• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
do kelu,yase mi odoslalo len cast spravy :angry:
12. júl 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus vsetko najlepsie,vecer sa dam do gala :slight_smile:
zuzadlo/nie nemam skype,vsetrko to je na windovs :frowning2: ale idem kuk tvoj link

adulka/pojdete nabuduce,hlavne nech sa da auto do poriadku

klokanka mas mail :slight_smile: :grinning:
12. júl 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... no renka, ked tam budeš aj ty daj vedieť, by sme aj my došli

cicuška všetko najlelpšie k tým krásnym "25" narodkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. júl 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu áno, mailiky ti posielam ako klokanka
12. júl 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu Vivien je krásnučká, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. júl 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež varím ...chcela som ísť na korčule, ale asi dám malého spať a pôjdem potom .. lebo z toho jeho mrnčania mám akurát dosť
12. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu aj ja som dostala cyklistku Vivi :dizzy_face: zlatááááááá
12. júl 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky preposlite to aj mne chcem kuk :wink:
12. júl 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievočky.
Ani nečítam, ale iba vám oznamujem, že je všetko OK, ale k PC už ani nechodím
:frowning2:
12. júl 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emilz ved daj do ip mail

tatolu/preco nechodis,ved mas praydninz ci nie
12. júl 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu, ahoj, som dnes práve na teba myslela, že ktovie ako žiješ ... prečo sa tak málo ukazuješ, nestíhaš?
12. júl 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky :slight_smile:
hasli, ked pojdeme na Trchovu, tak ja sa urcite zastavim, prehovorim MM :wink: . Vies, ja mam PB rada, ved som ti to hovorila, ze som tak niekedy chodievala. Niekedy by som chcela pozriet do Maninskej Tiesnavy :wink:
12. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my uz mame dovolenkarku doma, dorazili rano :wink:
dedkovi je uz lepsie, vcera sa dobre najedol a mal chut na deci vinka :grinning: , skoda ze nemoze :unamused:
12. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neviem ci si pametate, ale chodila sem aj Telinka, co je s nou, neviete? :fearful:
12. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ze TRchovu :grinning: , Terchovu malo byt samozrejme :slight_smile:
12. júl 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
iwuska na MMA sme mali tusim zaujem o tie iste rifle :grinning: , len ja som na ne zabudla
12. júl 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
totalu asi veľa cestujete že? :wink:

renka, telinka chodí sem tam na decembrovky :wink: oslovím ju nech nás tu mrkne :slight_smile:
12. júl 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už máme vymalované aj poumývané, ešte nasťahovať do obyvky nábytok..............musíme to však nechať na zajtra lebo Domko volal z tábora, že si zlomil okuliare / už druhé tento rok/ :angry: tak mu musíme ísť priviesť náhradné, lebo bez nich nič nevidí, takže fujazdíme do Topolčian
12. júl 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka v manínskej je krásne, ked pôjdete tak sa stretneme tam, to bude super, a do kravína pôjdeme na pivečko :wink:

andy potom pošli fotky aká si šikulka, aj tú novú obyvku ... sa pochváľ :slight_smile:
12. júl 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka nejde to otvoriť FB čo tam bolo? ... mna už tu ide picnúť, obe baby sú nervozne, lebo nemôžu ísť von ... uf už aby boli zdravé a išla aj ja na dovču k tomu bratrancovi ... len sa nejdem tešiť, lebo sa isto niečo vysomári :unamused:
12. júl 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:

renka....si ma potesila ze si si na mna zmyslela :slight_smile: ako pise aadulka chodim do decembroviek...moja domovska tema a vy ste sa straaasne rozpisali , a kedze nemozem tolko sediet za PC , nestiham vsetko citat a potom neviem o com tocite , tak ani nechodim :unamused:
ale mam nejake novinky...anuska ide od septembra na gympel , miska ma stale vytaca a petka moje srdenko ...tento tyzden bude mesiac , co je cez den bez plienok :slight_smile:
citam ze dovolenky v plnom prude....tak si to uziteeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. júl 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No bola som ten týždeň v Kubíne, potom sme pomáhali pri odpratávaní driev zo strechy (vyberali klince a tak), potom bolo treba upratať, lebo v piatok som mala deň D - odovzdávanie diplomov a na víkend tu ostali rodičia a brat s rodinou.
Dnes odišli, ale teraz treba upratať, zajtra na očkovanie s dvojkami a potom zas vyrážame do Popradu. :wink:

Okrem toho je tu teraz so mnou moja maminka a tá nerada vidí, že som v PC :frowning2:
12. júl 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu, tak to máš veselo :grinning: , neboooj my ti neujdeme po lete ťa tu čakáme s infoškami :wink:

teli Peťka je šikulka :dizzy_face:

pridávam sa k zavárajúcim a lekvárujúcim...otec mi doniesol marhule, tak zajtra sa môžem činiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hviezdy :slight_smile: ,ja uz mam zavarene 100 poharov marhuloveho dzemu :grinning: :grinning:
12. júl 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sice som cicuske poslala sms,ale este aj tu zelam vsetko naj.. k narodkam :grinning: ,pekne to oslav
12. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzi šalieš že 100 pohárov ... to aj zjete?
12. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli,neboj, u nas ide dzem o dusu :slight_smile: a vydrzi mi to tak na rok :wink:
12. júl 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to máš dobrých papáčov ... u nás džem len do palaciniek, či buchiet, nanajvýš tak na niaky koláč ... ja občas na rožok
12. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moje deti tak zuju, ze zjedia aj mna :grinning: :grinning:
12. júl 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok