• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde ste "staré" snažilky?

13. februára 2011 
Ďakujem, ste veľmi zlaté!!! :dizzy_face: Dufam, že to bude všetko v poriadku :wink:

Jerryjanka, je mi to veľmi ľúto..... :frowning2: Ale naďalej Ti budem veľmi držať palce!!!!!!!!!!!! V Juni sa musíš pridať!
25. máj 2008 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaaaaaaniiiiiiiiiit ja som vedela ze ma nesklames :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som to citilaaa, dufam ze zajtra bude druha// este silnejsia. paraaaaaaaaaaaaadaaaaaaa, lepsie som dnes zacat nemohla :dizzy_face:

jerry ahojky tak sme dostali na rovnako, tak hadam budeme aj spolu tehule junovky :dizzy_face:
26. máj 2008 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez pridavam k potencialnym junovkam.... :sweat_smile:
26. máj 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anitkáááááááááááá, ja som vedela, že ty budeš priebojnica všetkých snažiliek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Blahoželám z celého srdiečka :slight_smile:
26. máj 2008 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxii vitaaj v klube, verim tomu ze nebudeme za anit dlho zaostavat :dizzy_face:
26. máj 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miss ja v to pevne verim... :sweat_smile:
26. máj 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxii ako dlho snazilkujete?
26. máj 2008 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto bol 5ty mesiac...a ty miss??
26. máj 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o mesiac menej, tak na tom nie sme az tak zle :wink: ale uz by sa mohlo zadarit :dizzy_face:
26. máj 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak este sme vlastne len zacali :wink: ale tak kazda dufame v skory uspech :sweat_smile:
26. máj 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vysli //, ale nic z toho nebolo. dufam ze teraz to klapne :dizzy_face: najplodnejsie su vraj dovolenky tak uvidime :grinning:
26. máj 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len my budeme na dovolenke mimo plodnych dni :grinning: :grinning: no ale uvidime, mozno to aj tak pomoze, ze si oddychneme a tak...
26. máj 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxii nooo nikdy nevies, kedy sa zadari :grinning: ja mam teraz tak rozhadzany cyklus ze ani neviem ci mi budem mat plodne alebo nie :unamused:
26. máj 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mma pravidleny cyklus, aj ovu mavam pekne podla BT, tak neviem kde to vaziii :confounded: :sweat_smile:
26. máj 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tazko povedat... ale je to fakt kratka doba, neboj dockas sa skoro, ved jun je za chvilku :slight_smile:
26. máj 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miss ved ja viem, som netrpezlivaaa :grinning: :sweat_smile:
26. máj 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxii aj ja, a myslim ze vlastne vsetky :grinning: najhorsie su tie testy... to proste cloveka laaaaka :grinning:
26. máj 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej :grinning: :sweat_smile:
a kolky den cyklu si??ja dnes 3ti.
26. máj 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja druhy. fiiha ideme skoro rovnako :grinning:
26. máj 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja 2-3, lebo az v sobotu v noci prisla mrchata :grinning:
26. máj 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. máj 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej tam to vychadza od 6-10.6. :sweat_smile:
26. máj 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babule :dizzy_face:

anit blahozelam k // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:, drzim palce aby vsetko dobre dopadlo :dizzy_face: ostatne brat si priklad z anit, a potom zalozit junovky :dizzy_face:
26. máj 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Ste naozaj zlaté!!! Ďakujem Vám veľmi pekne.... Normálne ste ma dojali.... :dizzy_face:
Dufam, že mrcha hnusná zajtra nepríde a že všetko bude v poriadku...

Baby, ak zajtra mrcha nepríde, tak by som kedy mala ísť k Dr???
Ako som to počítala, tak by som mala byť 4 tt (od poslednej mrchy som to počítala)...
26. máj 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anit neboj vsetko bude v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: K dokimu mozes kludne ist po 2 - 3dnoch meskania, povedz ze ti vysli tehu testy // a mal by ta poslat na krv a potvrdit tehu. a potom by ta mal cca v 6tt objednat na sono. (presne tak to bolo u segry a ta vedela na minutu kedy otehotnela) :grinning:
26. máj 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anit no neviem, ci by sa mala ist tak skoro, ja son bola tiez tak skoro a mam silny pocit ze mi prave tosposobilo MA :pensive: hoci ta nechcem strasit, ja by som isla az tak 3-4 tyzdne skor nie :wink:
26. máj 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiež tak uvažovala, že pojdem až neskor...
Niektorý deň zavolám sestričke a spýtam sa.
Len aby mrcha nepríšla.... :angry:
26. máj 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka no dobry doki vie ze sa nema na zaciatku "vrtat" ale potvrdit z krvi to sa moze nie? a objednat na sono v nejakom 6 - 7 tt, aby sa vylucili konplikacie. :slight_smile:
26. máj 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miss_shy, dufam.. :wink:
Ja mám veľmi dobrého dokiho, fakt! :dizzy_face:
26. máj 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miss jasne, na krv moze ist :wink:, ja by som este aj tak cakala, ja som trpezliva :grinning: ale ako poznam anit ta pojde uz v pondelok :grinning: :dizzy_face: z toho ze ti vezme krv ti nemoze uskodit :wink:
26. máj 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok