Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
17. jún 2009

emily...a na skúšky treba mať dobre vypracované ťaháky 😀

hasleerka
17. jún 2009

adul, no prosté živé a zdravé dieťa ... ja som chodila so Zuzkou v pohode po obchodoch, tá kecala s predavačkami a ja som krásne nakupovala a s Miškou sa nedá, tá všetko chytá, vyberá, aj do cenoviek sa veru kedysi pustila

emily333
17. jún 2009

ta my uz nic nepijeme ta sme sa dajak pokazili mam chladene biele vinko 😝

bodka13
17. jún 2009

už som dokukala ako som prežil ☹ ...dúfam že ani jednu z nás to nestretne
...musím ísť skrotiť šelmy 😠 ...ešte stále nespia 😠 ...Dado vyspáva do 9 a teraz nechce tie očiská a hlavne klapačku zavrieť 😠

andreah70
17. jún 2009

čaukooooo, dobre som prišla Emily ulieva 😀

bodka13
17. jún 2009

emily ulej mi prosím ťa za jeden 😀 ...oni sa tam obidvaja chichúňajú,tak som ich zavrela 😠 😀 ...aspoň ich nepočujem

emily333
17. jún 2009

ok nalievam (____) (____).... cin cin 😝

andreah70
17. jún 2009

bodka to aj ja robím, zavrem dvere 😀 😀 ale u nás už je ticho všetci spia aj mm 🙂

emily333
17. jún 2009

andy uz pobalena 😉

hasleerka
17. jún 2009

bodka, pošlem tomu tvojmu moju mišenu, tá zaspala asi až po 9 ... rozmýšľam že ju nebudem už cez obed dávať spať, potom večer straší

emily a máš dosť, viem že ja potrebujem až tri, dva do lavej a jeden do pravej 😀 😀 😀

emily333
17. jún 2009

hasli mam 2,5l staciiii 😀 tak nalievam daksie kolo

andreah70
17. jún 2009

iba pochystané baliť budem zajtra, dnes som dorábala ročné zúčtovania klientom a DPH, ale už vsio hotovo......zajtra môžem do toho pustiť 😀

emily333
17. jún 2009

nezavidim balenie my ked ideme niekam len na tri dni tak ja balim siat a siat jak blbaa 😉

bodka13
17. jún 2009

andy....a my sa ti do kufrov nezmestíme 😕 😀 😀 😀

hasler...o kolkej mám Mišenku čakať 😀 😀 😀 ...na raňajky budú čipsy 😀 a na obed maškrta 😀 -tak si to predstavuje náš Dado 😀 😀 😀

aadula
17. jún 2009

emily aj ja si prosíííím (__) 😀 mne stačí tento jeden črpák...to rozdelím do dvoch nôh 😀 😀 😀

andrejka...tak za pár dní si na DPH ani nespomenieš 😉

hasleerka
17. jún 2009

ja zase zbožnujem balenie, vždy popíšem čo treba pobrať, potom chaosím či som niečo nezabudla, mm vegeták, ... ja chcem mať cestovnú horúčku 😢 😢 😢

andy kde to vlastne ideš?až nemusím prevracať stránky

aadula
17. jún 2009

bodečka a po kom, že ten Dadulo je keď tú pusu nezavrie? 😕 😀 😀 😀

jaaaj tak ja by som pobalila raz dva...len keby sme išli niekam...ja skôr nemám rada vybaľovanie a potom to pranie..žehlenie 😝

andreah70
17. jún 2009

bodka limit na jednu batožinu je 20 kg.........takže kto má pod 20 kg toho beriem 😀 😀 😀

emily333
17. jún 2009

adulik to asi nema nikto rad 😉 ale cestovnu horucku by som brala 😉

hasleerka
17. jún 2009

bodka potrebuješ spraviť z bytu kôlničku na drevo, ona zaručene urobí ... ale s jedením ju musím pochváliť, to pekne ráno mliečko , rožtek, desiata. obed polievka, aj niaka maškrta - kinder, aj večera ... len málo pije

emily, tak cinkám

andreah70
17. jún 2009

hasli do Bulharska na Zlaté piesky

emily333
17. jún 2009

tak cin cin 😝

andreah70
17. jún 2009

inak ja moc cestovnú horúčku nemávam..........u nás balím všetko ja ..........mm je len nosič 😀 😀 😀

bodka13
17. jún 2009

tak nič andy 😢 😢 😢 ...budeme doma ☹ ....ale deti by sme ti pribaliť mohli 😀 😀 😀
ako si to uhádla hasler 😀 😀 😀 ...potrebujem hračky vyhádzať,aby ich bolo menej

adulka...ja neviem 😀... no ale ksichtík má akoby tatkovi z oka vypadol

hasleerka
17. jún 2009

to idete asi letecky?.. ja chcem na rok tiež bulharsko ale do prímorska ... už mi to kámoška tak ospievala, že som nahučaná ako nikto a mať dosť na účte, tak zajtra letím za super ceny

adulka, na rok vyrazia aj naše rodinky, sa tu aj my pochválime ak dúfam MK nazapdne, lebo dáko blbne

aadula
17. jún 2009

andrejka ..Samko má 10 niečo 😀 😀 😀

andreah70
17. jún 2009

bodka ale ja si idem oddýchnuť 😀 😀 😀 a keby som vám zobrala deti oddychovali by ste vy 😀 😀
aj tak budeme mať spolu 5 detí , teda vlastne 6, ale to posledné je ešte v segrinom brušku 😀

emily333
17. jún 2009

babenky aj ja stem ist k morjuu 😉 no ale keb mi schvalili opatrovatelske tak mozne by to bolo 😉

aadula
17. jún 2009

tak mne na rok stačí ak sa nám podarí do Trenčianskych Teplíc 🙂 tam by bolo fajne ...

som volala s mojou plavkyňou...babyyy...ona nemáá hlas.... si viem predstaviť aká je unavená a vyhučaná..ona má strašne ostrý hlas...iste ziape v kuse 😝

emily333
17. jún 2009

andy moje uz je velke neboli by az take starosti on aj papa uz sam 😀 len asi by trebalo davat pozor na veroniku 😀 😀 😀