Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
17. jún 2009

hasli aj ja .....chvila bez deti, bez mm....

hasleerka
17. jún 2009

renka dík za pochopenie ... dnes ma fakt tak vytočili, som aj myslela že tresnem dverami a odíde, len to svedomie mi to nedalo, že ja som chcela ich

výletnici sa ešte neozvali?

renka9
autor
17. jún 2009

ja nikam nechodim, furt trcim doma, bez deti sa nikam nepohnem, a ked nahodou niekam ideme, tak robim bud sofera, alebo nieje dobra partia, a ked sme bez deti, tak sa za nimi ponahlame a vycitam si to, ked musim svokru obtazovat, aby varaovala.
preto som si to teraz na tej stretavka uzivala, mala som pocit ze mam opat 17-nast, krasa, problemy som nechala doma, lahka hlava...super... 😉

hasleerka
17. jún 2009

niečo podobné aj ja, nechcem maminu otravovať, nie je najzdravšia, som rada že mi aspon občas postráži ked chcem skočiť do obchodu alebo na aerobic ... ja sa teším ked budem tiež organizovať stretávku, min. rok sme mali so zš a predtým rok so strednej a bolo strašne super

renka9
autor
17. jún 2009

uz to opravili, su na ceste, ale si myslim, ze ten pokazeny autobus bude pre nich najvacsi zazitok 😉
boli v topolciankach, v arboretre Mlynany, a v Novych Zamkoch

marcela79
17. jún 2009

Ahojte dievčatá, ak sa môžem pridať, rada budem s vami zdieľať pocity, o ktorých tu píšete. 😉

hasleerka
17. jún 2009

renka ja sa niekedy už aj teším do práce, ak teda niaku dobrú nájdem, lebo ma z tohto blázninca raz odvezú ... keby aspoň mm konečne chodíl do roboty,

hasleerka
17. jún 2009

macka som ťa objavila v jednej téme a že malý bude mať 3 roky????

marcela79
17. jún 2009

Hašli, to bude asi omyl... 😖 zacestovala som do témy - 3 a viac, ale pochopila som to - teda dúfam, že správne, že - viac detné maminy - ako 3 a viac... Či som doma už načisto osprostela? 😅

hasleerka
17. jún 2009

no neviem sem hodiť ten link, ale bolo to v téme začíname so školkou v septembri 2009 ... mne to bolo dáke divné

marcela79
17. jún 2009

No, tak to si idem pozrieť... A bolo by dobre... 😀 Ale ešte sme malinký, a nechce sa nám ani chodiť na nočník, a zvládneme povedať tak mama, tata... 😀

hasleerka
17. jún 2009

kukni to prosím, lebo potom si budem už pripadať že ja som zblbnutá doma ☹

hasleerka
17. jún 2009

no macka je to tam, forum škôlkari a školáci

marcela79
17. jún 2009

Haslerka, máš pravdu, a čo teraz mám urobiť? ja som to nepísala... 😖

hasleerka
17. jún 2009

idem kukať panelák, a po ako som prežil ešte prídem ... zatial papa

hasleerka
17. jún 2009

aj adulka mala takýto problém, úplne iný príspevok pri nej ... skúsiť napísať adminovi ... ešte to potom preberieme

marcela79
17. jún 2009

Už som napísala, ale ako je to možné... 😖

renka9
autor
17. jún 2009

vyletnici su uz doma 🙂
hasli, ja som nevedela, ze aj tvoj m je doma 😒 , to je fakt blbe, aj po financnej stranke, no a z toho vznikaju vsetky problemy, plne ta chapem...
ja som si nevedela predstavit, ze mam ist po MD do roboty, a teraz neviem pochopit, ako som mohla byt cele dni len doma , teraz sa troska aspon v tej robote odreagujem...

renka9
autor
17. jún 2009

idem od vas, do roboty, papa 😉

emily333
17. jún 2009

uf teraz som dorazila zo zahrady 😠 a mm mi tak sluboval ze mi bude pomahat 😠 teraz radsej trci v dielnii 😠 😠

marcela79
17. jún 2009

Emily, tak ho choť vystískať, až nechápe, čo sa deje... 😀

emily333
17. jún 2009

hmm stiskaat sak by som vrazdila 😠 a aj v kuchyni bordel bol jak v tanku 😠 😠 nesu schopni ani do umyvacky dat riad

aadula
17. jún 2009

ja súhlasím s tým stretkom bez manželov a detí 😝 aj také by dobre padlo...aj keď výlet by nebol zlý..ale napr. dnes sme chceli s kamoškami na kofču zbehnúť...samožrejme som musela aj Smka zobrať lebo mm má akurát nočnú...šli sme do takej pizzerky...bo tam je brána, že malý mi neujde...samozrejme zas tam bola fontána do ktorej keby som ho nedržala tam by určite vošiel...však sa v nej čľapotal...som ho prezliekať tam musela...a vôbec som si s nimi nepokecala ...ja už potrebujem medzi ľudí...a bez malého ☹

hasleerka
17. jún 2009

opäť zdravím ... renka zatiaľ to nie je o peniazoch, ešte stačíme , ale hádky začnú asi tak o 2 mesiace, ked už budú chýbať

nekukali ste ako som prežil?

emily333
17. jún 2009

ja som zacala ale nedopozerala som kamoska i diktovala odpovede na testy 😀

aadula
17. jún 2009

emily...tak to treba mať nachystané 😀

hasleerka
17. jún 2009

myslím že opäť vynikajúce spracovanie ... kludne nech ma tie moje herečky jedujú, len nech nazažijem niečo podobné

emily333
17. jún 2009

veru ved ppomahat si treba ja jej v piatok nadiktujem ekonomiku ktoru mi vypracuje svagrina 😀

hasleerka
17. jún 2009

no ešteže si máš emily s kým pomáhať 🙂

aadula
17. jún 2009

dnes som bola v nábytkárstve pozerať stôl so stoličkami do kuchyne...Samo bol so mnou.... začal tam vrešťať..tak som ho vybrala ..tak bol taký šikovný...že hneď cenovky začal trhať...som ho musela na ruky zobrať...a on revááál 😝 😝 bože ja mám toľko zážitkov s ním 😅