Májovky 2017

linda4444
19. aug 2016

Ahojte... je tu niekto kto čaká bábätko? 🙂 🙂

joannita
19. aug 2016

Este je skoro sa tesit hm?

linda4444
autor
20. aug 2016

@joannita no ja neviem..naposledy som zalozila novembrovky 2015 a teraz mam 10 mesacne dvojicky...a testy sa uz rysuju...jemne ciarky su...

joannita
20. aug 2016

Gratulujem. Mam len zlu skusenost, preto ta.otazka. drzim palce.

ladywitch26
21. aug 2016

to uz test tak skoro vysiel?

nivea777
21. aug 2016

to ste mali poslednu ms 24.7 ne?? volak skoro testujete

linda2985
21. aug 2016

Ahojte, ja som mala poslednú ms 15.7. a včera mi vyšli tri testy pozitívne po 1 a pol roku snaženia, takže nepopísatelná radosť 🙂

nivea777
21. aug 2016

@linda2985 gratulujem..TP ti vyjde na april,ze?

linda2985
21. aug 2016

@nivea777 ďakujem...ešte sa len tak po tichúčky radujem, lebo viem, že sa môže ešte čokoľvek stať. No keď bude všetko ok, tak TP asi koniec apríla alebo začiatok mája

ladywitch26
21. aug 2016

@linda2985 tak gratulujem, ale toto je skor termin na april, nie? 😉 ci uz planujes prenasat? 😀 ja som dvoch prenasala a ku koncu som uz skoro aj steny skrabala, len aby uz boli konecne vonku 😀

linda2985
21. aug 2016

@ladywitch26 ďakujem, no ja som to len tak na rýchlo spočítala, vlastne ani neviem kedy presne 🙂

linda4444
autor
22. aug 2016

@nivea777 poslednu som mala 29.7...nie je to skoro...aj predtym mi vysiel test slabulinko na cca.5 den po sexe...na 8 den po sexe boli uz krasne ciarky...a kedze viem kedy co a ako tak to ratam takto...

lucka222
29. aug 2016

Ahojte. 🙂 Dúfam že sa moje tušenie potvrdí a budem patriť k Vám 🙂
Som 8 den po IUI a už som mala dnes slabulilinku čiaročku na teste. Pfuj pfuj pfuj dúfam že bude o 2 dni silnejšia a v pondelok na krvi to len potvrdia : ) Tím pádom podla netu mám termín 16 maj 2017 :D Na druhé výročie našej svadby :D

oluska22
31. aug 2016

@linda4444 aký test si si robila?

3d
1. sep 2016

Ahoj Linda. Som na tom ako ty, len este sa bojim pisat, lebo uz som mala MA v marci. Mas uz niake priznaky? Myslim naliate prsia alebo citlivost na pachy?. Pytam sa kebo ja som to mala len jeden den, a dnes nic.

limetka55
1. sep 2016

Ahojte 🙂 Som tu nova. Vyzera to tak, ze sa asi aj ja zaradim k majovkam 🙂 Aj ked este stale sa bojim tesit, lebo je to skoro.. Ale verim, ze vsetko dobre dopadne.. 🙂 Poslednu ms som mala 29.7. a 22.8. sme zistili, ze sa nam to podarilo 🙂 Na prvykrat!! 🙂 Nechapala som.. Bola som dost v soku aj preto, lebo mi zacinala ms a test som si robila len tak.. Najprv som myslela, ze zle vidim, ale ten duch tam bol!! 🙂 Potom som si urobila iny test a tam nic.. Vyhodila som ho do kosa. Po niekolkych minutach mi to nedalo a isla som ho z kosa vytiahnut a cuduj sa svetu, ta druha ciarka tam bola!! 🙂 Cela som sa triasla a asi hodinu som nechapavo sedela a cakala na manzela, kym pride z prace a oznamim mu to 🙂 Manzel bol tiez v soku 🙂 a asi aj kominar, ktory s nim prisiel domov a ktoreho som si v zapale tolkej radosti nevsimla 😀 Boze, to bol trapas 😀 Ale hovori sa, ze kominari prinasaju stastie 😀 Takze snad vsetko dobre dopadne.. 🙂 Uz mame za sebou aj odber krvi a prvy ultrazvuk, aby sa vylucilo mimomaternicove tehu. Vysledok.. videla som gestacny vak a zlte teliesko, takze je to zatial na dobrej ceste.. 🙂 Tehu priznaky nemam ziadne.. Az na vacsie prsia, comu sa moj manzel velmi tesi 😀

bambi29
1. sep 2016

@linda4444 skusena mamicka co uz vie co a ako 🙂 ja sa este ani netesim, este len tak hibernujem a cakam a vnimam rozne priznaky. Ale ak to je tak ako to citim tak budem patrit sice ltt ale stale medzi majovky 🙂

mimci
2. sep 2016

Ahojte baby! 🙂 Tak aj ja sa tesim z pozitívneho testu. Podla tehotenskej kalkulacky by som mala mat termin 6.5. Tak pevne verim, ze to vyjde. K doktorovi pojdem az o dva tyzdne, snad bude vsetko v poriadku a bude vidno aj srdiecko. 🙂 Drzme si palce!

mausy21
3. sep 2016

Ahojte ..neviem hadam sem k vam budem moct patrit...😆😆😆este mrcha nemeska cakam az v utorok tak hadam nepriide

limetka55
4. sep 2016

@mausy21 Vyzera to slubne.. Drzim palce! 🙂

alchemilkazltozelena
4. sep 2016

Ahojte baby 🙂 ja som bola majovka 2014 🙂 je krasne rodit v maji, bol to moj sen a aj mi vysiel 🙂 je to najkrajsi mesiac, nenadarmo je aj mesiacom lasky ♡ prajem vam vsetkym aby ste donosili svoje majovcatka, ja som nasla vitazne // 14.9.2013 ♡♡♡

mausy21
4. sep 2016

@limetka55 dakujem toto je dnesnyyy

limetka55
4. sep 2016

@mausy21 Krasne tmavne 🙂 Gratulujem! 🙂

limetka55
4. sep 2016

@alchemilkazltozelena To sa tesim! 🙂 Maj mam velmi rada a ostala som dost prekvapena, ze sa nam to podarilo a vychadza to dokonca na maj! 🙂 Zatial mam termin 5.5., tak som zvedava, ci to bude naozaj ten maj, alebo pride skor.. 🙂

alchemilkazltozelena
4. sep 2016

@limetka55 ak si prvorodicka tak tie vacsinou prenasaju 😎 ja som rodila 22.maja, velmi som sa bala aby sa to neposunulo na jun ale nestalo sa tak O🙂

emily0412
4. sep 2016

Caute baby. Dostala som darom a taky isty som si aj kupila. Tak jeden cisto novy predavam je to 180 cm tuliaci/kojaci vankus s dutym vlaknom plus nahraddne gulicky k tomu.. povodna cena 56 eur. Ja predavam za 46 aj s dopravou. Znacka matysek

limetka55
4. sep 2016

@alchemilkazltozelena Ja by som velmi chcela maj.. babka bola 2.5., jedna sesternica ma syna 2.5., druha sesternica ma syna 2.5. a bola by sranda, kebyze aj nam to tak vyjde a bolo by to 2.5. 🙂 A cakam prve babatko 🙂

mima1
4. sep 2016

Vsetkym majovkam prajem vela stastia.
Ja som z majoviek 2016 ☺ pekny mesiac budete mat ☺

simkanati
4. sep 2016

Ahojte aj ja sa k vam pridavam, nam to vychadza na 13.teho maja, velmi sa tesim a dufam ze to dotiahneme do stastneho konca ☺

nela1984
4. sep 2016

Ahojte baby.velmi dufam ze k vam budem patrit.zatial menzes nemeska.dusik na teste slabucky no priznaky enormne tak hadam bude tmavnut.maj je moja srdcovka.muz aj ja sme v polke maja a ak sa nam zadarilo tak by to bolo na prvu supu a vychadzalo by to na moje alebo muzove narodky....tak vas zatial len tichucko sledujem a zajtra snad aj ciarocka bude silnejsia verim v to...

mausy21
4. sep 2016

@nela1984 testujes zajtra,??ja mam len digi test ale bojim sa se este nic neukaze kedze nie je taky citlivy..mrchu cakam v utorok teda uz necakam..ja som strasne nafuknuta jak v 5 mesiaci...nechapem..je to moje tretie tehu tak neviem ci aj tym to nemoze byt ze budem mat brußko hned od zaciatku vacsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre