvilku 🙂

maxii
26. máj 2008

miss ved ja viem, som netrpezlivaaa 😀 😅

miss_shy
26. máj 2008

maxii aj ja, a myslim ze vlastne vsetky 😀 najhorsie su tie testy... to proste cloveka laaaaka 😀

maxii
26. máj 2008

hej hej 😀 😅
a kolky den cyklu si??ja dnes 3ti.

miss_shy
26. máj 2008

ja druhy. fiiha ideme skoro rovnako 😀

maxii
26. máj 2008

no ja 2-3, lebo az v sobotu v noci prisla mrchata 😀

miss_shy
26. máj 2008

aha celkom dobry kalendar:
http://www.mambaby.com/articles/sk/2196

maxii
26. máj 2008

hej tam to vychadza od 6-10.6. 😅

andrea52
autor
26. máj 2008

ahojte babule 😵

anit blahozelam k // 😵 😵 😵, drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 😵 ostatne brat si priklad z anit, a potom zalozit junovky 😵

a2303
26. máj 2008

Ahojte 🙂
Ste naozaj zlaté!!! Ďakujem Vám veľmi pekne.... Normálne ste ma dojali.... 😵
Dufam, že mrcha hnusná zajtra nepríde a že všetko bude v poriadku...

Baby, ak zajtra mrcha nepríde, tak by som kedy mala ísť k Dr???
Ako som to počítala, tak by som mala byť 4 tt (od poslednej mrchy som to počítala)...

miss_shy
26. máj 2008

Anit neboj vsetko bude v poriadku 😵 😵 😵 K dokimu mozes kludne ist po 2 - 3dnoch meskania, povedz ze ti vysli tehu testy // a mal by ta poslat na krv a potvrdit tehu. a potom by ta mal cca v 6tt objednat na sono. (presne tak to bolo u segry a ta vedela na minutu kedy otehotnela) 😀

andrea52
autor
26. máj 2008

anit no neviem, ci by sa mala ist tak skoro, ja son bola tiez tak skoro a mam silny pocit ze mi prave tosposobilo MA 😔 hoci ta nechcem strasit, ja by som isla az tak 3-4 tyzdne skor nie 😉

a2303
26. máj 2008

Ja som tiež tak uvažovala, že pojdem až neskor...
Niektorý deň zavolám sestričke a spýtam sa.
Len aby mrcha nepríšla.... 😠

miss_shy
26. máj 2008

adka no dobry doki vie ze sa nema na zaciatku "vrtat" ale potvrdit z krvi to sa moze nie? a objednat na sono v nejakom 6 - 7 tt, aby sa vylucili konplikacie. 🙂

a2303
26. máj 2008

Miss_shy, dufam.. 😉
Ja mám veľmi dobrého dokiho, fakt! 😵

andrea52
autor
26. máj 2008

miss jasne, na krv moze ist 😉, ja by som este aj tak cakala, ja som trpezliva 😀 ale ako poznam anit ta pojde uz v pondelok 😀 😵 z toho ze ti vezme krv ti nemoze uskodit 😉