• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovky plánujú a tehuľkujú

9. mája 2009 
májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko :slight_smile:
11. júl 2008 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooo

len som nas hladala v inej teme - tam kde je "spolocny termin" :grinning:
11. júl 2008 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no dala som to do volenj diskusie, lebo spolocny termin nemame ziaden
a vovolnej sa lepsie keca o com chceme :slight_smile:
11. júl 2008 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
aha len som si nevsimla ze volan zu patri medzi njake nedetske temy a my tu predsa mienime o detoch, tak som z toho jelen ze vcera to este bolo inak :sweat_smile:
11. júl 2008 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak vas tu vitam :slight_smile:
11. júl 2008 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no v tej spolocny termin som videla aj temy " ze aprilove manzelky pokracuju" alebo take nieco - ved nevadi - pripadne sa nechame presunut

jani - vcera som tipovala - ze si sana15 - ale nebola som si uplne ista :slight_smile:
11. júl 2008 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zatial tu mam len fotku z Aveny zo spolocneho vikendu s Matkou a Lenkou a ich manzelmi,lebo to je tusim moja posledna,co mam doma. Z kadejakych oslav este foto nemam,takze casom zmenim tuto podobu
11. júl 2008 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katka,teda,dobra detektivka by bola s teba. Sana mam preto,ze pre dievcatko sa zhodneme jedine na mene Alexandra, co je skratene Sasa, lenze moj manzel si to prekobinoval na Sanu :sweat_smile: Kedze sa zvykne Alexandrovi hovorit Sano, tak jemu proste pre dievca pride prirodzene volat ju ŠaŇa
11. júl 2008 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lubka, vies presne aky typ tej pekarnicky mate? viem ze Etu, ale blizsie? a je biela? ja som videla na nete uz aj nerezove (to by sa mi hodilo k spotrebicom,lebo mam vsetko v nereze,ale zase je pravda,ze su to dalsie dve tisicky navrch)
11. júl 2008 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahoj sana, len teraz enviem jak ta mam volat,a vycap pekne rovno najcerstvejsiu foto s bruchom a chytro rozpravaj a prehanaj co a ako?
kde amme foto alexandry? :slight_smile:
11. júl 2008 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fotky s bruskom mam este vo fotaku. ale tam mi nevidno tvar takze ta do pasu isto nejde. a neviem,ci sa mam cim chvalit, sunky som mala aj predtym. akurat na svadbe som bola taka chuda,z tych stresov
11. júl 2008 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no veru - jani - a uz brusko vytrca?
11. júl 2008 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a fotku zo sona zial nemam,ked som si ju na sone pytala,bolo uz po prehliadke a dr, povedal,ze to som mala povedat na zaciatku,ze to bolo krasne vidiet,ale male sa potom zvrtlo hlavickou k obrazu a nebolo uz co velmi vidiet. a v pondelok na poradni som sono necakala,takze som ani nestihla povedat a tiez to sono ma v ambulancii len prvy krat,tak ani neviem,ci ta ma k tomu aj tĺaciaren. ale uz najblizsie si fotku budem isto pytat.tiez chcem ukazat manzelovi
11. júl 2008 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
presne eta vega. je biela, tie nerezove su predrazene podla mna. ja ju mam aj tak v skrinke schovanu nem,am j stale na linke -tam amme malo miesta tak ju vytiahnem len ked potrebujem

ale teraz to uz ie su sunky, sio stresov si schudla ateraz ti tam rastie mimi a nie sunky :wink:
11. júl 2008 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vytrca,ale tym,ze som pred svadbou schudla,tak este zapnem vsetky gate, aj ked od svadby (53 kil) som za prve dva tyzdne pribrala 2 kila a teraz dalsie 3. najskor sa mi zdalo, ze mi paradne narastol aj zadok, ale skor to bude to brucho. vsak sa necudujem . tolko co ja teraz pojem.
11. júl 2008 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jeej a prvy trimester mas uz za sebou. no potom pekne ukaz foto a zaloz albumik ze co uz amte a co planujete nech sa tu vytesujeme z teba :slight_smile:
len neviem neviem kay to bude mat na nas vply, najskor mi zatrhne muzik sem chodit :grinning:
autor
sak jes za dvoch :grinning:
11. júl 2008 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no sa aj ja bojim - ze mi zatrhne sem chodit - vcera som dosla domov a hovorim mu - dalsia majovka je tehulka a on ze faakt? a ja ze hej a ze aj ja cem - a on ze mame dohoduuuuu :unamused: no mame no...
11. júl 2008 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
No ale zas aspons a vykecame tu medzi sebou, tu sa pochopime a doma :zipper_mouth:
povedz mu ze sme uz stare manzleky ze nas vyhodili z mojasvadba tak sme tu :grinning:
11. júl 2008 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je dobry napad :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2008 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
droby,tak mu ani radsej nepovedz, ze sem chodis :sweat_smile: vsak tu budeme kecat ako na mojasvadba o vsetkom co je po svadbe, nie?
11. júl 2008 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak teda caute :slight_smile: Tak co ideme planovat??? Zeby babatka...
11. júl 2008 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej,blokli nam temu,ze uz nemame co svadbovat :grinning:
11. júl 2008 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som uz takto pred rokom robila smutne oci a slzicky, ze chcem babo,ale tiez bola jeho podmienka,najskor svadba. takze preto uz v maji a nie na jesen,ako bol moj sen
11. júl 2008 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ale nie planovat mozem to mi schvcaluje nech som pekne v obraze a aby sme potom vedeli co a ako.
jak ze nam blokli temu, som, ju nechcela nechat zaniknut... no co uz aj tak nam to tam uz stagnovalo, najvyssi cas na zmenu
11. júl 2008 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jaj to nie vazne? sibe mi.
ja kukam aj tam aj sem
11. júl 2008 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja som na obidvoch :slight_smile:
11. júl 2008 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vitaj Lubka :slight_smile:
11. júl 2008 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no a najtehulkovejsia majovka nam chyba stale
11. júl 2008 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to