Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
2. júl 2009

andrejka ti gratulujem k výročiu a k výdrži 😉 a fotky sú úžasné..hneď by som sa do tých vĺn hodila...a tuším môj brat boli tiež v tom aquaparku..niektoré tie príšerky sa mi vidia tie isté čo sa oni fotili 🙂

aadula
2. júl 2009

bodečka daj si radšej mrknúť tú pračku..možno to nič vážne nebude 😉 ja na mojej periem 10r. a vlani zrazu prestala prať... zavolala som opravára a len tú blbosť vymenil to teliesko čo akože máš calgon dávať, aby ti to kameň nezožral 😀 totálne do bolo prehrdzavené...nechápal ako mi to mohlo prať..vyšlo ma to 1000,- sk a ešte mi to poisťovňa preplatila..lebo máme poistenú aj pračku...a povedal, že sú to ešte veľmi dobré pračky.., že tieto čo sú teraz toľko nevydržia..a že ešte niečo na nej poperiem... to je taká whirpoolka 400 otáčková 😝

aadula
2. júl 2009

emily priznaj sa ..ty si ich fotila tak, že ťa nevideli 😀 😀 😀 😀

renka9
autor
2. júl 2009

andy..tak vam bolo suprovo, dnes som balila malu, porad, naco nemam zabudnut? Stale mam pocit, ze som nieco zabudla 😝

renka9
autor
2. júl 2009

bodecka, s tou prackou to neriskuj, daj ju pozriet.

adulka, aj ja mam 11 rocnu Wirpoolku a slape jak hodinky 😉

emily333
2. júl 2009

ahojte mam lavu ruku v sadre som si zlomila prst na lavej ruke teraz som dosla z chirurgie 😢 😢

andreah70
2. júl 2009

emily ☹ ☹ 😢 😢 čo si robila? to je smola ☹

aadula
2. júl 2009

😕 😕 😕 emilyyy čo si robila????

renka9
autor
2. júl 2009

emily, a co si robkala? ☹

renka9
autor
2. júl 2009

Andy, k Tvojim zajtrajsim narodeninam Ti prajem vela zdravicka, stasticka, slniecka a laaasky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 cmuuk, cmuuk, cmuuk 🙂 🙂 🙂

andreah70
2. júl 2009

reni ďakujem 🙂 😉

emily333
2. júl 2009

ta som chcela dofukat bazen kompresorikom a ma potriaslo a nejak mi to tak spalo ze mi zlomilo prstenik a v pondelok na kontrolu a dufam ze to nebudu operovat

cica13
2. júl 2009

No kde ste fesandy??????

Emily...moj ty boze....teraz v lete si zlomis prst, ked sa treba v bazene kupsat..... ☹ ☹ ☹ ☹

aadula
2. júl 2009

andrejka gratulujem aj ja 😵

emily, to potom máš v podstate šťastie v nešťastí, ešte že ťa nezabilo

aadula
2. júl 2009

my sme pozerali film na Markíze...konečne niečo také dali čo sa dalo pozrieť a medzi tým som ešte dožehlila...sa mi včera nechcelo ..som len trošku a dnes som to dotiahla 😝

cica13
2. júl 2009

aduli, ja som vcera vecer zehlila, ale musela som si dat zehliacu dosku na balkon, lebo v byte sa v tom teple nedalo, esteze mam na balkone svetlo...zehlila som do 23.15...ale pozehlila som vsetko 😀 😀 😀

aadula
2. júl 2009

cica, ja si dávam pri balkon dosku..., ale dnes je celkom prijemne ..sa schladilo...malý mi cez obed hrozne málo dnes spal, tak teraz večer pekne zaspinkal

cica13
2. júl 2009

My sme vcera boli az vecer vonku, isli sme z domu o 19tej 😀 😀 😀 a dnes sme isli tiez az navecer, bola tu sesternica s dcerou a isli sme potom do Auparku, lebo slubila Filipovi ze ho pozyva na mekac, lebo mu v tom teple nedoniesla nic sladke pod zub, no Filip ani chvilku nevahal 😀 😀 😀

bodka13
2. júl 2009

konečne ticho a kľud 🙂 ...všetko spí 🙂...a ja mám zase už len svoje dve deti 🙂
...na pračku sa mi bol mrknúť švagor,povedal že všetky hadice,tesnenia a filter sú ok ale že môže byť zlý "semering" 😕 (vôbec neviem čo to je 😀 ) je niekde vzadu za bubnom a musím zohnať nejakého opravára ☹ ...ale že prať môžem 🙂 nehrozí že by to zatieklo do elektriky,všetko bolo vo vnútri suché-tečie iba spodkom

emily ☹ ☹ ☹ tak teraz budeš ručičku pestovať ☹
andy...všetko najlepšie k výročiu a k zajtrajším narodeninkám 🙂 🤐 🤐

andreah70
3. júl 2009

Dobré ránko 🙂 🙂
bodka ďakujem 🙂
včera mi blbol net, hocikedy ma to vyhodilo a nešlo pripojiť 😠 .........a že rýchle optické káble 😠

emily333
3. júl 2009

dobre ranko pukanky 😉 andy vsetko najlepsie k narodeninam 😵

andreah70
3. júl 2009

emily ahoj a díky, a čo ruka bolí ?

emily333
3. júl 2009

ani nie ale horuco v tom gipsee ☹

aadula
3. júl 2009

dobré ránko, emily koľko ti to asi nechajú?

mm chrápal celú noc tak, že som sa vôbec nevyspala 😠

emily333
3. júl 2009

adulik zatial nevim v pondelok budem mudrejsia

andreah70
3. júl 2009

dostala som akurát IP a aká náhoda z dovolenky sme leteli, spolu z jednou mamičkou čo tiež chodí na MK a v albume má fotky jej dcérky s našou Nikou
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
aký je ten svet malý 🙂

cica13
3. júl 2009

Dobre ranko......Emily, tusim sa ti ten moj pukankovy vyraz zapacil... 😀 😀 😀 😀

Andy.....vsetko najlepsieeeeeeeeee!!! 😵 😵 😵 😵
To s tou maminou dobra nahoda....ona ta nasla tu na konovi?

andreah70
3. júl 2009

ano cica ona ma našla, Veronika si s tou malou ozaj sadla, stále ju pestovala........bolo jej ľúto že nie sme spolu v hoteli
cica ináč včera sorry, že som potom už nepísala vypadol mi net 😠

cica13
3. júl 2009

To je super, ze ma Veronika taky vztah k malym detom, a hlavne v jej pubertalnom veku...... 😀 😀 😀
Aj som si myslela, ze ti padol net, lebo ceruzka behala ako diva a zrazu nic nechodilo a Andy uz bola Offline ☹