Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

ninka123
21. júl 2009

Slny, super spravy, si sa tu dlho nezastavila 🙂 Gratulujem novym a potencialnym tehulkam, krasne sa to tu rozrasta 😵 Mne cez vikend pisala kamoska, narodili sa jej chlapci v 34tt 😵 ale som stastna, ze su v pohode...
Aj mna pomaly obchadzaju stresy, aby som nahodou neporodila predcasne 😵 Kocik uz mam zajednany, jazdeny, tak do 2tyzdnov by som ho mohla prevziat 😵 Pekny dnik vsetkym 😵

facovka
22. júl 2009

slny super ze cukor ok.. 🙂 ja uz fakt ledva fucim v tomto teple, je to des, vonku len zrana s krpcom a vecer, cez den proste nejdem 😕
baby v dobrom zavidim tym co rodite a finisujete nie v letnych mesiacoch, fakt vyhra.....toto sa naozaj ze neda 😅 ze janipo, slny?? 😉 my take v pokrocilejsom tehu stave.--..ciste peklo.... 🙂

betatka
24. júl 2009

ahojte
tak aj ja mám po cukre OK už nech je 6.augsta to idem aj na poradnu a aj na to 3D...neviem sa dočkať 😉 😎 😵 😵

ninka123
25. júl 2009

Tak nam drzte palce na pondelok, mame 4D... dufam, ze budu krpci v poriadku a ukazu "vybavu" 😀
Aj u vas je take uprsane pocasie? Ja som total ospala a leniva 😒 Tak ostatnym prajem krasny vikend 😵

facovka
26. júl 2009

betat,ninka, tesime sa na vase utz 🙂
chvalabohu sa trochen ochladilo tak sa da aj existovat.....my sme s krpcom (prvorodenym) mali aj poradnu, tak mame 82cm a 9120g 😉

facovka
26. júl 2009

este ma napadlo moni sa neozvala?? mala mat v piatok utz.....moniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 😉 😀

moni1412
26. júl 2009

beti 4D, idete nakoniec sem k nam, nie? tak tam je 4D 😉

facovka som ti posielala udaje do majovky_again..... sla som vysmiata odtial, s tehotenskym preukazom 🙂 😵 takze zatial vyzera vsetko ok 🙂
ty ako?

betatka
26. júl 2009

ano moni ideme k vám do BN ja viem že je tam 4D. Škoda len že sa tam nedá dať hudba

moni1412
27. júl 2009

ja len ked si pisala 3D 😅 tak to uz neviem, s tou hudbou... 😒 ale zazitok to bude skvely, uvidis. bola si pre prvom?

facovka
27. júl 2009

jaaaj moni, som sa neprihlasovala, tak super, blahozelam, dohodim di tabulecky, cmuki... 🙂
no ja este ako tak dycham 😉

moni1412
27. júl 2009

dik, dik 🙂 😵
ty by si uz mala teraz len oddychovat s vylozenymi nohami, dievca 😉

facovka
27. júl 2009

juuj moni, rada by som,ale sak najlepsie vy pochopite ze nedááá še 🙂 ale spim ked aj maly, jak babenko uz 🙂 ..este dake 2-3tt vydrzime hadam, stale je najlepsie babu tam kde je 🙂

jankapo
27. júl 2009

ODPADNEM!!!! 😲 😀

Tehulaaaa Monulaaaa vitaaaaj!!!

Nic ti nezelam tak ako NErizikove tehulkovanie. 😉 Fakt. (No a tiez dievcatko. 😀 )

My sa mame fyzicky ok (mama-jankapo), psychicky na prasky (mama aj Matulo) Dnes som vravela muzovi, ze mam ocistec na zemi a ze som musela byt brutal hriesna (aj som asi) lebo tak jak toto dieta skusa moje nervy, to je cosi neuveritelne. 😝 😖 Snad je to o zuboch a nie o povahe.Joj,ale ma cely den dlane svrbia. 😨 Ach jo.

Aspon nemam cas riesit tehu,no. Resp. nemam sil na to, vsetka energy ide na Matula. 😝 Takze pozitivum. 😀
Facovka, to akoze fakt ma drobec 9kg???? Tebe sa zijeeeee!!!! Ten moj ma cez 13. ☹ To je na mna sila uplnaaa, o drzku. 😖

Mame nejake nove odhalene pohlavie? 🙂

ninka123
27. júl 2009

Ahojte, tak sa hlasim po 4D 😉 Mame 1+1 😵 pipika aj susku 😅 Spokojnost prevelka, takmer 200 foto - tento tyzden sa k nim dufam dostanem - na pretriedenie a nejake videa... krpci sa stuchaju a kopu odusu, parametre su v norme, tak dufam, ze vsetko bude v poriadku... 😵
Dobru nocku vsetkym prajeme 😵

luciaakubko
27. júl 2009

ninka, gratulujem velice 😉 priebezne to tu sledujem, som zvedava, ako sa mate 🙂 pozdrav od nas maminku 🙂

ninka123
27. júl 2009

Lucka, dakujeme velmi pekne 😵 pozdravujeme maminu aj Barborku 😵

facovka
28. júl 2009

jeeej ninka, paraaaada 🙂 mate uz aj navrhy na mena?? ak ano supni mi IP, ak nie nahodim aspon pohlavia do tabulecky 🙂
jani, no 9kg, on stale tak pomenej mal, teraz az vidim vyhody stale ma to stvalo 😉
mna niekedy ani nestihne svrbiet ruka, uprimne.......bacnem ho po riti hned ako spravi vedome zlobu, normalne mi chce vratit,ale sa mu ruka zastavi ked ma vidi 😀 no zly zacal byt dost,ale to ako si sami seba uvedomuju, normalne sa vie aj urazit, skrivi ustocka, vyplazi jazycek a otoci sa mi chrbtom, rucky spolu a kuka z okna, akoze sa so mnou nebavi....normalne mi je dosmiechu níekedy,ale drzim sa 🙂
tak drzte bruskane 🙂

verulka
28. júl 2009

cafte,
ninka, gratulka 😵 😵 😵
jani, neboj nic, cochvilka sme pri vas a odpocinies si...ja dvoch certov zvladnem 😀 i ked uvidime, kto bude viac rozky vystrkovat 😉 no a stymi 13kg...vsak v oktobri nebude ani + 1 😉
leni ,ked sa vratim v ke, tak budem este chvilku jednodetna, tak snad konecne dojdeme ku vam na kuk 😉

libka1
28. júl 2009

ejha, takze chces rozsirit rady tehuliek? tak nech sa chytro zadari 😵

misanik
28. júl 2009

ninka 😵 😵 jooj, to ti krasne vyslo, normalne ma to dojalo 😵 srdecna gratulka, nech sa pariku v brusku dari, mamicke tiez a nech ti tyzdniky ubiehaju v pohodicke 😉
leni - facovka, ty uz ides do finale, drzom moc paste, chodim vas sem priebezne kontrolovat.
Samozrejme drzim palce a myslim na vsetky 😉
moni a jasne, ze ta tehu knizka, sak som hovorila 😉

facovka
28. júl 2009

verul, s ytmi kilami sme myslela kila nasich uz narodenych deti, nie nase pribrate pocas tehu...sa mi zda ze si to tak pochopila...to keby som mala +9kg tak som happy.. 🙂 ja mam teraz +12kg, a dufam ze do 15kg sa vopcham 😀

anjelok
28. júl 2009

jeeej ninka gratulujem, bola som zvedava, co cakas, ked u nas sa nepochvalis 😅 tak to super vyslo, ako ma byt 😉
jani no teba si musim aspon sem prist precitat, ked do majoviek ani nezavitas ☹
cmuk drobcom a na vsetky bruska 😵

ninka123
28. júl 2009

Dik za gratulky 😵 drzte sa vsetky 😵

moni1412
28. júl 2009

ninka no teda, krasne, gratulujem 😵 tesim sa na fotky 😉

janka hehe dakujem velmi pekne 😵 dufam ze to budem znasat aspon tak ako ty toto druhe tehu 😒
9kg? wow.... my mame tiez okolo tych 13kg a ze zaberacka 😖 a odkedy je Denisko zdravy, tak cely den pocuvame len HAM 😀

miska 😵 😵 😵

my zajtra odchadzame do aquacity popradu.. tak sa ukazem v pondelok, utorok 🙂 majte sa zatial krasne. papa 😵

facovka
28. júl 2009

moni bud rada ze papa...s nasim je to stale na dlhe lakte keby som ho nenutila, aj pol dna by´sa hral a nepytal by jest, nerozumiem tomu 😕 takto je kazde jedlo stale "boj",neobsedi, len lietal by, tak kopa hraciek na stole ,no zabava 😀
uzite dovcu 🙂 my uz mame "vybavene" s dovcou na tento rok, ze janipo?? 😀

verulka
29. júl 2009

jaaaj, no ja truba nechapava 😅 n onic, farba vlasov sa nezaprie 😀

facovka
29. júl 2009

v pohode verul.. 😀

facovka
30. júl 2009

nikto nepiiiise???? 😕
tak ja som po poradni, moc ok, tlak ok, vaha +12kg 😅 utz a prietoky ok, maly ma cca 3100g....dalsia poradna 5.8...a ak si to matka priroda nerozmysli, mam planovanu sekciu 18.8. 😉

ninka123
31. júl 2009

Ahojte, my sme vcera boli cely den na kupku... Veru po mne pozerali, ked som vyliezala z plav.bazena 😅 😀 Ale neviem preco, kopec chlapov tam mala este vacsie bandero 😎 Facovka, prajem aby si do toho augusta vydrzala 😵 Vsetkym pekny den prajeme 🙂

facovka
3. aug 2009

no babule, neboijte vydrzim do toho 18.eho vari 🙂 len tie teplááááááááááááá, hnus 😕